Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Harley Quinn (HBO max)

Zaczęty przez Juby, 20 Styczeń 2023, 22:30:11

Po_prostu_smyk

Będzie co oglądać o ile polskie HBO Max dostarczy. Idealnie pod wakacje.

Juby


Miss_Quinn

#47
Wolałabym dubbing, ale na napisy się nie obrażę. Ale serio jestem ciekawa czy w naszej wersji językowej są już nagrane wszystkie odcinki. Czy dopiero będą nagrywać i teraz puszczą na szybko napisy :). Również się mocno cieszę że na start będą 3 odcinki( będę miała co oglądać po powrocie z praktyk )
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Miss_Quinn

#48


Świeżutki nowy plakat promujący 4 sezon :)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Rado

Rakieta coś mi przypomina, ale nie wiem co...

Crowridd

Zapewne Brata Oko z Projektu OMAC. Ten sezon ma mocno nawiązywać do Nieskończonego Kryzysu.

Rado


Po_prostu_smyk

Już jest nowy sezon na HBO Max :D Konkretniej trzy pierwsze odcinki.

Miss_Quinn

Za mną 3 pierwsze odcinki i miałam poczekać z wrażeniami na samym końcu, ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam napisać swoją krótką opinie. Czwarty sezon zapowiada się o wiele lepiej niż 3, jest humor( którego bardzo dzisiaj potrzebowałam po tym jak uświadomiłam sobie że czekają mnie jeszcze nie 5 tygodni praktyk na komisariacie policji, ale nie będę o tym ostatnim gadać), świetnie zaczynający się sezon oraz najważniejsze od razu są dodawane odcinki z dubbingiem.
Na razie to tyle, bo tradycyjnie( jak to przypadku seriali u mnie jest) wrzucę swoje dłuższe przemyślenia na samym końcu.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Crowridd

A jest tam jakiś główny wątek, na którym może się opierać ten sezon czy lecą tylko na jakichś krótkich epizodach?

Po_prostu_smyk

Cytat: Crowridd w 29 Lipiec  2023, 22:54:39A jest tam jakiś główny wątek, na którym może się opierać ten sezon czy lecą tylko na jakichś krótkich epizodach?
Jest

Crowridd

#56
Niestety nowy sezon równie słaby, jak poprzedni (jak dotąd).
Gordon ma minimalną ilość czasu antenowego, a to moja ulubiona postać tych twórców, Od czasu do czasu usłyszę fajny tekst, ale to jest niestety za mało.
Pierwszy i drugi sezon miały coś w sobie, że z odcinka na odcinek chciało się to oglądać. Tutaj tego nie widzę.

Chyba skończyły się twórcom fajne pomysły i mocniej łatają je wątkami LGBT, na które jest teraz moda.
Nie wiem, czy to jest dobry kierunek na prowadzenie fabuły.

Czekam na rozwinięcie wątku ze
Spoiler
śmiercią Nightwinga i osoby za nią odpowiedzialnej.
[Zamknij]


Po_prostu_smyk

Mam przeciwne zdanie. Sezon jest świetnie rozpisany i ciekawe są kierunki obu bohaterek. Mnóstwo fajnych tekstów, które trafiają w mój humor i dobrze wykorzystane plot twisty (szczególnie z Nightwingiem). Cieszę się, że serial zyskuje z kolejnymi sezonami.

Q

Idealnie nie jest. Ale nowa dynamika między Harley i Ivy się sprawdza. Dostajemy coś nowego, czy wszystkie pomysły trafiły w 10 - nie, ale jest całkiem dobrze. Plus za postać Tali al Ghul.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Crowridd

Ostatnio przedstawiony wątek poboczny pozamiatał wszystkie dotychczasowe wątki z serialu.

Nadal liczę na coś podobnego z Grodonem.