Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham - serial TV

Zaczęty przez Q, 25 Wrzesień 2013, 14:37:22

Adriann

Wygl?da na to ?e Joker jest jak?? form? choroby:D Pozostaje czeka? na tego 'jedynego' mo?e za kilka sezonów..;d

Leon Kennedy

#196
CytatCoś temat ucichł a proszę państwa jest przecież już 2 sezon :P O ile 1 odcinek był taki sobie to 2 już zrobił na mnie ogromnie pozytywne wrażenie

Dla mnie pierwszy epizod wypada jak najbardziej pozytywnie :). Zwłaszcza Gordon działający tak obok prawa mógł sie podobać. Żal mi były tylko Sionisa. Skromny jego wystep zapisuje na spory plus. Wkrótce oglądne następne epizody.

Post Merge: 09 Październik  2015, 15:22:58

Jestem już po drugim odcinki i jesli utrzymają taki poziom, to czeka nas całkiem udany drugi sezon  :)

Teraz coś z recenzji Q

CytatPoniekąd dostajemy już w gruncie rzeczy dość ukształtowanego Jokera, tylko w tym momencie wypada się zastanowić, czy takiemu szaleńcowi potrzebny będzie do czegoś Batman?

Niestety gdzieś przeczytałem spoiler odnośnie trzeciego epizodu. Q pewnie już widział i masz odpowiedź  ;).

CytatKłótnia Bruce'a i Alfreda, która prawie zaowocowała odejściem lokaja bardzo szybko zostaje rozwiązana.

Wydaje mi się, że Bruce zareagował odpowiednio i w pierwszym i drugim przypadku.

CytatZnajdzie się również sposób by nakłonić Harveya do powrotu do pracy w policji.

Chcesz powiedzieć, że powód był błahy?

CytatTrudno traktować ,,Gotham" serio kiedy widzimy jak grupce kilku wariatów udaje się zapanować nad komisariatem i zagościć tam na dość długo by nagrać wiadomość dla mieszkańców Gotham City. Nie mówiąc już o tym, że wcześniej nikomu nie udało się ich zatrzymać ani natrafić na ich ślad mimo, że paradują w kaftanach bezpieczeństwa, żeby być jeszcze bardziej na widoku

Fakt, ale spora część policjantów to po prostu miernoty. Z czasem powinno się to zmienić.

CytatO ile pewne rzeczy da się przełknąć to końcowe wkroczenie Bruce'a Wayne'a na komisariat jest jakąś parodią. Nie mam zamiaru nawet się zastanawiać po co dzieciak się tam zjawia

Ale mi to mega wkroczenie ::). Po prostu chciał sprawdzić czy Jim żyje i na szczęście darowali mu głupie teksty do Jima jak w pierwszym odcinku. Rady od tak młodego chłopca wypadają dość dziwnie.

spac

Coś drugi sezon Gotham stracił na mocy. Pierwszy obejrzałem w dwa tygodnie, tak mnie wciągnął. A ten? Na plus Pingwin, jego postać ratuje serial. Mam jeszcze nadzieję na powrót Fish, w końcu nie do końca było powiedziane, że nie żyje.

Leon Kennedy

#198
W sumie po trzech epizodach uważam, że serial podniósł swój poziom. Postacie są jakby ciekawsze, a skupienie się bardziej na tych złych wychodzi serialowi na plus. Do tego twórcy potrafią bardziej zaskoczyć niż w przypadku poprzedniego sezonu. Co prawda jego wady dalej są obecne, ale jakby mniej drażniące i w mniejszej ilości  :)

PS: W trzecim epizodzie najbardziej rozwalił mnie Galavan i jego ultra sztuczna przemowa, kto by to kupił? O głupich gliniarzach nie wspominając  :D

Leon Kennedy

Został mi już tylko finałowy odcinek połówki sezonu! Mimo, że serial dalej ma sporo głupotek, znikające postacie, karetkę jadącą do rannego komisarza przez Metropolis, czy głupich gliniarzy idących ślepo na rzeź... Tak historia jest dużo lepsza, tak jak i Gordon jakoś lepiej się w tym odnajduje, a postacie takie jak Barbara, której w pierwszym sezonie nie znosiłem, tutaj się trochę rozwinęła  :). A co ważne Gotham potrafi zaskoczyć ! No i w końcu Pingwin ma co do roboty, a Zagadka wyrasta na ciekawą postać! W sumie i Bruce w końcu ruszył mózgownicą  :D Ciekawe czy w finale wątek Galavana zostanie zakończony... Wkrótce się przekonam.

Doctus

Leon, dok?adnie jest tak jak mówisz. Gotham w drugiej serii w ko?cu odnalaz?o swoje tempo. W?tek Theo Galavana i Zakonu ?w. Dumasa to ?wietne posuni?cie fabularne, i nie jest tak niesmaczne i bezsensowne jak np. zapowied? Mr. Freeze'a które uwa?am za absolutn? pomy?k?. Mam teraz tylko nadziej? ?e pojawi si? Azrael, i je?li faktycznie mia?by si? pojawi? to jestem ciekaw kto nim b?dzie. Jean Paul Valley odpada z oczywistych wzgl?dów, jednak poza tym jest jeszcze wiele innych w?a?cicieli tego imienia, nie mówi?c ju? o tym ?e serialowy Azrael móg?by by? bezimienny lub nosiciel kaptura zosta?by wymy?lony na potrzeby serialu. Naj?mieszniejsze/najfajniejsze jest jednak dla mnie to, ?e w potyczce Pingwina z Galavanem, który ma niesamowit? przewag? i jest o wiele pot??niejszy, wygrany b?dzie i tak ten "cudak" Cobblepot.

Leon Kennedy

#201
No i połówka sezonu za nami. Sądziłem , że raczej po słabym finale pierwszego sezonu twórcy wyciągneli wnioski... Szkoda, bo raczej tak się nie stało. Zakończenie wątku mnichów było ekspresowe, spora część odcinka to Bruce i Silver, przynajmniej Bruce wiedział, że młoda udaje. Galavan, no to co zrobił Gordon było mocne, ciekawe czy jeszcze go zobaczymy, a trzeba przyznać, że Theo z prasolem  do twarzy. Parskłem śmiechem gdy Fox wyszedł z jaskini, a najlepsze to Alfred i jego perypetie. Chodź obrazek z Jimem, Pingwinem, Bullockeim i Alfredem zacny. Zobaczymy co będzie nam dane w drugiej połówce sezonu, a kilka klasycznych postaci ma się pojawić, oby watęk z Mr. Freezem trzymał się kupy!!

Post Merge: 08 Grudzień  2015, 14:34:46

Zapomnaiłem dodać, że jak zwykle Selina prześliczna! No co?

pingoo42

Orientuje si? kto? mo?e, gdzie mog? obejrze? najnowszy klip z Hugo Strange'em? Próbowa?em na yt, ale w naszym kochanym kraju nie jest filmik dost?pny.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

pingoo42

"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

MJ

Yo oglądał ktoś już odcinek 12 z 2 sez?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Przecież premiera dopiero 29...

MJ

A nie była przypadkiem 19 ?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

lady_ozzy

29 lutego wraca Gotham
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

pingoo42

Eeeh, wiem, że robię się już męczący, ale wyszedł nowy clip "Gotham: Look ahead: Penguin", a że Fox ma nas gdzieś i nie jest ten filmik dostępny w Polsce, więc jeżeli ktoś znalazł na innym kanale czy coś, to byłbym bardzo wzdzięczny :D
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."