Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seriale Animowane o Batmanie - Quiz

Zaczęty przez Silent Dark, 03 Luty 2008, 20:10:04

MJ

No wiec jak Joker w filmie animowanym Return of the Joker'' powrócil zza grobu''?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Dzieki chipowi wbudowanemu w Robina w czasie tortur. Przekazal nieszcześnikowi cześc swojej tozsamości.

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Skoro juz jesteśmy przy pelnometrazowych to prosze mi powiedziec ile kobiet w filmie "BATMAN: MYSTERY OF THE BATWOMAN" przebieralo sie za Batwoman?

MJ

3
Posted on: 07 Maj  2008, 15:05:44

 Jak Joker dowiedzial sie ze to nie Batman zabija mafiosów tylko Phantasm.W filmie Mask of the Phantasm.?
Posted on: 07 Maj  2008, 15:06:50

 Sorry ze nie poczekalem na potwierdzenie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Dzieki kamerze przyczepionej do martwego juz Sala Valestry.

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Gdzie dokladnie mieści sie pluskwa do podsluchiwania w kostiumie Terry'ego McGinnis'a?

batek_88

Nie bylem nigdy az takim wielkim fanem BB ale chyba w rekawicach na koniuszkach palców?

Mr.G


batek_88


Mr.G

Dziekuje i doceniam to, ale nie jestem w stanie wymyślic czegokolwiek... Oddaje wiec pytanie. Kto pierwszy, ten lepszy.

Maxie Zeus

Biore!
Clayface z TAS'u wzorowany jest na czterech komiksowych Clayface'ach. Wymie? co ma wspólnego ze swoimi komiksowymi odpowiednikami.

Mr.G

To, ze jest wielki, blotnisty i na swój sposób niestabilnej konstrukcji? ;)

Maxie Zeus

Nie o to mi chodzi, Mr.G ;D
Patrząc na historie Matt'a Hagen'a (przed i po wypadku), wypisz jakie elementy odziedziczyl po komiksowych counterpartach ;D