Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Kadaver

Cytat: Air Jordan w 03 Marzec  2011, 14:01:48
bliżej jej do dziewczyny Supermana, a niżeli do matki :P
Może się tylko we flashbanckach pojawi.

LelekPL

Za duże nazwisko jak na zwykły flashback... choć drugiej strony jak na mamę Kenta też jest zbyt znana, więc kto wie.

Q

Czy we flashbackach, czy w innej formie wybór Diane Lane raczej wskazuje, że ziemscy rodzice Supermana zostaną przedstawieni inaczej niż to miało miejsce do tej pory. Czyli może wyjść z tego coś nowego, a to rokuje na cały film.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Juby

Powiem tak, nowy Superman jest przeze mnie niemal równie bardzo oczekiwany, co i TDKR (2012 rok to rok superbohaterów, jeszcze The Avengers i TASM). Jestem fanem komiksów i cho? moim ulubie?cem jest Batman, Superman jest chyba numerem dwa.

Odno?nie tego co wiemy mog? wypowiedzie? si? tylko pozytywnie. Zack Snyder to dobry re?yser (brawa za Watchmen, 300 ju? mniej mi si? podoba?a, ale nie ma katastrofy z jego winy), Nolan i Goyer umiej? wymy?li? histori?, która wbije nas w fotel. Kevin Costner i Diane Lane to ?wietni aktorzy, którzy pasuj? do swoich ról, wi?c bardzo si? ciesz? z ich anga?u. Aktor, który zagra tytu?ow? rol? (Henry Cavill) wygl?da jak wymarzony Superman z komiksu (i gorzej od Routh'a na pewno nie zagra), wi?c te? jestem zadowolony (cho? móg?by by? troch? wy?szy - ma tylko 185 cm). Tak wi?c same plusy póki co...

...Ale trudno mi si? przekona? do tego projektu. Superman, bez tytu?owego utworu Johna Williamsa, to ju? nie b?dzie to samo. :-\

Q

Nową Lois Lane została - Amy Adams - http://herocomplex.latimes.com/2011/03/27/amy-adams-will-be-lois-lane/?dlvrit=63378

Wybór aktorki wskazuje, że w nowym filmie Lois nie będzie tylko ozdobnym dodatkiem i nie wątpliwie jest to interesujący wybór. Teraz trzeba czekać na pierwsze fotki przedstawiające Amy w w roli Lois.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

YES!!! Uwielbiam Amy Adams i uważam, że pomimo swojego wieku powinna wpasować się w cokolwiek chcą w tym filmie przedstawić.
Dodam tylko, że póki co do roli nieokreślonego złoczyńcy zastanawiano się nad Viggo Mortensenem, Michaelem Shannonem i Edgarem Ramirezem. Wszyscy to świetnie aktorzy, więc przynajmniej casting do nowego Supermana jest na bardzo wysokim poziomie.

Juby

Znakomity wybór (choć nie potrafię sobie wyobrazić Amy w ciemnych włosach), jednak chyba lepiej być nie mogło...

Q

Michael Shannon zagra Zoda.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/VoicesFromKrypton/news/?a=34985

Pojawienie się Zoda sugeruje, że w filmie będzie trochę wątków z innymi kryptończykami, a niestety tego specjalnie nie lubię. Ale poczekajmy na informacje o fabule, może jednak wyjdzie z tego coś ciekawego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Czyli jednak Zod, trochę szkoda, bo liczyłem na coś innego...

Drawski

http://smallville.com.pl/index.php/news/show/id/1399

Ten news naprawdę napawa optymizmem. Z pewnością film będzie lepszy od "Superman Returns".
Z oceną czy przewyższy nieśmiertelne dwie pierwsze części z Chrisem Reeve poczekam do premiery...

Mikoto

Supermana nigdy nie lubiłem, a najnowszy film o nim niewiele mnie obchodził. To się zmieniło po przeczytaniu tego newsa ;). Widać, że Snyder to kompetentny facet i zna się na ekranizowaniu komiksów. Ze wszystkim co tam pisze się zgadzam i cieszę się ze zmian, które chce wprowadzić. Jakby tak jeszcze zmienić Kentowi kostium na jakiś mniej kolorowy to by było bosko. Jeśli ten film rzeczywiście będzie wyglądał tak jak mówi o nim Snyder to chyba będę musiał się wybrać na niego do kina ;). Trzymam kciuki i mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie.

Q

Antje Traue prawdopodobnie zagra Faora. - http://www.superherohype.com/news/articles/166955-antje-traue-to-battle-man-of-steel

Zod, Faora  - niestety nie są to przeciwnicy, którzy specjalnie mnie interesują.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Kolejna gwiazda dołączyła do obsady: Russel Crowe jako biologiczny ojciec Supermana - Jor-El

Altair