Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman RAZEM w IMAXie

Zaczęty przez LelekPL, 15 Styczeń 2016, 12:02:19

LelekPL

Ok, z racji, że do premiery najnowszego Batmana zostało nieco ponad dwa miesiące, a wcześniejszą rezerwację mogą wprowadzić podobnie jak na ostatnie Star Wars, myślę, że warto byłoby już zacząć myśleć gdzie obejrzeć ten film w IMAXie razem na takim mini-zlocie.

Także napiszcie kto chciałby się wybrać grupowo i jakieś propozycje gdzie. Warszawa, Poznań, może tym razem gdzieś dalej? Whatever.

TERMIN to oczywiście 1 kwietnia, tak jak Polska premiera.

No i musimy pamiętać, że jak wprowadzą wcześniejszą rezerwację to najprawdopodobniej będzie tylko możliwość KUPNA biletu, a nie rezerwacji. Także jeśli idziemy grupowo, musimy wiedzieć kto idzie, zarezerwować miejsca obok siebie i jakoś uzgodnić płatność.

Ale najpierw sama lista osób. Kto się pisze?
(propozycja miejsca)
1) LelekPL (Londyn)
2) Rado (Poznań)
3) Kelen (Poznań)
4) Leon Kennedy (Katowice)
5) Funky (Poznań)
6) Lady Ozzy (Katowice)

Rado

No ja chętnie oczywiście. Pewnie wyjdzie Poznań tradycyjnie.

LelekPL

OK, dopisany do listy, i sam zapomniałem wspomnieć o miejscu. Ja bym był za Warszawą, ewentualnie Krakowem (trochę świeżości) ;) ale się dostosuję.

kelen

Dla mnie też Poznań. Podejrzewam, że skoro premiera w Polsce jest później, to może zrobią też jakiś pokaz przedpremierowy.

LelekPL

Jeśli będzie przedpremiera to idziemy na nią oczywiście ;)

Rado

Chyba nie ma chętnych za bardzo. Szkoda, ale nie dziwi mnie to.

LelekPL

Ja w takim wypadku pewnie na premierę do Anglii pojadę... Tydzień wcześniej, real IMAX, no i rodzinę na święta od razu zobaczę

Leon Kennedy

Kurczę, mam po prostu trochę daleko czy to Poznań czy Warszawa. Mi to najlepiej pasowałyby Katowice, ale reszcie pewnie nie za bardzo...

Funky


lady_ozzy

Mnie obecnie, podobnie jak Leonowi, również najabrdziej pasowałyby Katowice...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Ok, wygrywa Poznań w takim razie... ja jednak na 100% już będę oglądał BvS tydzień wcześniej w Anglii.

Tylko nie wspominajcie o tym na fejsie bo mój przyjazd jest niespodzianką dla mojej siostrzenicy ;)

Idę na niego dwa razy, pierwszy raz w dniu premiery i drugi w niedzielę wielkanocną, tym razem z całą rodziną. Oczywiście dam znać jak było, mogę napisać nawet recenzję na stronkę.

MatchesMalone


Funky


LelekPL

Obecnie sporo osób raczej nie ma ciśnienia na produkcje DC, żeby gdzieś tam jechać do IMAXu. Jak zrestartują uniwersum DC to będę organizował :P Ale być może będzie jakiś zlot. Miej oczy otwarte, a póki co, śledź forum i komentuj ;)