Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Returns

Zaczęty przez Manigoldo, 15 Kwiecień 2011, 02:58:00

Manigoldo

Wg serwisu bleeding cool, po animacjach: green lantern:emerald knights, batman: year one, justice league: doom, kolejnym filmem animowanym będzie adaptacja komiksu The Dark Knights Returns. Na razie jest to w fazie planowania, ale... wg mnie to już pewne :)

(A)nonim

Jestem jak najbardziej na tak, no chyba że mieliby to kompletnie spieprzyć.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Wielkie TAK, ale tylko w przypadku pełnego zaangażowania do odtworzenia klimatu, bez dodawania jakiś zbędnych scen akcji, aby film bardziej podkręcić i lepiej sprzedać, a że ta produkcja jako tako rozgłosu i ulepszeń nie potrzebuje, to wszyscy dobrze wiemy ;)

(A)nonim

Akurat scen akcji w komiksie jest wystarczająca ilość, więc nie powinni dodawać nowych, gorzej jak będą chcieli mocno zmienić/okroić historię i złagodzić niektóre elementy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Jak zrobią tak jak w under the red hood to źle nie będzie, do animacji year one, musieli coś dołożyć (ciekawe co o_o )  a do tdkr, już nie dołożą, mogą okroić te wątki telewizyjne i tyle, a tak to będzie spójna całość mi się wydaje.

kelen

Była mowa, że do Year One mają dołożyć trochę scen po oryginalnym zakończeniu.

Manigoldo

Wiem xD    powiedział chyba reżyser, że nie chce ingerować w ten sposób, że będzie się wpieprzał w środek historii, tylko dołożą coś od siebie na koniec i to mnie ciekawi xD

kelen

Jak dla mnie to albo rozszerzą sceny, które pokazują skutki tego, co zdziałał Batman (awans Gordona, rodzina Falcone, Loeb, Flass) albo może coś z Jokerem.

Manigoldo

Z tego co mówił to chyba 30 minut tak? bo nie pamiętam... ma być do wykorzystania przez nich. To co mówisz mi nie pasuje bo daliby półgodziny piepszotów, to by imo nie pasowało, może nie wiem 10 minutowe, ale zostaje 20 minut jeszcze.

(A)nonim

Nie było nic powiedziane o 30 minutach, tylko o dodaniu czegoś jeszcze. A dodatkowe 30 minut to dużo jak na film animowany.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Dobrze, że teraz kiedy w komiksach obecnie Batman nie ma wiele do zaoferowania postanowiono masowo tworzyć filmy animowane, dodatkowo podparte naprawdę niezłymi historiami. Doczekamy się "Batman: Year One", a teraz właśnie doszła informacja że i "The Dark Knight Returns" doczeka się swojej ekranizacji. Film mroczny, brutalny, oraz klimatyczny. Idealny na film fabularny, ale cóż, dobre i to. Z niecierpliwością czekam na kolejne informacje.

Q

To ju? pewne b?dzie film animowany “Batman: The Dark Knight Returns”, a co lepsza po raz pierwszy b?dzie to dwucz??ciowy film, czyli czasowo twórcy nie b?d? ograniczeni. Dodatkowo by? mo?e g?osów u?ycz? Conroy i Hammil i oczywiscie ma by? wierna adaptacja. Zapowiada si? wi?c bardzo dobrze.

http://www.batcave.stopklatka.pl/2011/07/animowany-batman-the-dark-knight-returns-w-2012/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

#12
Jestem oczywiście jak najbardziej na tak. Trudne zadanie przed twórcami tej produkcji, bo jeśli to ma być wierna adaptacja to moim zdaniem młodszym widzom może się mniej spodobać. A tak przy okazji to chyba powoli wkracza nowy trend adaptowania kultowych komiksów na kreskówki. Year One,Returns,Killing Joke... Może się to rozszerzy na inne postacie oprócz Batmana np. adaptacja "Ostatnich łowów Kravena"albo "Strażników".

Rexio

Fajny pomysł , miejmy tylko nadzieje że tak się stanie . Ale może też tak się stac że nie będzie to kreskówka tylko anime , tak jak w przypadku " Batman : Gotham Knight " która wypadła nawet .Z tym że twórcy podzielili ją na dośc nietypowe odcinki w których Batman za każdym razem wygląda inaczej. W każdym razie pomysł wydaje się dobry.

Leon Kennedy

Normalnie zaraz umrę z tego nadmiaru szczęścia!! Brawo, brawo i jeszcze raz brawo za danie sporej ilości czasu na ten piękny tytuł :D. Jeżeli Conroy i Hamill powrócą to wszyscy będziemy dalej niż w siódmym niebie :)