Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TDKR na DVD i Blu-ray

Zaczęty przez Juby, 26 Wrzesień 2012, 17:40:42

Juby

Wydanie 2DVD pewnie za jakieś 59,99-64,99 zł, a blu-ray dwa razy droższe (minimum 89,99 zł).

Funky

Kurczę za cenę DVD mógłbym mieć jedną drogą książkę, a Chomik zawsze kusi :P No cóż jak nic nie znajdę w księgarni to na święta wybieram dwie płytki z "TDKR".

franek

Jak pewniak z tym 2 płytowym to się łapię, TDK 2DVD kupiłem na przez neta za niecałe 6 dych z przesyłką, w summie i tak nie za swoją kasę tylko w ramach prezentu pod choinkę.


Show Must Go On!!!

Juby

Funky, jesteś fanem Batmana, ale szkoda ci wydać raz na cztery lata 60 złotych na jeden ze swoich ulubionych filmów, bo będzie do pobrania na chomikuj? Rozczarowałeś mnie. ???

LelekPL

Taki elegancki dżentelmen, ale jak można coś zassać za darmaka to się nie zawaha ;)

Juby



Jak widać to wydanie zbiorcze z niebieską maską Batmana na froncie będzie miało jednakowo wytłoczone płyty.

KamPlayer

Kolekcjonerskie wydanie TDKR dla Kanady.


LelekPL

Ciekawe, czy znajdzie się jakiś freak tutaj na forum ,który kupi sobie wszystkie te kolekcjonerskie wersje z różnych krajów... na pewno nie jeden by chciał, ale którego byłoby stać?


KamPlayer

Kiepsko się prezentują te figurki.

kelen

Lepsze figurki = wyższa cena = nikt nie będzie tego chciał = ktoś, kto chce figurkę, to kupi droższą i porządniejszą

Gieferg

Blu-ray i tylko blu-ray. Zapewne przed końcem roku postawię na półce.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Funky

#42
@Juby - No cóż mam chrapkę na książkę "Europa Zimnej Wojny" która kosztuje 70 zł (heh ponad 1000 stron!) A wydawać dodatkowo na "TDKR" ponad 50 zł nie wchodzi w moim przypadku w grę. Nie jestem jakimś fanem DVD (mogę przeżyć bez dodatków) Jako bibliofil (i kolekcjoner) książka ma u mnie pierwszeństwo a film zawsze mogę kupić później.

@Air Jordan - No cóż jestem internetowym bolszewikiem (heh wszystko za darmo i dla ludu :P)

Juby

Mógłbyś chociaż nie przyznawać się i tutaj tego nie pisać. :P

Q

Jeśli komuś nie podobają się okładki wydań DVD lub Blu-ray - to zawsze można sięgną po twórczość fanów - http://www.messenjahmatt.com/thedarkknightrises/customcovers/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)