Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Kadaver

Wg. Imdb Channing Tatum zagra He-Mana w nowej wersji Władców Wszechświata.

LelekPL

Out of the Furnace - Official Trailer (HD) Christian Bale

Zwiastun do Out of the Furnace, filmu który długo miałem w swoim Top 10 najbardziej oczekiwanych na ten rok tylko i wyłącznie ze względu na świetną obsadę, nie zawodzi, tym bardziej że dowiedziałem się, że piosenkę do filmu napisał także Eddie Vedder. Zapowiada się dobry dramat z lekką nutką akcji i Batmanem.

LelekPL

Kolejny film z mojej listy najbardziej oczekiwanych doczekał się zwiastunu:
12 Years A Slave - Official Trailer (HD) Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender

Znowu rewelacyjna obsada, film wygląda dość ciekawie. Jeszcze nie jestem pewien czy wyjdzie z tego Kolor Purpury 2 czy może coś bardziej oryginalnego. Ze względu na reżysera, który zrobił świetny Wstyd, sądzę, że raczej to drugie.

Człwowieknietopeż

12 years a slave zapowiada się zacnie.
Mamy w koncu reżysera "Wstydu", a jako aktorów Pitta i Fassbendera.
Cały zwiastun byłby bardzo klimatyczny, gdyby nie... muzyka Zimmera.
Zimmer zawsze psuje klimat muzyką.
Ta piosenka w środku trailera była świetna, ale jej nie komponował Hansik.
On zrobił tą ckliwą na końcu i słabą na samym poczatku.
I tematyka po "Django" Quentina nie wydaje się oryginalna.




A ode mnie- ja najbardziej czekam na "Inherent Vice".
Jeden z moich ulubionych reżyserów, lata 70 i główny bohater, który ma być połączeniem Nicholsona z Chinatown i Biga Lebowskiego.
Będzie arcydzieło
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Leon Kennedy


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek



Show Must Go On!!!

LelekPL

Dwa nowe filmy, na które bardzo czekam doczekały się zwiastunów. Są przeze mnie wyczekiwane z dwóch zupełnie różnych powodów, ale uważam, że możecie się nimi spokojnie zainteresować.

Zwłaszcza tym pierwszym:
American Hustle - Official Trailer (HD) Christian Bale, Amy Adams

Jest to trailer American Hustle. Tym bardziej powinien zainteresować to forum, gdyż dwie główne role grają Batman i Lois Lane, no i są kochankami ;) Bale wygląda świetnie w tym filmie, jak skończony dupek, ale też widać w jego kreacji nieco młodego De Niro. Sam film mocno przypomina mi stylem Chłopców z Ferajny z resztą, więc wygląda na to, że David O. Russell, który długo przypominał mi nowego Scorsese, znowu zrobił coś bardzo pod deseń mistrza. Natomiast Ci co mówili, że Amy Adams jest brzydka może zmienią zdanie. Jeśli nie, to ja i tak będą zachwycał się jej urodą i tym jak gorąco wygląda w tym filmie (0:42 - nie ma za co ;) )

Drugi film już może mniej Wam pasować ale mimo wszystko wygląda również ciekawie i bardzo zabawnie:
Jackass Presents Bad Grandpa - Official Trailer (HD) Johnny Knoxville

Bad Grandpa od ekipy Jackassa. Właściwie jest to rozwinięcie jednego z ich skeczy z ukrytą kamerą. Wiele osób narzeka na tą grupę, że jest to upadek społeczeństwa, bla bla bla. Ja uważam, że to jest slapstick jakiego nigdy nie było i jedyna naprawdę śmieszna wersja tego typu komedii - bo jest prawdziwa. Poza tym nawet jest ktoś nimi oburzony albo zirytowany to trzeba im podziękować za to, że w samym zwiastunie wyśmiali zjawisko znacznie gorsze i dużo bardziej obleśne - dziecięce konkursy piękności. Za sam ten moment w zwiastunie i za przysłowiowe pokazanie środkowego palca tym rodzicom trzeba to obejrzeć.

Doctus

Ciekawy news z Hataka. Chciałbym żeby pokazali go jako kogoś w pełni siły, energii. Jak osobę inną niż w serialu, a sam serial potraktować jako coś w rodzaju upadku tej postaci, i próby powstania czy powrotu do formy. Jeżeli taki film dojdzie do skutku, to jest to dla mnie kandydat żeby konkurować z nowym filmowym Bondem. A że Bondem jest Craig, to z Elbą większych szans (jak dla mnie) nie ma.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Anonimowy Grzybiarz

Disney przejął prawa do Indiany Jonesa i choć nie jest to jeszcze oficjalne, prawdopodobnie będzie kontynuował serię:
http://variety.com/2013/film/news/disney-acquires-indiana-jones-rights-from-paramount-1200927216/

Kiedyś nie chciałem, by powstała piąta część, wierzę jednak, że Disney stanie na wysokości zadania. W poniższym linku gdybam sobie na temat ewentualnej kontynuacji:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/12/383-indiana-jones-5-coraz-blizej.html

LelekPL

Po czwórce nie wiem czemu fani nie chcieliby kolejnej części. Rozumiałbym to przed 4ką - jeśli chodziłoby im o niezniszczenie jakości całej serii, ale po części czwartej to już się dokonało i teraz jest już tylko szansa na naprawę i odesłanie Indiany na emeryturę w wielkim stylu. Ja tam wolę, żeby spróbowali go jeszcze raz godnie pożegnać, a niżeli żeby Kryształowa Czaszka miałaby być ostatnią częścią serii. Poza tym rozumiałbym też pesymistów, gdyby Harrison wyglądał staro i niedołężnie w ostatnim filmie, ale to akurat nie było problemem. Był w bardzo dobrej formie i patrząc na zdjęcia z planu Expendables, nadal jest.

Q

Już wcześniej ogłoszono, że w "Ant-Man" wystąpi Paul Rudd. Teraz oficjalnie potwierdzono, że zagra on Scotta Langa. Kto więc wcieli się w  Hanka Pyma? MICHAEL DOUGLAS!!!

I tym samym z filmu, który średnio mnie interesował zrobiła się pozycja obowiązkowa do obejrzenia.

http://marvel.com/news/movies/2014/1/13/21746/michael_douglas_to_star_as_hank_pym_in_marvels_ant-man
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Dla osoby nie mającej żadnego pojęcia o Ant-Manie (zawsze wydawał mi się bardziej żartem niż prawdziwym bohaterem) co jest w tym tak ciekawego?

LelekPL

#539
http://www.youtube.com/watch?v=CnrazBIAMt8#

Ciekawe kiedy w Hollywood ktoś sprawdzi fakty i przestanie robić te idiotyczne filmy o używaniu 10% swojego mózgu? Zaczynam podejrzewać, że większość scenarzystów cierpi na taką "dolegliwość", kiedy uzbrajają bohatera w "moc" używania całego mózgu, czyli moc każdego człowieka na świecie :p