Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

newtime

#420
Na pytanie czy seriale animowane Dc z lat 90 bedą na Hbo max, dostałem odpowiedzieć ze obecna oferta to tylko wstęp a nowe tytuły bedą regularnie dodawane jednak nie dostałem konkretnej odpowiedzi co do batmana . Swoja drogą jestem ciekawe jak to wygląda w innych krajach w Erupoy ponieważ moze to byc wskazówka co do przyszłości tej platformy.  Wgl tłumaczenie Harley Quinn jest bez polskich znaków...

Q

W kolekcji  HBO na C+ wróciły animowane:
Batman: Mroczny rycerz - Powrót, cz. 1 i 2
Batman: Powrót Jokera
Batman i Harley Quinn
Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców
Batman: Zabójczy żart

Jak "Joker", czy "Batman Begins", "BvS", więc te produkcje powinny też być w HBO Max.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Cytat: Q w 08 Marzec  2022, 13:32:42W kolekcji  HBO na C+ wróciły animowane:
Batman: Mroczny rycerz - Powrót, cz. 1 i 2
Batman: Powrót Jokera
Batman i Harley Quinn
Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców
Batman: Zabójczy żart

Jak "Joker", czy "Batman Begins", "BvS", więc te produkcje powinny też być w HBO Max.
To wszystko jest, plus nawet cała trylogia Mrocznego Rycerza ( ;D ) ale to właściwie brałem jako pewnik i oczywistą oczywistość.

Najlepiej niech problem zobrazuje ilość hubów, które mają Stany i my:


A propos Cartoon Network to nie ma praktycznie żadnych klasyków tej stacji. Tylko Atomówki.

Nie ma klasycznych filmów, nie ma Looney Tunes, klasycznych animacji DC, starych seriali DC... no bieda panie, bieda. Właściwie jedyna różnica to dodanie HBO Max originals do HBO Go i parę nowych kreskówek.

Q

Jak na start to słabo. Z nowszych animacji nie wszystkie. Klasyki brak. "Young Justice" też nie ma.

Nawet dostępny "Tom and Jerry in New York" jest tylko 1. sezon, a dwa już miały premierę na Boomerangu.

O Ghibi to tylko pomarzyć możemy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

f5k

Powiedzcie panowie ma ktoś z was odcinki batmana z lektorem vhs lub dubbingu vhs? ostatnio myślałem o zdigitalizowaniu właśnie animacji z vhsów bo to nie to samo co na dvd https://antykwariatdomowy.pl/pl/p/Trujacy-Bluszcz.-Przygody-Batmana-Robina%2C-kaseta-VHS-/3721

Juby

Był tutaj jeden użytkownik, który miał wszystkie cztery takie kasety w swojej kolekcji, ale od dawna nie daje znaku życia. W razie czego mogę ci podesłać maila do niego na priv.

Leon Kennedy

VHS? O panie, to już dawno mi poszło na śmietnik. Pamiętam swojego czasu przegrywało się to na płyty 😄

MJ

Ja posiadam na VHS jedynie Subzero, Mask of the Phantasm i chyba jeszcze Batman Beyond 3 odcinki, szczury ,odcinek z 10 coś o tym że jak raz się sparzysz i dziewczyna co była robotem .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Przed laty też posiadałem SubZero na VHS i chętnie bym tę kasetę od ciebie odkupił, gdyby nie to co wyprawia z moją wypłatą NBP. :P

@MJ
Jeśli masz takie starodawne perełki z Batmanem, zachęcam do wstawienia fotek kolekcji tutaj. ;)

newtime

Na hbo max zostały dodane pozostałe filmy z batmanem oraz supermanem wiec mamy w końcu komplet. Liczę ze niedługo i seriale animowane się pojawią jednak boje sie ze zabraknie wersji z napisami na które poluje już bardzo długie

MysiaParasolka

Ja tylko zaznaczę, ze w tym roku przypada 30. rocznica B:TAS i byłoby miło, gdyby Warner w jakiś sposób to celebrował. Jak na razie nigdzie w ich kanałach informacji nie widziałem żadnej wzmianki :(

MJ

No Juby może się skuszę na zrobienie tych fotek, widziałem w tamtym wątku post od dwano nie widzianej Mel i imponującą kolekcję Kelena, może ją przebiję swoją, ciekawe czy mam większy Batmański dobytek. Muszę to policzyć i odwiedzić dom rodzinny bo tam trzymam też sporą część na półkach.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Byłoby miło, jeśli ci się uda to czekam. :)

Cytat: MysiaParasolka w 29 Maj  2022, 12:41:54Ja tylko zaznaczę, ze w tym roku przypada 30. rocznica B:TAS i byłoby miło, gdyby Warner w jakiś sposób to celebrował. Jak na razie nigdzie w ich kanałach informacji nie widziałem żadnej wzmianki :(
W tym roku przypada też 30. rocznica Batman Returns, 25. rocznica Batman & Robin i dziesiąta The Dark Knight Rises. Warner póki co niewiele w tym temacie robi, a szkoda, bo przynajmniej dla TASu przydałby się huczny jubileusz (premiera całości serialu + filmów animowanych na HBO Max). Dlatego cieszę się, że udało mi się zdobyć wszystkie te tytuły w dobrych wydaniach płytowych i nie muszę się oglądać za wiecznie spóźnionym Warnerem.

MysiaParasolka

Ja to skrycie liczę na jakąś ekskluzywną książkową publikację lub chociaż dedykowany dokument typu making of połączony z wywiadami z aktorami. Eh, marzenie ściętej głowy zapewne. 

Juby

Takiego dokumentu nie będzie, bo już jest. Został wydany przed trzema laty przy okazji wydania całego serialu (+ 2 filmy) na Blu-ray. Mam go na płycie, a od dwóch lat jest również dostępny na oficjalnym kanale Warnera na YT, o czym informował Lelek.

Cytat: LelekPL w 23 Czerwiec  2020, 21:56:03

Całkiem fajny dokument o tworzeniu TAS. Wypowiadają się m.in. Timm, Romano i Conroy.