Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

Zapowiedź niedzielnej zapowiedzi.

HUDY

Uo
Zapowiedź zwiastuna ;D , mimo wszystko elektryzuje, czekam pełnego zwiastuna.

Leon Kennedy

To już standard. Fajny wkurzony Es.

Juby

#93
Mi od zawsze trochę zgrzyta ten laserowy wzrok Supermana u Snydera, wygląda trochę zbyt złowieszczo (czarny kostium tylko potęguje to wrażenie złego-Supermana).

Jeszcze jedna zajawka zwiastuna. Chyba jutro doczekamy się kolejnej.

Q

Wszystko wskazuje, że o 18:14 będzie jutro kolejny fragment.

Niby te zajawki krótkie, ale wystarczy jedno dobre ujęcie plus muzyka i jest klimatycznie, a czy tak samo będzie w filmie to się dopiero okaże.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#95
I ostatni...


Zack jest fanem TDKR Franka Millera (który nie ma za grosz dystansu do materiału źródłowego) o czym musi przypominać za... każdym... qrwa...  razem. Ciekawe jak duża będzie rola tej kopii 1:1 Batmobile'u z powieści Millera i czy wypadnie lepiej od tego bezkształtnego Nightcrawlera.

HUDY

Już by dali ten zwiastun, dla mnie BlackSups świetny!  ;D

Q

Już jest, wcześniej niż zapowiadano

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#98
Wygląda nieźle, czekam i pewnie będę starał się obejrzeć jak najszybciej (starszy brat, do którego będę jechał w weekend ma HBO GO, ale jeśli film pojawi się w sieci już w czwartek, będzie fajnie). Leto zdecydowanie bardziej opanowany, jeszcze może wyjść z ludzi, tzn. na Jokera.

HUDY

Wygląda zacnie i zachęcająco. Stęskniłem się za stylem Zacka. Jaki to by nie byl film w odbiorze i ile psów na nim(minYoutuberzy) będą wieszali, Snyder zasłużył by dokończyć swój film. Coś czuję że po premierze nikt nie będzie plakal za Whedonem, no może "Komikso(MCU) maniak". Czekam niecierpliwie, cieszac się, że kilka lat temu żona "namówiła" mnie na HBO go ;D

Leon Kennedy

Niektórzy yootuberze, to już z uśmiechem na twarzy zacierają rączki, walić ich. Sam trailer fajny, klimatyczny z wieloma zarąbistymi scenami. Snyder szykuje swoje opus magnum i może mu się to udać 🙃

Juby

Polska wersja

"... pierwszy oficjalny zwiastun..." WTF? :P

Leon Kennedy

Dobre, to chyba w sumie pierwszy przypadek gdzie "pierwszy" trailer jest tym ostatnim 😃 W domku na telewizorze zobaczę sobie z polskimi literkami.

newtime

Jezu, przecież to wygląda okropnie, po efekty specjalne za do losowych scenek ktore pewnie znów nie bedą miały sensu fabularnego poza oczkiem dla widza typu " Kojarzycie te postacie oraz kardy z komiksów". No nic szykuje się nowy BVS, obejrzę z obowiązku ale cos czuje ze będzie to katorga. Najlepszym przykładem jest joker, którego Zack pewnie ściągnął na tą jedną scenę która nie będzie miała żadnego sensu fabularnego no ale wiecie i każdy lubi Jokera wiec pokażmy go na 2 minuty, tragedia oby to byl ostatni film Zacka

Juby

Po wczorajszej powtórce BvS trudno mi się nie zgodzić (od dawna mam podobne obawy). Jak zła by nie była wersja kinowa (Stefan, CGI, widoczne gołym okiem dokrętki, uproszczenia scenariuszowe), przynajmniej była prosta, krótka, miała niezłe tempo, sporo akcji i humoru, sprawdzała się więc jako niezobowiązująca rozrywka. Zack może poprawi część z tych wad, ale jego 4-godzinna ponura dłużyzna może jeszcze sprawić, że docenimy działania Warner Bros. / Jossa Whedona . . .

W trailerze widać, że bohaterowie tak samo, jak w wersji kinowej wskrzeszają Supermana (czyli najwyraźniej Zack również olewa własne zakończenie BvS z unoszącym się piaskiem z trumny Clarka), a Gen. Swanwick zmieniający się w J'onna jest już potwierdzony, choć w MoS nie zrobił NIC kiedy Zod wymordował tysiące mieszkańców Metropolis i prawie zniszczył życie na Ziemi, a w BvS również nie zrobił absolutnie NIC kiedy Doomsday niszczył wszystko na swojej drodze i zabił Supermana. Tak to jest gdy wymyśla się, że dana postać okaże się jakimś superbohaterem po fakcie, a potem ściemnia, że taka była koncepcja od początku. :P