Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Johnny Napalm

Jak dla mnie właśnie te gogle nasunięte na głowę, wyglądają jak jakiś czepek pielęgniarski, tylko w wersji dark.
Ok, a co do reszty wyglądu...
CytatI podejrzewam że Catwoman Nolana może być zwinną i sprytną agentką (niczym jak kot i taka ksywa u niej)
...te wysokie obcasy mogą jednak utrudniać jej tą zwinność. Tak po prawdzie nie widzę żadnego innego wytłumaczenia dla tego imagu Catwoman niż to, że ludzie od kostiumów poszli na łatwiznę. Nawet te buty na wysokim obcasie + czarny obcisły strój... takie coś chyba zorganizował im koleś z ekipy filmowej, który przy okazji jest częstym bywalcem sex shopów. Broń jest dodatkowym gadgetem.
Kostium pierwszej filmowej Catwoman tez trącił fetyszem, ale był bardziej dopracowany i wysublimowany.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Ja tam jestem fanem Catwoman w wersji light ;) Bez żadnych głupich pazurków (jak u Burtona i w "The Animated Series") i innych bzdetów. I nie zgodzę się z tym że jej strój trąci sex shopem. Jest to minimalistyczny strój kociego włamywacza (lub agentki) i chwała za to Lindy Hemming ;)

Q

Dobrej jakości promo fotka przedstawiająca Catwoman:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Jestem trochę zniesmaczony tym wizerunkiem Catwoman. Najgorsze jest chyba to, że ona tak będzie naprawdę wyglądała w filmie.  :( Ta maska na twarzy... coś okropnego. Wygląda jak ze sklepu dla dzieci, które idą na bal karnawałowy do lat 7. Co to k... jest?!  ???
Druga sprawa, rozumiem, że zdjęcie powyżej jest po PS? Czyli tyłek panny Hathaway, ma się rozumieć, jest jeszcze bardziej płaski, tak?
Trzecie -ostatnie- na początku włosy Catwoman nie skyte pod maską/kapturem itp mi nie przeszkadzały, ale... od kiedy to jakakolwiek agentka przedkłada swój wygląd nad praktyczność? Długie włosy w realnej walce ze zbirami/Batmanem w Gotham... coś słabo to widzę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

A mnie się bardzo podoba. Johnny, chyba za dużo oglądałeś wersji Jima Balenta oraz parodii XXX. Postać filmowa nie może być dosłownie przerysowana. Do wszystkich sceptyków, nie będziecie zawiedzeni. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


masta212

Johnny jestem z Tobą. Precz z "płaskodupiem" wśród superbohaterek!

Corso

No fakt, zapomniałem, że teraz modny jest botoks w tyłku. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


rocklee

#322
Przecież Hathaway jest piękna i atrakcyjna, prezentuje się dobrze jak nie bardzo dobrze.

Genialny pomysł maski z tymi goglami, ja nie wiem co ty masz johnny w głowie... może dupę?, a głowę gdzie indziej?

Bez tego typu odzywek mi tu.

Funky

Hathaway pod względem figury wygląda bardzo dobrze. No i ważne żeby się nie uśmiechała bo jej szeroki głupkowaty uśmiech pasuje do Jokera a nie do Catwoman. Co do stroju to podoba mi się bo jest w wersji light. Gogle jako uszy to bardzo fajny pomysł, maska nie ukrywa tożsamości (myślę że lepsze byłyby klasyczne gogle jak w komiksie) Ale ogólnie cały strój wywarł na mnie dobre wrażenie. Myślę że dziewczyna sobie poradzi (ważne żeby nie uśmiechała się od ósemki do ósemki :P )

Johnny Napalm

CytatJohnny jestem z Tobą. Precz z "płaskodupiem" wśród superbohaterek!
Dzięki za poparcie, są jeszcze ludzie na tym łez padole.
CytatGenialny pomysł maski z tymi goglami, ja nie wiem co ty masz johnny w głowie... może dupę?, a głowę gdzie indziej?
Anders, daruj mi życie, nie strzelaj! Ja tylko napisałem swoją opinię.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Anne wygląda na prawdę dobrze w kostiumie. Na ile to się pasuję w realistyczną wizję to trzeba będzie poczekać na film, ale co do samych walorów wizualnych pani Hathaway nie mam zarzutów. Poza tym ona na prawdę potrafi wyglądać bardzo dobrze w wielu swoich rolach... choć na pewno nie w Les Miserables ;)

Q

W nowym trailerze do?? sporo pokazano Anne w roli Seliny, a tak?e troch? akcji z Catwoman. Wygl?da te? na to, ?e wcze?niej mia?a do czynienia z Bane'em.

Czy tylko mi si? wydaje, ?e Selina mówi z brytyjskim akcentem?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

cukier

Cytat: Q w 02 Maj  2012, 18:23:09
Czy tylko mi się wydaje, że Selina mówi z brytyjskim akcentem?

mi to przez myśl nie przeszło =]

z innej beczki - już chyba każdy oponent Catwoman po tym trailerze zamknie twarz =]

Patryk02099x

Ja się obawiałem Kobiety Kot u Nolana i Hathaway w tej roli, ale teraz już jestem raczej spokojny, a nawet pewny, że poradziła sobie świetnie.

Johnny Napalm

Hm... może nie będzie tak źle, ale faktem jest, że jej design leży jak dla mnie. Mogli się bardziej postarać, szczególnie z tą maską... to w końcu nie Zorro.
CytatJohnny, chyba za dużo oglądałeś wersji Jima Balenta oraz parodii XXX.
A jak... ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...