Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Mel

Rzadko się zdarzają takie sytuacje i w miarę szybko są doprowadzane do porządku. Naprawdę nie sądzę, aby tryb rejestracji wpłynął pozytywnie. Wystarczy zobaczyć, jak niewielu udziela się na głównej i jak znam życie, to nie wszystkim chce się wykorzystać tę minutę na rzecz rejestracji.

Cowboy

No i dobrze. Jak ktoś ma coś interesującego do powiedzenia zakłada konto na forum.
W każdym razie to jest moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

 Popieram Cowboya, też uważam, że czas który trzeba poświęcić na założenie konta i zalogowanie skutecznie odstraszy ludzi, których nic poza rzucaniem mięsem nie interesuje na forum. Przy okazji, ten czas który trzeba poświęcić właśnie na to, powinien służyć temu żeby człowiek mógł się w porę opamiętać i zważać na słowa...

Leon Kennedy

Ja nie bardzo widzę powód, aby każda osoba chcąca się wypowiedzieć na głównej stronie musiała się najpierw zarejestrować i tu już nie chodzi o tą chwilkę poświęconą na rejestrację, a o to, że ludzie to po prostu lenie i jak taki zobaczy, że musi się najpierw zarejestrować, aby móc się wypowiedzieć, to pewnie machnie na to ręką.

Q

Od samego początku istnienia BatCave komentowanie newsów na stronie głównej było dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Oczywiście powoduje to od czasu do czasu pewne problemy, jednakże obecnie nie ma planów ograniczenia możliwości dodawania komentarzy do newsów tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych osób.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Paweljsw1

"woop woop woop" Dr Zoidberg

Q

Co do czatu to wszystko zależy, od tego czy więcej osób wyraziło by zainteresowanie taką rzeczą.

Jeśli zaś chodzi spamowe komentarze do newsów, to już posuwaliśmy te co wskazałeś jak i wiele innych.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Riko

Osobiscie nie wiem czy jest sens instalowania chatu. Bo przeciez rownie dobrze mozna pisasc w Shoutboxie. Czat niestety z biegiem czasu by umarl.

Juby

Proponuje utworzyć w dziale filmowym The Dark Knight Rises, oraz ustawić zegar odliczający dni do jego premiery. Skoro podano już tytuł filmu i oficjalnie potwierdzono początek jego produkcji nie ma co z tym czekać. ;)

EDIT: Sorry teraz zauważyłem, że już jest on w pasku... ;D

Juby



Je?eli Woland wstawi?e? ju? lay, to przyda?by si? tak?e pasek dzia?owy do TDKR. Póki co przedstawiam moj?, prost? propozycj? ("prost?", aby w ka?dej chwili mo?na by?o wymieni? Batmana w nowym kostiumie i za tytu?em wstawi? oficjalne logo do filmu). Chyba jako "tymczasówka" nie jest z?e, albo wymy?l co? sam i wstaw...

PS: Pisa?e? mi na priv, ?e nie zajmujesz si? aktualnie TDK, a ja tam minimalne nowo?ci widz? (np. nowe menu galerii, wyci?cie z lay'a ?ó?tego logo Batmana z prawej strony)! ;) Czekam na BO...

Drawski

Q, czy mógłbyś udostępnić inne style w "opcji wyglądu forum"?

Drawski

Ponawiam powyższą prośbę, która nie została ani odrzucona ani przyjęta... po prostu olano ją.

Q

Forum zawsze miało tylko jeden styl dostosowany do tematyki BatCave i w tym zakresie nic się nie zmieniło.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen



Tak w chwili obecnej prezentuje się nowy wygląd w trakcie budowania. Co o nim sądzicie? Oczywiście krój czcionki nie jest ostateczny.

Riko

Theme robiony jest pod kolorystyke forum oraz pod stare logo.