Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Rado

#285
CytatBardziej mnie wpienia to, ?e Perry White b?dzie mia? twarz Laurence'a Fishburne'a.

LOL! Nie wiedzia?em, ?e Larry b?dzie teraz Perrym. Wida? zabrak?o do obsady ciekawych bia?oskórych aktorów. Ech, brak s?ów... Profanacja dla mnie normalnie. Nie zrozumcie mnie ?le, lubi? Fishburne'a jako aktora, pami?tam jego rol? jeszcze z "Czasu apokalipsy", ale to tak jakby Gordona mia? zagra? Sam Jackson albo Denzel Washington.

LelekPL

Cytat: Juby w 13 Czerwiec  2012, 21:19:43
Naprawdę (nie "na prawdę" ;)).

zawsze mam z tym problem ;)

Ale kostium i tak jest niebieski

Adolf

A nie wiem czy pamiętacie, Amy Adams pojawiła się w Smallville daaawno, dawno temu. Zagrała tam grubą nastolatkę mającą kompleksy, która zaczęła zjadać zmixowane kryptonitowe marchewki, po których co prawda schudła, ale miała taki apetyt, że... wysysała tłuszcz ze szkolnych kolegów. Od tamtego czasu wygląda nieporównywalnie lepiej.

Charism

Po kolei:

1) Amy Adams jest gruba, brzydka, ruda i wszystko co najgorsze - nie pasuje zupe?nie do roli Lois.

2) Laurence Fishbourne to jaka? koszmarna pomy?ka - jak powiedzia? Rado, to tak jakby Gordona zagra? Murzyn. Albo lepiej - tak jakby Rogera Murtaugha w ewentualnym remakeu Zabójczej Broni zagra? np Hugh Jackman. Ceniony aktor, ale. No w?a?nie.

3) Kostium Supermana nie jest intensywnie niebieski, bardziej 'szaroniebieski', ale ci?gle - niebieski. I jest ?wietny.

4) Zod? Zod bedzie mia? cycki? To jest kostium tej jego przybocznej (nie pamietam imienia, wybaczcie), Zod b?dzie w CGI, na co wskazywa?y zdjecia z planu. I rzeczywi?cie - r?ce to kopia Saurona.

rocklee

Nie rozumiem takiego negatywnego nastawienia i obrażania ludzi.

Leon Kennedy

CytatDo pełni szczęścia brakuje tylko Kal-Ela, który zabija.

O nie tego nigdy bym nie chciał, chodź by dlatego, że Superman ma przynosić nadzieję, a nie śmierć swoich przeciwników, zresztą było by to zbyt łatwe rozwiązanie i możliwe usunięcie fajnych przeciwników, bo co by go powstrzymało np. przed skręcenie karku Luthorowi?

CytatNaprawdę (nie "na prawdę" ;)).

Jest niebieski i wygląda odjazdowo ;)

CytatLaurence Fishbourne to jakaś koszmarna pomyłka

Widać, że twórcy nie trzymają się skrupulatnie pierwowzoru i dobrze, a Laurence to ciekawy wybór. Aha i jego kolor skóry w ogóle mi nie przeszkadza.

Charism

Cytat: rocklee w 14 Czerwiec  2012, 16:19:24
Nie rozumiem takiego negatywnego nastawienia i obrażania ludzi.

Ależ ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego filmu, odnosiłem się tylko do tego co było dyskutowane. ;) I nikogo nie obrażam - stwierdzam jedynie fakt, że w moim mniemaniu Amy jest gruba, jest brzydka, a że jest ruda, to widzą wszyscy.


rocklee

Trzeba pamiętać że to adaptacja, wizja reżysera, a amy adams, jest piękna i nie wiem gdzie jest wg ciebie gruba: http://cdn03.cdn.thesuperficial.com/wp-content/uploads/2011/03/0328-amy-adams-lois-lane-08-400x470.jpg

LelekPL

Cytat: Charism w 14 Czerwiec  2012, 14:54:28
1) Amy Adams jest gruba, brzydka, ruda i wszystko co najgorsze - nie pasuje zupe?nie do roli Lois.

2) Laurence Fishbourne to jaka? koszmarna pomy?ka - jak powiedzia? Rado, to tak jakby Gordona zagra? Murzyn. Albo lepiej - tak jakby Rogera Murtaugha w ewentualnym remakeu Zabójczej Broni zagra? np Hugh Jackman. Ceniony aktor, ale. No w?a?nie.

3) Kostium Supermana nie jest intensywnie niebieski, bardziej 'szaroniebieski', ale ci?gle - niebieski. I jest ?wietny.

4) Zod? Zod bedzie mia? cycki? To jest kostium tej jego przybocznej (nie pamietam imienia, wybaczcie), Zod b?dzie w CGI, na co wskazywa?y zdjecia z planu. I rzeczywi?cie - r?ce to kopia Saurona.

1) Niby kwestia gustu, ale gdzie ona jest gruba to ja nie mam poj?cia... chyba w Smallville jedynie. Dla mnie to pi?kna babka.

2) Naprawd? ( ;) ) nie wiem z czym problem. To nie jest tak, ?e ta posta? by?a definiowana przez swój kolor skóry, jak Shaft czy Jackie Chan w Godzinach Szczytu. Perry mo?e by? oboj?tnie jakiego koloru skóry i absolutnie nic nie zmieni to w tej postaci. Co do remaku Broni z Jackmanem to te? nie mia?bym wiele przeciwko, bo Roger jako? mocno nie by? kszta?towany przez swoj? ras?, bardziej przez jego wiek, ale jednak troch? by w dynamice obu bohaterów taka zmiana zepsu?a, bo kolor skóry jeszcze bardziej po prostu podkre?la? ró?nic? obu gliniarzy w filmie. Tak?e nie jest to najlepsze porównanie. Lepsze by by?o: "gdyby zrobili remake Cz?owieka w Ogniu i obsadzili w nim Brada Pitta". Tutaj taka odwrócona zmiana bardziej by pasowa?a, bo zarówno Creasy jak i Perry mog? by? jakiegokolwiek koloru skóry.

3) To jak wygl?da ten kostium jest te? zale?ne pod jakim ?wiat?em jest pokazany. Zdj?cia, które kto? wrzuci? wcze?niej i które wrzuci?em ja ró?ni? si? mocno. W filmie pewnie b?dzie wygl?da? jeszcze inaczej, ale i tak chwa?a im za usuni?cie majtek.

Maxie Zeus

Po pierwsze, ten odcinek z Amy by? emitowany w 2001 roku a przez tyle lat things change :)
A po drugie, czy ona tam czasem nie nosi?a specjalnego kostiumu (jak Eddie Murphy w "Grubym i chudszym", albo Blob w 'Wolverine'ie')?
Ja równie? jestem zdania, ze Amy do pi?knych NIE nale?y,, ale dajmy jej szanse :) ju? brzydsze kobity obsadzano w g?ównych rolach kobiecych w tego typu filmach (czyt: Maggie Gyllenhaal, Kirsten Dunst)

Mr.G

A Lois z Superman Returns? Ciemnow?osa, ?adna, zdecydowanie szczup?a... i co z tego, skoro w filmie by?a zerem absolutnie niczym si? nie wykazuj?c? Najwyra?niej, co poruszy? rocklee, re?yser ma swoj? wizj? co do niej i Fishbourne'a. Grunt aby ich role by?y dobrze rozpisane i aby aktorzy dobrze je zagrali. Akurat do wygl?du postaci z Supermana nigdy si? nie przywi?zywa?em, wi?c kolor skóry czy w?osów mi osobi?cie nie robi? ?adnej ró?nicy.

Je?eli za? chodzi o kostium, to jest on niebieski, ale nie tak niebieski jak poprzednie. Jest ciemniejszy, smutniejszy, mroczniejszy i dobrze, bo ju? na zdj?ciach z planu prezentuje si? lepiej ni? wcze?niejsze stroje na kadrach z filmu.


Maxie, naprawd? uwa?asz, ?e Kirsten Dunst nale?y do "tych brzydszych"? Na MJ si? nie nadawa?a, fakt, no ale bez przesady, tak poza tym to ona jest pi?kna. A nawet w Spider-Manie jedynce, w scenie, gdy gada z Peterem zaraz przed tym jak j? napadaj? w uliczce... to co ona wtedy robi ze swoimi oczami to po prostu poezja!

LelekPL

Cytat: Maxie Zeus w 14 Czerwiec  2012, 20:17:03
Po pierwsze, ten odcinek z Amy by? emitowany w 2001 roku a przez tyle lat things change :)
A po drugie, czy ona tam czasem nie nosi?a specjalnego kostiumu (jak Eddie Murphy w "Grubym i chudszym", albo Blob w 'Wolverine'ie')?
Ja równie? jestem zdania, ze Amy do pi?knych NIE nale?y,, ale dajmy jej szanse :) ju? brzydsze kobity obsadzano w g?ównych rolach kobiecych w tego typu filmach (czyt: Maggie Gyllenhaal, Kirsten Dunst)

No tak, to by? kostium w Smallville... ale mam nadziej?, ?e chocia? tyle Charism wiedzia? kiedy pisa? o figurze Amy i po prostu ma jakie? dziwne kryteria co do tego kto jest gruby a kto nie.

Maxie Zeus

CytatMaxie, naprawd? uwa?asz, ?e Kirsten Dunst nale?y do "tych brzydszych"? Na MJ si? nie nadawa?a, fakt, no ale bez przesady, tak poza tym to ona jest pi?kna. A nawet w Spider-Manie jedynce, w scenie, gdy gada z Peterem zaraz przed tym jak j? napadaj? w uliczce... to co ona wtedy robi ze swoimi oczami to po prostu poezja!
D?entelmen dzieli kobiety na pi?kne i mniej pi?kne :D i powiedzmy, ze !w moich oczach!, zarówno Gyllenhaal jak i Dunst nalez? do tej drugiej kategorii. Brzydkie mo?e i nie s?, ale seksapilem tez nie emanuj?.
CytatLaurence Fishbourne to jaka? koszmarna pomy?ka - jak powiedzia? Rado, to tak jakby Gordona zagra? Murzyn. Albo lepiej - tak jakby Rogera Murtaugha w ewentualnym remake'u Zabójczej Broni zagra? np Hugh Jackman. Ceniony aktor, ale. No w?a?nie.
Hmm, w Beginsie Komisarza Loeb'a tez zagra? Afro-Amerykanin, co k?óci?o si? z wersja komiksowa. przeszkadza?o to komukolwiek, nawet tym co 'Year One' uwa?aj? za sacrum? W?tpi?. Z Gordonem by?by wi?kszy problem, bo sam jego wizerunek w komiksach by? i jest do?? charakterystyczny (grube okulary, stalinowski w?sy). Posta? niemal?e ikoniczna.
Perry nie jest na tyle charyzmatyczny i rozpoznawalny co chocia?by jego MARVEL'owski odpowiednik - JJJ, i my?l? ze zmiana jego rasy w filmie przejdzie echem :)

Charism

Cytat: Air Jordan w 14 Czerwiec  2012, 20:34:03
No tak, to był kostium w Smallville... ale mam nadzieję, że chociaż tyle Charism wiedział kiedy pisał o figurze Amy i po prostu ma jakieś dziwne kryteria co do tego kto jest gruby a kto nie.

Tak, mówiłem o Amy na codzień. ;)

I tak - na każdym forum to prędzej czy później wychodzi, mam dziwny gust. ;) Ideałem dla mnie jest Keira Knightley. <3

I - Kirsten Dunst to pasztet. Obrzydza mi każdy film z nią. To jest jedyna aktoraka, której naprawdę NIE ZNOSZĘ.

Ale to wszystko offtop, wiec kończe juz. ;)

Altair

Ja nastawiam się bardzo pozytywnie do tego filmu! Widać, że twórcy na swój sposób interpretują pewne elementy składające się na komiks. Przede wszystkim Es Returns nie wypalił nie tylko ze względu na słaby scenariusz, ale także dlatego, że to podejście, które sprawdzało się w latach 70 za czasów śp. Reevesa, w latach 2000 już nie działa. Design kostiumu, Lex jako main villian, nijakie relacje Clarka z Lois... Niepotrzebnie na tym bazowano przy sequelu Supermana z 2006. Mamy rok 2012, komiksy, książki, filmy, gry związane z uniwersami herosów co roku w większym lub mniejszym stopniu jakoś ewoluowały. Czas na zmiany i po tym jak zapowiada się MoS, sądzę, że w końcu się ich doczekaliśmy. Chcę zobaczyć coś nowego i świeżego, a nie dostać to samo co w czasach gdy mnie jeszcze na świecie nie było, tyle, że w bardziej błyszczącym kostiumie.