Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Returns

Zaczęty przez Manigoldo, 15 Kwiecień 2011, 02:58:00

(A)nonim

CytatTrudne zadanie przed twórcami tej produkcji, bo jeśli to ma być wierna adaptacja to moim zdaniem młodszym widzom może się mniej spodobać.
Dlaczego? Jest nawalanka z mutantami, jest nawalanka z Supermanem. To młodszym widzom wystarczy.
CytatFajny pomysł , miejmy tylko nadzieje że tak się stanie . Ale może też tak się stac że nie będzie to kreskówka tylko anime , tak jak w przypadku " Batman : Gotham Knight " która wypadła nawet .
A zauważyłeś że jedno z drugim nie jest powiązane? ::)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rado

#16
Mogą się im spodobać różnego rodzaju niedopowiedzenia jakie tam są. Np. dlaczego Green arrow nie ma ręki i od kiedy on oraz Gordon wie kto się kryje za maską Batmana,kto to był Jason itp. Te wszystkie wywiady i wstawki telewizyjne tez moim zdaniem mogą się im nie spodobać,narracja jest ciężka,wątki zmieniają się szybko ale zgadzam się z Tobą ze bijatyki na pewno im się spodobają być może jak mówisz nawet wystarczą.

Leon Kennedy

Ja tam mam gdzieś młodziaków! A jeżeli twórcy odtworzą klimat z komiksu, poruszą wszystkie ważne kwestie, to my fani będziemy mieli radochę i ośmielę się stwierdzić, że będzie to robione dla nas, a nie dla ogółu.

(A)nonim

Rado, WB już robiąc Year One nastawiło się raczej na widzów w wieku 10+, więc i przy TDKR nie będą oczekiwać że jakiemuś 6, 7latkowi to ma się podobać. Ale nic się nie stanie jak przypadkiem się spodoba.
A, jeszcze jedno rysunkowych "Strażników" raczej nie zobaczymy, filmowa wersja jest zbyt podobna do oryginału.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Bardziej ?al mi “Kingdom Come”, ale " The Killing Joke" mi to wynagrodzi.

XIII

Kreski Rossa nie da się  odwzorować w filmie animowanym , więc nie dziw się że nie zrealizują tego projektu.

Rado

Pisząc młodszych miałem na myśli takich poniżej 15 choć może nie doceniam dzisiejszej młodzieży ;)

Leon Kennedy

CytatKreski Rossa nie da się  odwzorować w filmie animowanym , więc nie dziw się że nie zrealizują tego projektu

Mimo wszystko i tak mogliby spróbować, a kreskę w jakimś stopniu zmienić. Zresztą ja nie wymagam, aby zawsze była wiernie odtwarzana, chodź to miłe ;)

Gieferg

CytatA, jeszcze jedno rysunkowych "Strażników" raczej nie zobaczymy


Lepiej nie:
http://www.youtube.com/watch?v=YDDHHrt6l4w

;)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Adriann

Nie zauważyłem podobnego tematu więc postanowiłem założyć.
Co sądzicie o tej produkcji?
Osobiście czekam na nią,mam nadzieję że będzie lepsza od roku pierwszego.
Poza tym w newsach była informacja o fragmentach scen na premierze nowego Supermana,wiecie może o jakichś przeciekach?

Juby

Ciesze się, że powstanie ta adaptacja, bo może w końcu dowiem się o co tyle szumu z tym TDKR (dobrze wnioskujecie z mojej wypowiedzi - komiksu nigdy nie czytałem, zawsze odechciewało mi się patrzeć na te okropne rysunki i napchane po 20 okienek na stronę już po 40 stronach :P).

Adriann

Rozumiem cię doskonale,ja też go nie czytałem,odstraszyły mnie obrazki;p

Leon Kennedy

Aż dziw bierze, że takowego tematu jeszcze nie było. Na Wonder Con już cosik pokazano. Nic tylko czekać, aż i my będzie mogli co nieco obczaić.

Adriann

Ja nie mogę nic znaleźć z tych fragmentów,może wy macie jakieś ciekawe linki?;>

Leon Kennedy

Jeszcze nic nie wyciekło...