Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

codic

ależ Userzy, skąd te nerwy, jak będzie gotowe to będzie :) poczekajmy cierpliwie, na pewno będzie warto ;)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Corso

Chyba koledzy pracują nad wstawieniem nowej stronki, bo w tej chwili nie działa...oby tak było. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

Corso niczym najlepszy Detektyw domyślił jaki był powód dzisiejszej przerwy w działaniu BC. Chociaż nowy wygląd jest już pełni udostępniony, to jeszcze pozostało wiele drobniejszych rzeczy wymagających poprawek.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

No proszę... ;) Bardzo fajny pomysł z batmanem z okładki Batman - Time And The Batman. :)
Logo trochę mało wyraźne, może troszkę przekombinowane. Zmienił bym jeszcze czcionkę napisów i tło pod nimi. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Gacek z Time and the Batman świetnie pasuje, ale moim zdaniem pomysł z Alfredem jest zupełnie nietrafiony. Byli adwersarze, było dobrze. Ogółem nowy wygląd mi się podoba, ale baaardzo daleko mu do pierwszego, dobrze, że jest odnośnik do starej szaty graficznej.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Woland

#380
Wiadomo, wszystkim nie dogodzi:) Poza tym to tylko jedna z kilku wersji, które będą rozmieszczone w zależności od podstron i ich tematyki.


You're in for a show tonight, son.

Corso

Ja bym na prawo dał zakrwawionego Jokera z Husha, np. ta scena.





A te białe paski po bokach tak pozostaną?



"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Riko

Witam wszystkich,
Strona działa na razie w wersji beta, ponieważ poprawki będą nanoszone wraz z użytkowaniem. Nie jest do końca powiedziane, że coś jeszcze się nie zmieni do tej pory.

@Corso
Czy tak samo wygląda na innych przeglądarkach? Jaką masz rozdzielczość? U mnie na IE9 jest dobrze.

Corso

Dzisiaj już wygląda ok, bez pasków. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Woland się dopadł i jakość nowej strony od razu poszła w górę. ;)

Layout mimo braku czarnych charakterów jest naprawdę świetny (kolorystyka, idealnie dobrane obrazki Batmana i Alfreda), nowe logo dużo lepsze od poprzedniego (fajny symbol nietoperza, fajna czcionka - choć mogłaby by być trochę jaśniejsza), w dodatku nie jest to już zwykły obrazek 1000x250, tylko fajna grafika zlewająca się u spodu z tłem BC. Na prawdę fajnie wyszedł ten nowy wygląd BC, spokojnie mogę powiedzieć, że jest lepszy od wersji "maj 2011" - "styczeń 2012" (ale wersja 2006-2001 nadal niedościgniona)!

Oczywiście nadal jest sporo rzeczy, które mi się nie podobają. Tło w paskach menu, wybór kategorii po lewej (fatalny), trójwymiarowe Tagi zerżnięte z ArkhamInfo (samo wykonanie bardzo dobre), równo ścięta stopka z buttonami. Jednak ogólnie nie jest tak źle jak się obawiałem, już nie mogę się doczekać nowych wyglądów filmowych, do gier Arkham i do TAS! ;D

kelen

Cytat: Juby w 14 Styczeń  2012, 12:22:05
trójwymiarowe Tagi zerżnięte z ArkhamInfo (samo wykonanie bardzo dobre)
Zerżnięte? To jedna ze standardowych opcji pokazywania tagów :)

Riko

Sam muszę przyznać, że z Wolandem super się pracuje i gratuluję mu świetnego wykonania headera, mi osobiście bardzo się podoba, ponieważ ma rację, Alfred, to kolejna postać, która utożsamiana jest z BatCave i pasuje tam jak nikt inny.
Chmura tagów nie jest zerżnięta i nie jest też standardowa, wordpress nie obsługuje domyślnie takiej chmury. Większość ciekawszych funkcji z ArkhamInfo będzie wdrażane w portal, jeżeli będą to funkcje pożyteczne, dla przykładu poprawiłem"Przeczytaj także" w każdym niusie, na pewno będzie to wszystko urozmaicane, bo zmiany będą dokonywane na bieżąco, póki z Wolandem nie wypuścimy tego portalu w wersji oficjalnej, na razie jest jedynie BETA+.

Corso

Zauważyłem, że odkąd zmieniliście wygląd strony, to ładuję się ona dość wolno.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Moim zdaniem obecnie strona wygląda najlepiej, przynajmniej od momentu kiedy tu jestem. Naprawdę, obecny layout jest bardzo dobry. Na czołówkę stworzyliście fajną kompozycje, chociaż Alfred mógłby być zbliżony w klimacie rysunku do Batmana po lewej stronie strony - Alf jest zbyt prosto narysowany.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

A jak próbuję wbić na stronkę to im wyskakuje "It works!

This is the default web page for this server.

The web server software is running but no content has been added, yet." Tylko forum w zakładkach zapisane wcześniej było to teraz mogę pisać.


Show Must Go On!!!