Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Wayne

Widocznie nie chcą. Trochę smutno to wygląda, siedzą tu 4 aktywne osoby i próboją reanimować trupa. Ilość aktywnych forumowiczów to już nawet nie materiał na serwer discord a najwyżej konferencje na messengerze. Ludzie rozproszyli się po Facebooku i komentarzach na YouTube.

Jedyna szansa na aktywne forum komiksowo filmowe, to moim zdaniem połączenie kilku portali, i stworzenie czegoś o DC i Marvelu jednocześnie. Sam Batman to już za mało.

Jest ten Komikspec ale jak Juby zauważył, to śmietnik w którym przez rok 2 trolli bezkarnie zaśmiecało forum a Admin nie chciał nic z tym zrobić. Poza tym dużo dyskusji tam się toczy wokół kolekcji a nie historii, okładek wydań, nie wiem jak Was ale to dla mnie nieistotne kwestie.

Właśnie sprawdziłem że niegdyś fajne forum Heroes Movies już nie istnieje, więc wszyscy już chyba padli. Szkoda. Na grupce fb to dla mnie nie dyskusja.

Juby

Grupa FB? Dla mnie też. A co do poniższego:

Cytat: Obywatel Wayne w 19 Grudzień  2021, 21:40:13Jedyna szansa na aktywne forum komiksowo filmowe, to moim zdaniem połączenie kilku portali, i stworzenie czegoś o DC i Marvelu jednocześnie. Sam Batman to już za mało.
W takim wypadku nie ma szans, bo jedyne portale / fora z jakimi forum BC mogłoby się połączyć, to właśnie te wysypiska, o których pisałeś wcześniej. :-\

Poza tym, "BatCave" to tylko nazwa i myśl przewodnia. Nie ma żadnych zakazów, czy limitów, aby narobić tu jeszcze więcej wątków o filmach i innych komiksach, w tym o Marvelu, nie tylko DC. Można tu dyskutować o absolutnie wszystkim tym, o czym piszą w miejscach, które wymieniłeś, bez zmiany nazwy i szaty graficznej. Zawsze tak było. To (niezrozumiały dla mnie) wybór ludzi, że ten fakt ignorują i wolą wykłócać się i przechwalać swoim zakupoholizmem w tych toksycznych środowiskach. Czemu tak wybierają? Trzeba by było ich zapytać, dla mnie to fenomen, którego już nawet nie próbuję rozgryźć.

Leon Kennedy

#722
CytatWidocznie nie chcą. Trochę smutno to wygląda, siedzą tu 4 aktywne osoby i próboją reanimować trupa.

Wielka szkoda trza by dodać. A z forum jak to z forum w tych czasach, częściej gorzej, ale czasem i lepiej. Wszedłem teraz po kilku dniach i sporo nowych postów mi się pojawiło.

Johnny Napalm

Co do kanału Kelena i Rado. Obczajałem ostatnio Szafę z Komiksami na YT i jest to naprawdę bardzo fajny kanał w temacie. No i Kelen w swoim czasie się tam sporo udzielał. Gdybym miał mieć uwagę do kanału chłopaków, to uważam, że mogliby robić swoje filmy z większym jajem, po Kelenie widać, że tak potrafi i przychodzi mu to naturalnie.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Cytat: Juby w 17 Grudzień  2021, 11:24:20@Rado - wy i tak macie mniej wyświetleń niż moglibyście mieć, bo mam wrażenie, że w ogóle nie reklamujecie swoich materiałów z YT. Na twoim miejscu przy każdej publikacji nowego video, wrzucałbym je na forum (przecież jest do tego temat), a @kelen za każdym razem mógłby pisać newsa na głównej BC i wklejać video na komikspecu na którym ma konto. Sądzę, że z większą reklamą każdy z waszych filmów przebijałby tysiąc wyświetleń.

Kelen nie chce robić newsów na głównej. Na komiksspecu też nie bardzo ze względu na toksyczność. Wg statystyk to teraz zdecydowana większość wyświetleń pochodzi z Facebooka niestety lub stety. My skromne chłopaki jesteśmy i nie lubimy się chwalić, ale nie bronię żadnemu z was czasem gdzieś tam po koleżeńsku udostępnić, chociaż na swojej tablicy.

Nie chcemy też wszędzie spamować, ale ustaliliśmy, że będziemy co film na 1-2 grupach fejsowych udostępniać.

Szafa z Komiksami już chyba niestety nie działa w temacie od jakiegoś czasu.

Juby

Następny do odstrzału » javiera13 (zero wypowiedzi i logowań przez 60 dni od rejestracji)

Pan irek92 też nie zapowiada się na takiego, który miałby choć raz się zalogować (pewnie kolejna sprawka bota, jak 90% nowych userów na forach z cyfrą w nicku).

Juby

U was też są od wczoraj takie problemy z forum? Linki dodane do zdjęć, lub słów ( [url =] [/ url] ) wywaliło w nawias, linki wstawione o prostu w posty raz są podkreślone i po kliknięciu przenoszą do odnośnika, a raz nie, a wczoraj forum otwierało mi się z białym tłem i całe rozjechane. Żeby otworzyło się normalnie musiałem wejść na stronę główną i dopiero z menu górnego kliknąć w forum. :-\

Leon Kennedy

U mnie  raczej wszystko gra. Chodź wczoraj pokazywało mi stare posty jako nowe. Tak sobie czytam, a tu post np. z 2020 😁

LelekPL

Ja sie zalogować na początku nie mogłem nawet. Ale teraz już działa.

Juby

#729
Też dziś miałem taki problem. Dwukrotnie wyskoczył mi error, dopiero po odświeżeniu forum mogłem się zalogować.

Wczoraj zniknęło też tło forum, jest tylko czarne.

Z odnośnikami dodawanymi do słów i obrazów Q napisał mi PW, że to zmiana w kodzie, zamiast url działa iurl. Gorzej, że same linki też nie działają. Mój post z dzisiaj:



Nie są podkreślone, klikając nic się nie otwiera, trzeba je przekopiować do przeglądarki, aby otworzyć.

Q

Przy problemach z logowaniem upewnijcie się, że wchodzicie przez właściwe adres mający https "s". Może być też kwestia pików cache w przeglądarce, twarde odświeżenie może pomóc.

Tło już działa.

Problem z linkami pozostaje. Czyli dodając linki nie są one zamieniane w hiperłącza, nawet jeśli na podglądzie wszystko jest w OK (ciekawostka hiperłącza działają kiedy przegląda się ostatnie wiadomości przy formularzu pisania odpowiedzi).

Tak więc, czy wklejajmy link, czy wstawiamy przez specjalną opcję, to z jakiś powodów nie działa. W przypadku dodanie kodem działa, gdy używamy [iurl], który oznacza, że link otwierany jest w tym samym oknie.

Przy okazji kwestia powiadomień mail.
Te automatycznie są wyłączone. Można to zmienić w profilu. Trzeba też upewnić się że w ustawieniach śledzonych wątków [obserwowane wątki]- zaznaczona jest opcja "Otrzymuj powiadomienia i alerty email", wtedy będzie wysyłał maili w przypadku "Otrzymuj powiadomienia" jest to tylko alert widoczny po zalogowaniu na forum.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Q w 17 Luty  2022, 13:12:19Tak więc, czy wklejajmy link, czy wstawiamy przez specjalną opcję, to z jakiś powodów nie działa. W przypadku dodanie kodem działa, gdy używamy [iurl], który oznacza, że link otwierany jest w tym samym oknie.
Czy można zmienić, aby przycisk "wstaw link" w edytorze wypowiedzi od razu wstawiał "iurl"? Inaczej po wstawieniu odnośnika trzeba i na otwarciu i na zamknięciu dopisać jeszcze literkę "i", aby nie rozkraczyło posta.

Q

Linki już powinny działać, więc nie powinno być już problemów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby


Juby

Kolejne trzy duszki do odstrzału:

irek92
Magicalus
deborah « mu jeszcze nie minęło 60 dni od rejestracji, ale nie wykazuje oznak, aby miał się więcej logować