05 sierpień 2021, 06:22:43

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Kinowe filmy na podstawie komiksów

Zaczęty przez Juby, 13 kwiecień 2008, 15:44:08

Leon Kennedy

Z info, które się pojawiło słychać o konieczności posiadania czarnego reżysera 🤓 i czarnego Clarka 🤠

newtime

Nie widomo czy to będzie czarny Clark Kent, plotki o czrnym Supermanie krążą już od dawna wiec wiele może tu być prawdy. Ja tam chętnie zobaczę takiego Supermana o ile nie będzie, to zmiana koloru skóry dla samej zasady tylko zrobia jakaś fajna otoczkę fabularną z tym związane

Juby

Nie interesuje mnie kto będzie reżyserem, ani kogo obsadzą w roli Supermana (czy osobę białą, czarną, Azjatę, whateva). Czekałbym na kolejny reboot jak szalony, gdyby ostatnia seria nie wypaliła (jak Superman Returns w 2006), lub minęło od ostatniej wiele lat (jak od filmów z Christopherem Reevem do SR), ale nie w przypadku, kiedy ostatnia seria / uniwersum wciąż trwa w najlepsze, a aktor grający Kal-Ela nie tylko nadal może grać tę rolę, ale jest wręcz do tego chętny. Tak więc z mojej strony #bringcavillback or I'm not watching i życzę WB z tym projektem jak najgorzej.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

A mnie przeszkadza gdy główny bohater zostaje tak diametralnie powiedzmy odmieniony bez żadnego znaczącego powodu. Żadna inna postać, która została podmieniona mnie nie drażniła czy drażni jak ta próba! Catwoman, Gordon bez problemu, ale to nie tak znane postacie jak Clark Kent/Superman. Czemu ta jego zmiana koloru skóry ma dotyczyć? Żebyśmy dostali kolejny reboot i od razu przyciągać tymże kolorem skóry, bo będą gadać, tak będą wszędzie, ale to wcale nie jest dobre.

newtime

Dlatego liczę na ciekawy scenariusz z tym związany, bo świat zupełnie inaczej by reagował na czarnego Supermana i mozna z tego na prawdę fajny wątek poprowadzić ale jeśli będzie to tylko zmiana koloru skóry bez żadnego dodatkowego wpływu na historię, to będzie jedynie zmarnowany potencjał i zmiana dla samej zmiany   

Jackdaw

Powinni zrobić że Clark jest czarny a zmienia sie w białego Supermana, to by było naprawdę dobre i odpadł by idiotyzm że nikt nie poznaje tożsamości supermana.

Leon Kennedy

Czyli maluje się na biało? Nie no, to też by nie przeszło.