Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Vaherem

Damn, jeśli kotka będzie miała purpurowy kostium to będę w szoku.

Funky

Teaser jest nawet niezły i wzruszający (mam na myśli scenę z Gordonem w szpitalu) No i duże wrażenie zrobiło na mnie rozpadające się budynki Gotham (które przypominają mi gotyckie budynki z Batmanów Burtona ;) ) ze wspniałą muzyką w tle. Pierwsze wrażenie jest dobre :)

(A)nonim

Jakoś nie wierzę że Catwoman będzie miała purpurowy kolor kostiumu, trochę za bardzo rzucałaby się w oczy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rado

Nie wiem czy zasugerowa?em si? postem Kelena czy sam to widz? ale te? mi ta zaznaczona posta? wygl?da na kogo? kto celuje z broni. Mo?e to Gordon próbuj?cy pomóc Batmanowi co mu si? nie udaje, zostaje ci??ko raniony przez Bane'a i w zwi?zku z tym trafia do szpitala? Szczerze to gdyby nie screen wstawiony przez Q to nawet bym nie zauwa?yl ?e tam si? co? rusza...

LelekPL

Czy ktoś wie kiedy pojawi się ten teaser w wersji HD? Bo chciałbym w końcu go zobaczyć, a póki co omijam szerokim łukiem tego pirata...

Rado

Cytat: Air Jordan w 15 Lipiec  2011, 12:20:27
Czy ktoś wie kiedy pojawi się ten teaser w wersji HD? Bo chciałbym w końcu go zobaczyć, a póki co omijam szerokim łukiem tego pirata...
Gdzieś czytałem że oficjalnie ma być wypuszczony do sieci w poniedziałek 18 lipca.

Q

#66
Schodz?c z tematu trailera, pojawi?y si? nowe fotki z planu na których wida? Bale'a i Caine'a.


Niektórzy sugeruj?, ?e ze wzgl?du na wygl?d Christiana sceny te mog? by? retrospekcjami.

Wi?cej zdj??:



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Wracaj?c do temu trailera. W sieci jest coraz wi?cej lepszych wersji i chocia? ca?y czas nie mo?na dok?adnie rozwik?a? ostatniej sceny to kilka scen po dok?adniejszym przyjrzeniu s? do?? intryguj?ce i na ich podstawie mo?na troch? po spekulowa?:

Spoiler

Scena z facetem wychodz?cym ze studni:


Scena z pompkami:


Mo?na dostrzec, ?e osoba robi?ca pompki ma brod?, scena przypomina mi troch? te lokalizacje z Indii, a postura m??czyzny bardziej mi pasuje do Bale'a ni? Hardy'ego. Wi?c by? mo?e to Wayne dochodzi do siebie po starciu z Bane'em w Gotham City. Z tego powodu te? na d?u?szy czas z Gotham móg?by znikn?? Batman?

Na konic screen ze starcia Bane vs. Batman

Czy mi si? wydaje, czy Batman ?apie si? wszelkich mo?liwych narz?dzi by obroni? si? przed przeciwnikiem?
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

oficer

This is no time for fear .... That comes later

Leon Kennedy

Spoiler
Kole? robi?cy pompki to raczej Bruce.

CytatCzy mi si? wydaje, czy Batman ?apie si? wszelkich mo?liwych narz?dzi by obroni? si? przed przeciwnikiem?

Jak dla mnie to on wykonuje lekki ruch cia?em w bok i nast?pnie z powrotem. Tak jakby stara? si? unikn?? ciosu Bane'a.
[Zamknij]

Q

Spoiler

Według mnie też jest to Bruce, ale są to nowe sceny, tak więc pozostaje pytanie czemu na nowo zaczyna tak ostro trenować i pod czyim okiem.

Co do narzędzi to miałem na myśli ten przedmiot widoczny z prawej strony, ale jest on zbyt daleko by go Batman trzymał, ale oglądając klatkę po klatce wyraźnie widać, że ten przedmiot się porusza.
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wielkie dzi?ki, ?e zakrywacie spoilery! Strasznie nudzi?o mi si? przez te 30 dni nie logowania na forum, ale widz?, ?e teraz mog? wróci?... ;D

A ?eby nie by?o offtopu dodam, ?e teaser zobacz? dopiero w HD (nie toleruje kinówek, nawet zwiastunów), nie czyta?em co w nim jest (cho? Q waln?? screena g?owy Bane'a na stronie g?ównej) wi?c skomentuje go dopiero w poniedzia?ek. By?em na Potterze, ale oczywi?cie zwiastuny do Sherlocka i Happy Feet umieli przywie?? do polski, a do Batmana ju? nie. :P

Plakat bardzo dobry. Kolejny raz Nolan pozytywnie mnie zaskoczy? nowym, oryginalnym logo do filmu + ?wietna kolorystyka.

PS: Woland wykorzysta? jednak na stronie mój pomys? z paskiem dzia?owym z przed ponad miesi?ca: ;D
Cytat: Juby w 21 Maj  2011, 08:46:36

(...)

kelen

Tag ze spoilerami jest od początku, to ludzie nie potrafią z niego korzystać.
Trailery Sherlocka Holmesa i Happy Feet są dołączane bezpośrednio do HP, TDKR jest dodatkowym puszczanym okazjonalnie i tylko w USA.

Juby

Odnośnie pierwszej i drugiej części twojej wypowiedzi odpowiadam - wiem!

Rado

Rozważałem iść do kina na Pottera choć fanem nie jestem,dodatkowa atrakcją oprócz obejrzenia ostatniej części sagi miał być dla mnie teaser-dobrze że nie byłem...