Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione kadry z komiksów

Zaczęty przez Firm, 19 Październik 2008, 15:47:10

BD96

Naprawdę bardzo mi się spodobał:



Bardzo dobre wykonanie. Szczegółowo, widać że bardzo starannie narysowana.
Dodatkowo mamy również świetne kolory, wszystko ładnie się zgrało.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Ja wam pokażę!

BD96

#77
Mój ulubiony skład i okres. Klasyczny, i najlepszy. Tych dzisiejszych nie uznaję, dlatego dawno olałem czytanie X-Menów, najwyżej starsze komiksy lub one-shoty/elseworldy. Ponoć teraz nawet X-Men zamienili się w wampiry... dawna świetność Marvela przeminęła i teraz tylko kombinują. Dobrze że chociaż ludzie od Spider-Mana wracają do klasyki i zafundują nam powrót Scorpiona (Mac Gargan), Hobgoblina, i Carnage (chociaż tu może być niewypał...). Chociaż jeśli chodzi o wygląd postaci to będzie on jak najbardziej nie klasyczny a nowoczesny, bo taki Hobgoblin będzie się poruszał za pomocą skrzydeł, Scorpion super nowoczesną zbroję, a Carnage ponoć ma być kobietą. Nawet Spider-Man zmieni kostium na czarno-zielony.

Ludzie to mają być "ulubione kadry z komiksów", a nie "co drugi kadr z komiksu, który mi się podoba". Przystopujcie trochę i się zastanówcie zanim coś wkleicie. Bo będzie cięcie.


Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

BD96 w sumie nie wiem po co żeś się tak rozpisał, ogólnie o tym co u Marvela piszczy w trawie jest osoby temat. Akurat ten kadr pokazuje to co lubię, indywidualizm każdego członka X-Men. Choć brakuje na nim kilku członków, chociażby Icemana i Collosusa. Marvel nie jest odosobniony w tym kombinowaniu uważam, bo i DC idzie w podobnym kierunku... ale nieważne. Temat jest "ulubione kadry z komiksów", a skoro ktoś ma ich więcej to niech od teraz wrzuca je z opisem czemu lub dlaczego akurat ten.
Ja wam pokażę!

BD96

Zwykłe zapędzenie, poszedłem za chwilą nawiązując do kadru.
Obiecuję że już więcej nie będę urządzał takowych offtopów.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatChoć brakuje na nim kilku członków, chociażby Icemana i Collosusa.
Heh, bo to kadr z X-menów, a nie z The Uncanny X-men. Seria ta opisywała wówczas Niebieską Formacje, a z tej są chyba wszyscy na tym kadrze. ;)
Pozdro, hej!

Mel

No tak, zupe?nie zapomnia?am o pewnych dwóch kadrach, które wywo?a?y u?miech na mojej twarzy, kiedy pierwszy raz je zobaczy?am:



Ah, uwielbiam te nawi?zania ;D
[kadry pochodz? z It's Joker Time! #3]

Anarky

Cytat: RafBat w 04 Wrzesień  2010, 16:29:10
Heh, bo to kadr z X-menów, a nie z The Uncanny X-men.

Heh dla mnie to nie ma znaczenia
A to jedna z moich ulubionych okładek
Ja wam pokażę!

BD96

Skoro już jesteśmy znów przy tych okładkach...
... to przedstawię wam dwie które mi się bardzo podobają:

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 A okładka Mistrza Bisleya ci "nie leży" BD96? Moim zdaniem była świetna (nie wrzucę jej tutaj, żeby "nie zapychać" zbytnio tematu, i tak każdy wie o jakiej okładce mówię).

BD96

Jest naprawdę niezła, jednakowoż - okładki które pokazałem to prawdziwa ścisła dwójka która mi się podoba najbardziej spod skrzydeł BvsP. Zwłaszcza Mroczny Wojownik okładający Predatora - Batman versus Predator #3. Zarazem zwyczajna, a jednak świetnie pokazana, w klasyczny i nowoczesny sposób. A Batman versus Predator II #1 przecież też jest bardzo dobrze narysowana - bez przekombinowań a jednak efekt końcowy dobry.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Jeśli chodzi o oryginalne to podobała mi się ta z Batman Vs Predator II #2 i Batman Vs Predator II #4
Ja wam pokażę!

BD96

Kadr z Bruce Watne: The Road Home autorstwa Szymona Kudrańskiego prezentuje się wyśmienicie...
Warto go wymienić w moim podium, bowiem to naprawdę arcydzieło klimatu.


Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Guyver87pl

Hmm... To trochę reanimowanie starego wątku, ale co tam, gdy był aktywny nie było mnie jeszcze na forum...



Kocham chyba wszystko, co narysował Alex Ross, ale ta scena należy do moich ulubionych. Z tego kadru aż wyziera poczucie klęski Supermana.



Kolejna świetna scena spod ręki Rossa. Czy trzeba cokolwiek mówić?



O ile komiks "Batman/Punisher" był taki sobie, to scena w której Joker zdaje sobie sprawę z tego, że Punisher rzeczywiście ma zamiar go zabić, zamiast tradycyjnego zamknięcia w Arkham... Jak to mówią wyraz jego twarzy - bezcenny.



Kadr z pierwszej serii "Authority". Apollo powstrzymuje oddział pastiszy Marvelowskich "Avengers" i unieruchamia sadystycznego klona Kapitana Ameryki, który jakiś czas wcześniej go zgwałcił. A potem pojawia się jego chłopak - napakowana implantami, pozbawiona moralności kalka Batmana... z wieelkim wiertłem... ;D

Leon Kennedy

Pierwszy i drugi kadr to istne arcydzieło, brawo Ross!!