Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Mr.G

Moglibyście w wolnej chwili do dzialu "Gry", na BC, dodac "MK vs. DCU" oraz "B:AA"
Mimo, ze do premiery jeszcze troche zostalo to jest kilka info i fotek, które mozna by tam wstawic.

kelen

Dzial gry jest caly czas udoskonalany, dlatego dzialy o tych grach sie jeszcze nie ukazaly. Cierpliwosci :)

UnMortal

Jest możliwość powiększenia maks. rozmiaru avatara do 120x120? W internecie można się doszukać wielu o rozmiarach w tych granicach, przede wszystkim często w okolicach 115 pikseli. Byłbym zobowiązany.
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

Juby

Woland, jak w przyszłości będziesz otwierał resztę galerii do filmów, to gdybyś miał zamiar jeszcze dać update istniejącym już galeriom, to znalazłem fotkę promocyjną z BF, której nie umieściłeś:


I jeszcze mam gdzieś fotkę z filmu, z pierwszego Batmana, ale muszę ją znaleźć i zeskanować.

Woland

Nie umieściłem tej fotki ze względu na jakość. Odkąd galeria jest dostępna, doszło wiele nowych fotek, jak i starych w lepszych jakościach. Moje zbiory z filmów co tydzien wzbogacają się o nowe zdjęcia. A fotkę możesz zeskanować. Może uda Ci się mnie zaskoczyć:P

You're in for a show tonight, son.

Juby

A więc... Tej fotki nie zauważyłem w galerii pierwszej części:


I tych dwóch fotek przy B&R:



Nie są to fotki w najlepszej jakości, ale skanowałem je tylko tak, na pokaz.

A także dostrzegłem w galerii fotek z filmu brak zdjęcia Batmobila przy BR, które mamy z tyłu okładki wydania 2DVD (jest tam za to niepotrzebnie fotka promocyjna dwóch klaunów) i dwóch zdjęć (Batmana w srebrnym kostiumie i Freeze'a z Poison Ivy) w galerii B&R, które również są z tyłu okładki wydania 2DVD.

I co zaskoczony?  ;D Nie sądzę.

Woland

#96
Jednak udało Ci się mnie zaskoczyć;) Jeśli zamieścisz na forum ładne wersje tych fotek, to kiedyś z innymi nowymi będą na stronie.

Poniżej umieszczam kilka wybiórczych fotek z całości, która w przyszłości znajdzie się na BC:
















You're in for a show tonight, son.

Woland

#97



























You're in for a show tonight, son.

Juby

Dzięki. Oto moje fotki, ale już w lepszej jakości nie będą (mam nadzieję, że takie wystarczą), bo tak najlepiej wyglądają zeskanowane moim skanerem. (chyba muszę kupić nowy) ;)

Batman:



Batman Returns:


Batman Forever:
Niestety, żadnych nowych.

Batman & Robin:





Mogo być?  :D W razie czego je pomniejsz, to chyba trochę powinno pomóc w poprawieniu ich jakości.

I druga sprawa: ostatnio wyszła propozycja fuzji BC i DC. Jak dla mnie jest to głupi pomysł, bo wolę, aby Batman miał oddzielną, dużą stronę (jak ta), ale administrator DCM podpowiedział dobry pomysł, aby dać możliwość głosowania każdemu odwiedzającemu BC (każdego komiksu, czy filmu), niczym na imdb. Uważam, że takie cóś mogłoby się udać i byłoby fajną nową rzeczą na BatCave.  ;D

Woland



Dzięki, ale niestety tylko fotki Ivy oraz Knoxa z Vale są jako takie. Reszta odpada.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Fotka z BR i te dwie małe są jak wcześniej wspomniałem na okładkach DVD, więc możesz je sam zeskanować.

I uważam, że najlepiej zeskanowało mi się ujęcie jadącej Alicji Silverstone, po prostu to zdjęcie normalnie jest takie niewyraźne i ja bym je umieścił w galerii, ale to twoja decyzja. Ja mogę tylko podziękować za to, że mogłem pomóc. ;D

Po zmniejszeniu, chyba ta fotka wygląda lepiej, bo takie wymiary ma naturalnie (na papierze):

Posted on: 18 Styczeń  2009, 13:45:36

 Raz zwróciłem już jedną uwagę, co do wpadek w BB, ale teraz mam kolejną, tyle że związana z nią jest propozycja.

"W czasie procesu sądowego Chill wyraża skruchę, po czym siada na swoje miejsca. Kiedy Bruce Wayne zostaje poproszony o zabranie głosu, na pierwszym planie widać, że Chill nadal stoi."

h


Ja nie uznawałbym tego, za jedną z wpadek technicznych filmu. Zauważ Woland (kieruje to do ciebie, bo ty jesteś twórcą tego działu), że gdy Chill siada ujęcia pada na Wayne'a, a dopiero później widzimy Chilla,... który "tak jakby się giba"...  ???

Moim zdaniem wygląda to tak jakby dopiero co on wstał, gdy usłyszał, że ma odezwać się Wayne (najwyraźniej w czasie ujęcia, pokazania siedzącego Bruce'a). Nie widzę tutaj błędu, a dobrze się przypatrzyłem. :-\

I tu propozycja: Moglibyście zamiast tego wstawić inną wpadkę techniczną z filmu, którą ostatnio dostrzegłem, a mianowicie:

Zauważcie, że Bruce ma odciąć łeb żółtkowi... tępą klingą? :P

PS: I odnośnie tego:

To ja tutaj też nie widzę błędu. Już bardziej bym się zastanawiał jak to możliwe, że Batman zahaczył swój hak tak, że wzmocnienia torów po bokach, i to na czym kolejka była zamocowana go nie wyrwały, bo to jest jakoś dziwne, i jest jedyną rzeczą jak mi przeszkadza w tej fenomenalnej akcji. :P


Q

Jako, ?e redakcja BatCave nieustannie rozwa?a ró?ne pomys?y, których celem jest ureakcyjnienie serwisu, chcieliby?my pozna? Wasz? opini? na temat kilku rozwi?za?:

Czy przy informacjach o update'ach chcieliby?my by by?a mo?liwo?? rozwini?cia informacji, tak by pozna? wi?cej szczegó?ów o update'ecie (np. w przypadku "Nawi?za? do Batman" info jaka informacja zosta?a dodana).

Czy update powinny by? prezentowana w takiej samej formie jak to jest teraz, czy te? wprowadzi? inne rozwi?zanie?

Czy obok tradycyjnych sond chwieliby?cie zobaczy? na ?amach BatCave sondy typu "versus"?


Je?li sami macie jakie? pomys?y, lub propozycje odno?nie ju? zg?oszonych, to w tym temacie mo?ecie je zg?asza?.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Odno?nie 'update' czyli dwóch pierwszych podpunktów twojej wypowiedzi Q, to raczej nic bym nie zmieni?, bo jest dobrze. Sondy "versus" mog? by? bardzo ciekawe, szczególnie, ?e pod wzgl?dem sond BC si? ?rednio prezentuje.

A odno?nie moich propozycji, to przemy?le je sobie i w najbli?szym czasie co? napisze.


PS: ?wietny pasek dzia?owy do Batman: The Movie, cho? ciekawi mnie czemu zosta? zapisany jako gif co pogorszy?o jego jako??. Mam nadziej?, ?e wkrótce odnowiona zostanie strona g?ówna na wzór innych filmów (zrobienie czego? takiego chyba nie zajmie du?o czasu). ;)


MJ

Również jestem za sondami "versus", z pewnóścią byłoby to jakieś ciekawe urozmaicenie do tych sond które już były prezentowane.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Q

Cytat: Juby w 15 Styczeń  2010, 18:44:51
Odno?nie 'update' czyli dwóch pierwszych podpunktów twojej wypowiedzi Q, to raczej nic bym nie zmieni?, bo jest dobrze.

To, ?e jest dobrze to nie znaczy, ?e nie mo?e by? lepiej  ;)

W przypadku sond "versus" macie mo?e jakie? propozycje czego powinny dotyczy? i jak d?ugo trwa?, etc?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)