Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

rocklee

Mam pytanie czy od początku było wiadomo gdy była premiera the dark knight że pojawi się two face, czy raczej było to trzymane w tajemnicy.

Patryk02099x

I ponownie sporo motywów, które powstały już na potrzeby Batman Begins, a potem trochę przerobione znalazły się w TDK. Tym razem pewnie znów tak będzie, ale wydaje się mi, że przeróbki będą znacznie większe.

Leon Kennedy

CytatMam pytanie czy od początku było wiadomo gdy była premiera the dark knight że pojawi się two face, czy raczej było to trzymane w tajemnicy.

Mogę się mylić, ale chyba Harvey było dość szybko potwierdzony, co innego Two - Face...

rocklee

No w?a?nie chodzi mi o two face'a, bo jestem ciekaw czy mo?e by? jaka? ukryta posta? w the dark knight rises ;)

kelen

Pojawienie si? Two-Face'a nie by?o nigdzie oficjalnie zapowiedziane, ale:

- do inernetu przeciek?o zdj?cie concept artu przed premier? filmu,
- w jednym z trailerów by?a scenka, gdzie wida? Denta w scenie jak jedzie w samochodzie Maroniego z broni? i wida? po troszku oszpecon? stron? twarzy (http://www.youtube.com/watch?v=GROmJWb-3wU 2:03, dos?ownie kilka klatek)
- Oldman w jednym z wywiadów chyba przypadkowo wspomnia? o fina?owej scenie.

rocklee

Hm, bo tak si? zastanawiam czy mo?e oprócz bane'a, no i w pewnym sensie catwoman, pojawi si? inny wróg, kto? mniejszy b?d? wi?kszy, bo takie rzeczy da si? utrzyma? w tajemnicy, np.. nowy film, reboot, total recall, ostatnio kto? wyjawi? spoiler, i? kto? co? tam zagra?, a to do?? znany aktor i gra do?? du?? rol?, a nikt by si? nie spodziewa?.

cukier

ja mam wielkie przeczucie, ?e

RISE = DEATH

jak wchodzi ten damski g?os - identyczny by? przy ?mierci rodziców Bruce'a.

Funky

Zapowiada się fantastyczny soundtrack, zaledwie 30 sekundowe fragmenty sprawiły że jestem pod ogromnym wrażeniem. Najbardziej spodobały mi się dwa utwory to "Gotham`s Reckoning" oraz "Undreground Army". Reszta też jest wspaniała ale nie popełnie tego błędu co przy "TDK" gdzie doskonale znałem muzykę. Jedno przesłuchanie wystarczy na drugie poczekam do sierpnia.

Charism

Niestety OST wychodzi juz neidlugo i pewnie bede juz zna lna pamiec zanim film wyjdzie. : < Ale co mi tam. Sample są znakomite. Cudowne.

Maxie Zeus

CytatNo w?a?nie chodzi mi o Two-Face'a, bo jestem ciekaw czy mo?e by? jaka? ukryta posta? w The Dark Knight Rises.
Spoiler
Ju? i tak kr??y po necie wystarczaj?co plotek o tym jakoby mieli si? pojawi? Talia i Scarecrow. I to ca?kiem prawdopodobnych. Dodaj?c do tego retrospekcje z Ra'sem - ilo?ciowo, to by?by rekord wrogów Batmana (tych 'czysto komiksowych', nie licz?c mafiii) jak na jeden film.
[Zamknij]
Nale?y tez pami?ta?, ze w Batman Begins, dopiero z premiera wysz?o na jaw kogo tak naprawd? gra Tim Booth (=Mr Zsasz).

rocklee

Spoiler
Znaczy, nie chodzi mi o scarecrow'a lub thalie, bo moim zdaniem thalia b?dzie ;)  rass b?dzie w retrospekcjach.
[Zamknij]
Mi chodzi o tak? posta? której nie by?o i nikt si? nie spodziewa?.


Q

Kolejne przewidywania na temat box office'u:

Otwarcie 186 mln, a w sumie 520 mln dolarów w USA, wed?ug prognoz boxoffice.com.

http://www.boxoffice.com/statistics/long_term_predictions
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Moja wypowiedź w tym wątku z 27 maja:

Cytat: Juby w 27 Maj  2012, 20:11:51
Na boxoffice.com opublikowano wczoraj Long Range Forecast dla TDKR:
http://www.boxoffice.com/featured_stories/2012-05-long-range-forecast-the-dark-knight-rises

Według ich prognozy ostatni Batman zarobi w weekend 186 mln dol. a końcowy wynik filmu w USA wyniesie 520 mln.

:P