Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seriale Animowane o Batmanie - Quiz

Zaczęty przez Silent Dark, 03 Luty 2008, 20:10:04

MJ

Co powiedzial Joker gdy Sal Valestra zaczol szarpac go za frak w filmie animowanym Mask of the Phantasm?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

"Dont; touch me, old man! I don't know, where you've been"
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

MJ

Yes yes i powiem ze nawet rozśmieszylo mnie to.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

Bo to dobry tekst jest po prostu :D

Co powiedzial Jonah Hex do Batmana po pytaniu o podróze w czasie i odpowiedzi Bruce'a?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

To?
"Experience. I've had an interesting life"

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

"See no evil"

Po co Lloyd Ventrix przywdziewal "strój-niewidke"? Jaki byl glówny cel?

Maxie Zeus

Po pierwsze - aby móc odwiedzac swoją córke Kimberley...
Po drugie - aby móc kraśc w sposób niewykrywalny...

Mel


Maxie Zeus

Wymie? zloczy?ce, którego wygląd / design byl az 3 razy zmieniany w ciągu serii BTAS i TNBA :P

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Oto poprawna odpowied? ;D




Zadawaj, (A)nonimie.. ;)

(A)nonim

W odcinku TAS "The Man who killed  Batman" pojawila sie postac "Sid the Squid". W jakim innym odcinku TAS pojawila sie taka sama ksywa i kto ją uzywal?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Pardonnez-moi..
'The Batman', odcinek: 'Thunder':
Jakim mianem określił Batman tonący w rzece statek powietrzny Zeusa (New Olympus) ?

Mel