Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 25 Styczeń 2008, 17:40:12

MJ

Joker śpiewal w odcinku Christmas with the Joker piosenke podaj slowa tej piosenki po Polsku.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

"Jingle bells! Batman smells! Robin laid an egg! The Batmobile lost a wheel and the Joker got away! Crashing through the roof! In a one-horse-open tree! Busting out I go! Laughing all the Whee!"

Czyli po polsku (moze to brzmiec troche bez sensu, ale cóz...):

"Dzwonią dzwonki, Batman śmierdzi, Robin jajo zniósl.
Batmobil urwal kolo,
A Joker sobie zwial.
Rozwalając dach, na jedno-konnie zaprzezonym drzewku
Uciekam na zewnątrz,
Śmiejąc sie przez calą droge."

MJ

BDB teraz twoja kolej .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

A teraz proste pytania dotyczące pochodzenia Bane'a. Jak sie nazywa:

a) kuba?skie wiezienie, w którym powstal?
b) projekt, w którym powstal?
c) "super-steryd", którym go nafaszerowano?

MJ

a) Pena Duro
b)Projekt na super zolnierza
c)Venom
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Uznaje twoją odpowied? MJ, chociaz mialem na myśli  "PROJECT GILGAMESH" . Zarówno w komiksach, jak i serialu animowanym, czy nawet filmie "Batman & Robin" projekt ten byl wspomniany.

MJ

W komiksie Batman Hush jest moment w którym Alfred zszywa rane Bruce'owi jest przy tym Catwoman Batek mówi ze kazda to pamiątka po czymś co wtedy odpowiada Catwoman?
Posted on: 11 Marzec  2008, 16:09:15

 Po dośc dlugim milczeniu przekazuje pytanie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Mam prośbe MJ - przynajmniej napisz odpowied? na swoje pytanie, bo jestem jej ciekawy!
Pytanie:
W marcu tego roku mial swój debiut nowy zloczy?ca, mający bzika na punkcie geografii i map. O kogo chodzi? (imie i alias)

MJ

Catwoman mówi ze normalni ludzie wolą albumy ze zdjeciami .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Silent Dark

Wracając do pytania Maxa...
Ten gośc nazywal sie  Globe.

Maxie Zeus

#85
Dokladnie. Hammond Carter, znany jako Globe.
Posted on: 23 Marzec  2008, 20:29:38

 Twoja kolej.
Nawet jego nazwisko nawiązuje do jego obsesji - "le monde" to po francusku "świat", a "la carte" to "mapa".

Silent Dark

W jakim komiksie Spoiler pojawila sie poraz ostatni??

Maxie Zeus

Gotham Underground - #4: Book Four: Scars?

Silent Dark


Maxie Zeus

Ale czy chodzi o serie "Gotham Underground"?