Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TMNT

Zaczęty przez m2reily, 16 Wrzesień 2009, 22:47:52

BD96

Mówię o kreskówce której dałem link w poprzedniej stronie tematu - Teenage Mutant Ninja Turtles. Tam z czasem wyszło na jaw iż Oroku Saki nie jest człowiekiem, a kosmicznym więźniem innego gatunku który "wszczepił" się w ciału androida setki lat temu - został bezwzględnym Shredderem, i to jeszcze kilkaset lat przed XXI wiekiem czyli czasem w którym Działa się kreskówka. Potworek uciekł ze statku na ziemię, mówię o tej kreskówce:

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Podsumowując universum TMNT, jak widać im dalej w las, tym więcej drzew...
Ja wam pokażę!

Deuce

Shredder to Japończyk, który był worgiem Splintera, gdy ten był jeszcze człowiekiem. Z kolei w robocie siedzi mózg o imieniu Krang, który jest sojusznikiem Shreddera i obaj dowodzą Foot Clan.
To co Ty BD96 przedstawiasz o Shrederze, to jakieś głupie wymysły współczesności czyli można powiedzieć Elseworld.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

To co ja przedstawiam o Shredderze to po prostu wiedza wyciągnięta z serialu animowanego którego promocyjną fotkę pokazałem - Teenage Mutant Ninja Turtles z bodajże 2003 roku. Pozdrawiam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Przy okazji może kogoś zainteresuje coś takiego związanego być może z nowym filmem
http://fc03.deviantart.com/fs45/f/2009/124/c/7/teenage_mutant_ninja_turtles_by_nebezial.jpg
Ja wam pokażę!

Deuce

Cytat: BD96 w 12 Wrzesień  2010, 18:47:31
To co ja przedstawiam o Shredderze to po prostu wiedza wyciągnięta z serialu animowanego którego promocyjną fotkę pokazałem - Teenage Mutant Ninja Turtles z bodajże 2003 roku. Pozdrawiam.

Dokładnie to powiedziałem. Też oglądałem parę odcinków i nie wiedziałem co to za bzdury. Prawdziwy świat Żółwi pokazuje serial z 1987 roku. Jeśli masz do niego dostęp, to obejrzyj sobie. Wyjaśni Ci on wiele wątpliwości. Jest godny polecenia.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

Oglądałem, i dlatego byłem zmieszany... bądź co bądź moim ulubionym serialem animowanym o Żółwiach Ninja jest właśnie Tenage Mutant Ninja Turtles z 2003 roku. Spodobał mi się ten klimat ninja i mafii...
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Je?li mo?e chodzi o klimat, ale nie ten z kreskówek a komiksowy to osobi?cie polecam ci BD96 na dobry pocz?tek serie wydan? przez Archie. Na pocz?tku s? to do?? proste i by? mo?e dziecinne historie, ale to si? zmienia wraz z histori? ''The Future Shark Trilogy'' i ''Cyber Samurai Mutant Ninja Turtles''.

Nawet ?ó?wie czasem potrzebuj? zbroi
Ja wam pokażę!

BD96

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 BD96, cóż można powiedzieć... zayebysty filmik. :D Miałem spory ubaw oglądając go. ;D A przy okazji, wczoraj Polsat pokazał Wojownicze Żółwie Ninja3 (ta część jest akurat dosyć paździerzowa...) o rewelacyjnej godzinie, konkretnie o... 6:55, gdyby to jeszcze była sobota lub niedziela...

m2reily

Turtels Forever poleca każdemu fanowi żółwi, bardzo dobrze zrobiony film łączący dawne TMNT z wersją z 2003 oddając hołd obu interpretacjom. Naprawdę warto obejrzeć.
O japońskich żółwiach im mniej powiem tym lepiej, najlepiej oceń sam.
http://www.youtube.com/watch?v=vGMfb60lc14     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mikoto

Jedynie wygląd Shreddera mi się podoba, a poza tym to tragedia. Jakieś przemiany... Pasuje to do żółwi jak pięść do nosa. Sądząc po openingu to pod względem głupoty (czyt. głupich pomysłów) japońskie żółwie zdają się bić na głowę nawet japońskiego Spider - mana...

Gieferg

CytatPrawdziwy świat Żółwi pokazuje serial z 1987 roku.

To nie była pierwotna, oryginalna wersja żółwi. Komiks był wcześniej :P

Cytatktóry był worgiem Splintera, gdy ten był jeszcze człowiekiem.

Oryginalny Splinter nigdy nie był człowiekiem. Był szczurem który należał do Yoshiego. Dopiero w pierwszej kreskówce to zmieniono, ale już np film kinowy wrócił do oryginalnej wersji Splintera znanej z pierwszych komiksów.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

Gieferg ma rację, jak przeczytacie niektóre pierwsze komiksy z Żółwiami to się trochę zdziwicie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RemiRose

Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/