Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Confidential

Zaczęty przez Silent Dark, 18 Lipiec 2008, 21:21:14

Silent Dark

Ta seria pokazuje początki Mrocznego Rycerza.Ukazuje równiez wazne momenty z przeszlości Batmana. Komiks ma na celu pokazanie co musial przejśc Batman zeby byc tym kim jest teraz.Zapraszam do dyskusji :)

JaRo

 Troche jestem w nie temacie. Czy ta seria wychodzi w Polsce? (szczerze mówiac wątpie, ale wole zapytac).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Grim Knight

JaRo, w naszym pieknym, nadwiśla?skim kraju nie wychodzi zadna batmanowa seria komiksowa od wielu, wielu lat....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

JaRo

He, wiem, ale wolalem spytac. Ostatnio na rynku pojawily sie komiksy o Spider- manie (male ksiązeczki), wiec pomyślalem, ze moze coś podobnego wyszlo o Batmanie przed premierą 'Mrocznego...'
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Grim Knight

Niestety, tylko ksiązeczki do nauki czytania dla dzieci od lat czterech :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

Nie masz racji Grim.Te komiksy mają nazwe "Komiksy dla dzieci Marvel" ale mimo to znajdują sie w nich numery komiksów które byly wysoko oceniane w serwisach komiksowych.I to nie jest zadne komiksowe nauczanie czytania! zwlaszcza wersja z Iron Manem.Nastepnym razem przeczytaj zanim bedziesz oceniac.

Grim Knight

Mówie o Batmanie, Silent. I o Batmanowych tytulach.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

A to sory.A o  tych ksiązeczkach dla dzieci nie slyszalem.

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

JaRo

 Pisalem o tych ksiązkach w dziale "Ogólnie o Batmanie" w temacie "Ksiązki o Batmanie". ;)
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Grim Knight

Wiem, ale podrzucilem dla Silenta, aby wiedzial, o czym pisze. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

Moze by tak do glównego tematu wrócic?

JaRo

 Czekaj Leon, jedną tylko rzecz wyjaśnie.

Grim ja swój wcześniejszy post tez kierowalem do Silenta. Silent pisal, ze nie slyszal o tych ksiązeczkach, dlatego wrzucilem informacje, ze o nich pisalem, zeby w razie czego mógl coś sobie o nich poczytac.

Dobre, wracamy do tematu.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mel

Z Confidentiala czytalam tylko motyw z Jokerem, bo bylam ciekawa kolejnego oryginiu...Reszta to pojedyncze skany odnajdywane tak sobie w sieci...

Co tu gadac...Kolejna wizja, kolejny orygin, kolejny nie wypal...

Przynajmniej wg. mnie... Moge sie mylic, bo jak juz wcześniej wspomnialam czytalam tylko historie z Jokerem. Moze inne postacie zostaly rozpisane nieco lepiej...

W dodatku ta  chaotyczna i z czasem mecząca oczy kreska  Denysa Cowana ...

kelen

Confidentiala wlasciwie znam z samych streszczen na BatCave. Z ciekawosci siegnalem po skany paru czesci historii o Jokerze. Kreska? Strasznie.... hm "oryginalna", inna. Jednak do mnie nie trafila. Historia tez w sumie dla mnie nie byla czyms wielkim, ale miala w sobie pare ciekawych  i zupelnie nowych (chyba?) motywow. Chodzi mi konkretnie o zadnego zemsty Batmana posylajacego gangsterow na Jacka. Czemu nie mogli zostawic originu z Zabojczego Zartu w spokoju? :D
Jesli sie nie myle, to teraz jest ta historia z Batgirl i Catwoman, ktora z checia tez sprawdze.