Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pochwały

Zaczęty przez Juby, 29 Lipiec 2008, 18:40:02

Woland

Juby, mój stały recenzencie:D.... A tak na serio, lay na głównej prawdopodobnie ulegnie jeszcze modyfikacjom, bo w powietrzu wisi jeszcze kilka ciekawych pomysłów, które trafią na dane podstrony. To samo tyczy się w jakimś stopniu paska. Myślę, że obecna wersja uchwyciła klimat filmu, a to jest najważniejsze w tym wszystkim. Wrzuciłem póki co tylko charakteryzację, bo tam temat został już praktycznie wyczerpany (ewentualnie dorzuci się kilka zdjęć).Kolejne działy będą otwierane z czasem, bo wymagają jeszcze dopracowania. Z czasem filmów dla PAL i NTSC nie będzie zmian. Nie ma to większego znaczenia i szkoda mi się nad tym rozwodzić. Kogo będzie to interesowało, znajdzie wszystko u dołu. Z budżetem natomiast, tak jak napisałeś, wyjaśnione zostanie wszystko w odpowiednim dziale, aczkolwiek póki co nie dam sobie ręki uciąć za te 43 mln. Źródła takie jak Mojo i IMDB podają oczywiście 35 mln dolarów (oficjalny początkowy budżet), ale został on znaczenie przekroczony. Źródła z tamtego okresu podają kwoty od 40 do 53 mln dolarów. Z marketingiem szacuje się, że film kosztował około 120 mln. Ale o tym i innych sprawach związanych z kosztami i podziałem całego tortu zysków w dziale kiedyś tam.

You're in for a show tonight, son.

Juby

#61


Poza dziwnie wyglądającym Batmanem (jakoś źle wycięty przy krawędzi?) i tym, że Selina jest po niewłaściwej stronie paska, grafika prezentuje się bardzo dobrze. Obecnie jeden z najlepszych pasków działowych do filmów na BatCave. Teraz czekamy już tylko na pasek do TDK. ;)

Funky

Rewelacyjny opis charakteryzacji do "Batmana" Burtona!. Tylko może do ilustracji warto dodać to zdjęcie?



Nick Dudman jako Joker (heh wygląda jak grzezczny synek starego Jacka :P)

Johnny Napalm

Pochwały dla Kelena.
Świetny wywiad z McKeanem. Gratuluje dobrego warsztatu, solidnie przygotowałeś się przed jego przeprowadzeniem. Poziom angielskiego jest u ciebie najwyższych lotów - ale to sprawa oczywista :), jeśli chodzi o wywiad, bez tego ani rusz w tej sytuacji. Powiedz, czy myślisz w tym języku? Tzn, podświadomie, bez zmuszania się do tego - kiedy tak się dzieję, oznacza to, że gość naprawdę zna dany język.
Co mi się jedynie nie podoba to to, że usilnie oczekiwałeś od McKeana w jego odpowiedzi podobnego zdania do twojego. Stąd kilka razy powtarzałeś to samo pytanie w różnych formach - o wpływię atmosfery z komiksu na jego twórce.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Bless

hmm gdzie ten wywiad mogę see ?

kelen

Hm, na stronie? ;) Po lewej jest link w update, poza tym - Komiks -> Wywiady

http://www.batcave.com.pl/wywiady/

JaRo II

 Dawno już to chciałem zrobić- ślę pochwały za dział "Komiksowe miejskie legendy". Uwielbiam to czytać, zawsze jest porcja ciekawych, a i nie raz zaskakujących nowinek. Wielkie brawa dla osób odpowiedzialnych za ten dział.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

Fajny nowy layout do JL


Szkoda tylko tych idealnie pod linijką przyciętych nóg Flasha, Diany i Aquamana. Przecież dałoby się zrobić tam płynniejsze przejście w tło.

Q

Bo to jeszcze wersja niedokończona, ale miło słyszeć, że podoba bo lada dzień zawita na główną stronę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No jasne, teraz wygląda jeszcze lepiej. Mógłbym wprawdzie ponarzekać, że Cyborg wyjęty trochę z innej sesji od reszty postaci (bardzo statyczny), ale who cares? Nie przepadam za tą postacią, a na ekranie laptopa nawet go nie widzę! ;)

I w ogóle sorry, że sam czegoś nie skleiłem. Całkowicie zapomniałem. :P

Woland

Juby ma poniekąd rację, chociaż to z góry wina ilości postaci na jednej planszy. Poza tym Flash jest zdecydowanie za duży (zwłaszcza jeśli w perspektywie ma być za Wonderwoman). Ale co najważniejsze, patrząc na proporcje całej trójki po prawej, odbiegają one wielkością od Batmana i Aquamana. Proponuje zmniejszenie wymiarów, wtedy Cyborg zawita na tej słit foci rodzinnej DC. Nie bałbym się dorzucić jeszcze Supermana, ponieważ dla wszystkich to i tak żadna tajemnica, że postać powróci w filmie.

You're in for a show tonight, son.

Juby

Woland!! :D

Jak już tu jesteś, mogę zapytać kiedy opublikujesz coś nowego o Batmanie (1989)? Please?

Juby

Tak się tylko pochwalę, że dzisiaj mija równo 11-lat odkąd jestem użytkownikiem tego forum :D

LelekPL

No to ładnie, moja 11 rocznica dopiero w kwietniu. Szkoda, że przegapiłem równą, 10tą rocznicę.

Leon Kennedy

11 latek!!! Szmat czasu, a przeleciało jakby tak raz dwa  ;) Co nie Juby?

LelekPL to trzeba teraz nie przegapić tej 11 rocznicy i jakieś piwko wypić z tej okazji  8)

Kurczę mi 11 latek minęło dwa dni temu!!! Jutro urodziny, a w piątek remake mojej ukochanej drugiej części Resident Evil 2! W piątek trza to opić :D