Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Maryjusz.

Wyszła fotka gdzie bane łamie....

Q

Czy to to tylko fotka specjalnie dla fana, czy może zapowiedź czegoś większego...



http://forums.superherohype.com/showthread.php?p=21978017#post21978017
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

Ojć, nie zauważyłem bo nie powiększałem. Genialne! Chcę zobaczyć taką scenę w filmie!

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kmt

zobaczyłem ten prolog i to był największy błąd teraz to się dopiero nie mogę doczekać na ten film:P

Leon Kennedy

Równie? zerk?em i jestem bardzo zadowolony :). Fajna pierwsza akcja, brawo dla Bane'a :D który ma bardzo ciekawie brzmi?cy akcent...

LelekPL

No słyszałem właśnie, że Bane jest bardzo trudny do zrozumienia, coś nie tak z głosem, czy dźwiękiem... nie wiem, nie widziałem, nie będę oglądał, ale czy to prawda?

Leon Kennedy

Głos i tak był bardzo średni, jak i sam dźwięk. Więc ciężko to ocenić, ale swoje trzy grosze dodaje również jego akcent...

Q

Niektóre kwestie Bane'a jest rzeczywi?cie ci??ko zrozumie?. Oczywi?cie jako?? nagrania nie pomaga, ale ze zrozumieniem tego co mówi? inni bohaterowie nie ma problemu. Nie wiem czy jest to zamierzony efekt, czy jeszcze w postprodukcji zostanie to poprawione. Ale w sumie w Polsce film i tak b?dzie w wersji z napisami, tak wi?c nie b?dzie problemu z dowiedzeniem si? co te? mówi Bane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

A co ze zwiastunem, który miał być dołączony do prologu? Był?

kelen


Maxie Zeus

#311
Tez si? skusi?em i obejrza?em prolog.
Spoiler
W sumie, cale into w??cznie z pierwszym ukazaniem Bane'a w pewnym stopniu przywodzi na my?l prolog TDK (tyle ze tam mieli?my zamaskowanych clownów, a tu zakapturzonych najemników).
[Zamknij]
Ale ogólnie - zrobi? na mnie bardzo dobre wra?enie :)  Zazdroszcz? tym, co b?d? to mogli zobaczy? w kinach IMAX.
I co mi si? zajebi?cie spodoba?o, to groteskowy sposób w jaki Bane mówi. Niby zalatuje to typowym brytyjskim angielskim, ale jednak ten sposób w jaki intonuje ro?ne s?owa zmieniaj?c przy tym ton glosu jest bezcenny :) Szykuje si? nam kolejny charyzmatyczny villain-terrorysta i mam nadzieje ze, b?dzie co najmniej na równi z Jokerem (a potencja? ma).

CytatNie wiem czy jest to zamierzony efekt, czy jeszcze w postprodukcji zostanie to poprawione.

Cyt: A round-up of reviews highlighted the way many critics found Tom Hardy's dialogue very difficult to hear. When asked about the problem after the screening, Christopher Nolan replied that "additional sound work" during post-production would make the dialogue easier to understand.

Hydro

Mia?o sko?czy? si? tylko na minucie, ale oczywi?cie ciekawo?? wzi??a gór? :P

Spoiler
Ogólne wra?enie bardzo dobre. Fajnie rozwini?ty temat muzyczny Bane'a, akcja toczy si? bardzo szybko, chaotycznie. Ogólnie kwestie Bane'a s? zrozumia?e jednak Nolan dobrze robi poprawiaj?c jego g?os w postprodukcji. Jednak... prolog TDK zrobi? na mnie  wi?ksze wra?enie.

PS Ciekaw jestem kogo by?o to cia?o w worku?

PS2 Je?eli chcecie zobaczy? prolog w bardzo dobrej jako?ci (jak na kinówk? :P) to macie tu linka http://film-book.com/the-dark-knight-rises-2012-prologue-6-minute-opening-scene/
[Zamknij]
It's a funny world we live in.

Funky

Do jasnej cholery nastawiłem się że zobaczę trailer w piątek (w HD) a tutaj dopiero będzie 16. No cóż trzeba będzie zobaczyć to co fani nagrają w kinie. A co do prologu to przyżekłem sobie że zobaczę go dopiero latem (i narazie dotrzymuje słowa ;) ) A co do głosu Bane`a to już pół roku temu podczas jego przemowy na stadionie Heinz Field ciężko go było zrozumieć. Wtedy brzmiał jak angielski arystokrata który się jąka(?) i mam nadzieję że tak samo będzie w filmie.

kelen

Przecież 16 to piątek :P Wtedy do kin trafia drugi Sherlock, do którego dołączony jest trailer.