Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Altair

Siemanko.
napisy.info-szukales tam?Pewnie napisy beda do kazdego odcinka osobno. (jesli juz beda ;) )

Ralf

#181
Oglądnełem sobie wszystkie odcinki serialu TNBA i zmieniłem zdanie o tym serialu. Nie jest tak bardzo dobry jak Batman Tas , ale odcinki: Over the Edge, Old Wounds oraz Mad Love powalają. :)

vincent

i teraz porównaj te 3 odcinki do dziesiątek wspaniałych z TAS :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Ralf

Te odcinki są na takim samym poziomie co dużo odcinków z Tasu. Batman Tas ma też inny klimat niż TNBA. Najlepiej jak Batman sam działa w serialu bez pomocy Robina oraz Batgirl. Z Nightwingiem by stworzyli niezły duet. :)

MJ

Vincent mógłbyś czytać dokładniej ten temat juz mówiliśmy o tym że w TAS'ie jest więcej lepszych odcinków bo ogólnie jest ich dużo więcej niż TNBA, a gdyby brać stosunek dobrych odcinków do liczby wszystkich to nie wiem czy TNBA nie byłoby lepsze.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

artneo

Ja jestem miłośnuikiem TAS!  TNBA też mam wszystkie odcinki, ale nawet nie oglądałem ich,  może z 4 w sumie. Jakoś nie mogę się zmusić, nie wiem dlaczego, to nie mój klimat, poza tym TAS pozwala mi wrócic do beztroskiego dzieciństwa w watpliwych momentach, do TNBA nie mam sentymentu, moze to dlatego. Ale ma propozycję, napiszcie jaki wg was jest najlepszy odcinek TAS? Jest ich wiele i ja chyba nie potrafiłbym wybrać najlepszego, jednak lubię bardzo oglądać "The Clock King" - super scena na wierzy zegarowej na końcu, lub "Perchance to dream", również lubię końcówkę na wysokiej wierzy na cmentarzu, te odcinki mnie jakoś wyzwalają, potrafię cieszyc się przy nich i odetchnać głęboko w złych chwilach gdy mam okazję sobie je włączyć. Poza tym coż tam jeszcze byłoby takiego "Feat of Clay" szczególnie pierwszy odcinek, świetny klimacik, nie wiem tez dlaczego ale lubię :"I've got Batman in my basement" - taki dziecinny, ale mnie się go fajnie ogląda, "His silicon soul". Ciężko wybrac najfajniejszy. Może wspólnie się uda. Glosujemy. Ja obstawiam "Perchance to dream", a jak wy?

Mel

A ile obstawiasz?

batboy

Ja oglądałem tylko odcinki na dvd z vol 1 płyty 2 i 3.Najlepsze z tych były Two face part 1 i 2 ,Be a claun (chyba źle napisałem) ,i have a batman in my basment,heart of ice,never to late(jak ktoś już napisał najlepsz z ganksterskich odcinków) .Z trzeciej płyty tylko cat and claw part 1 i 2.
Posted on: 26 Marzec  2009, 22:56:17

 link do pobrania odcinka "deep freeze" gdzie batman dubbinguje Andrzej Ferenc  http://www.megaupload.com/pl/?d=ZYQPTFJA.Dubbing lepszy niż na dvd i zig zapie.

(A)nonim

Cytatlink do pobrania odcinka "deep freeze" gdzie batman dubbinguje Andrzej Ferenc  http://www.megaupload.com/pl/?d=ZYQPTFJA.Dubbing lepszy niż na dvd i zig zapie.
Ograniczenia:
Każdy użytkownik ma prawo do wyrażanie własnej opinii, jednak pod żadnym powodem nie może:
2.3. Naruszać praw autorskich.
;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

MJ

Troche nie pasuje do tematu ale nie miałem gdzie tego napisać na stronie http://www.baje.pl/index.html można obejrzeć parę odcinków TNBA z Polsatu.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Vojtas

Witam!
Mam całą serię TAS, ale napisy, które udało mi się znaleźć dotyczą tylko odcinków:

On Leather Wings
Cat and Claw Part 1
Cat and Claw Part 2
Christmas with the Joker
Nothing to Fear
Heart of Ice
The Last Laugh
Feat of Clay Part 1
Feat of Clay Part 2
Never Too Late
I've Got Batman in My Basement
Joker's Favor
Pretty Poison
The Underdwellers
P.O.V.
Forgotten
Pretty Poison
Be a Clown
Two-Face Part 1
Two-Face Part 2
See No Evil
Beware of Gray Ghost
Prophecy of Doom
Vendetta
Fear of Victory
The Clock King
Appointment in Crime Alley
The Underdwellers
Mad As a Hatter
Dreams in Darkness
Eternal Youth
Perchance To Dream
The Cape And Cowl Conspiracy
Appointment In Crime Alley
Cat Scratch Fever

Brakuje napisów do:
Heart of Ice Cementary
Robin's Reckonking part 1 i 2
The Laughing Fish (dla mnie szczególnie ważny odcinek)
Night of The Ninja
The Strange Secret Of Bruce Wayne
Heart of Steel part 1i2
If You're So Smart, Why Aren't You Rich
Joker's Wild
Tyger, Tyger
Moon of The Wolf
Day of The Samurai
Terror in The Sky
Almost Got'im
Birds of a Feather
What is Reallity
I Am The Night
Off Balance
The Mn Who Killed Batman
Mudslide
Paging the Crime Doctor
Zatanna
The Mechanic
Harley & Ivy

Oraz do wszystkich późniejszych odcinków.
Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.

Mr. White

Uwielbiam Batman: The Animated Series! Mam wszystkie odcinki na DVD i VHS . Mroczny i gangsterski klimat, do tego niemal każdy odcinek trzyma równy wysoki poziom. TAS pozostanie na zawsze najbardziej udanym serialem animowanym który wyszedł spod ręki Warnera. Kiedy doszeł Robin mimo wszystko historie były równie wciągające i całokształt stracił niewiele mroku. Trochę niepotrzebnie wprowadzili Batgirl, ale nie było jej aż tak dużo w całym serialu.

Co do The New Batman Advetures to nie jest aż tak świetnie. Mrok pozostał jednak gangsterski klimat poszedł w diabłu. Niby desing serialu jest lepszy ale ja tam wolę klasyczny "TAS" pod każdym względem. Parę postaci zyskało, parę straciło. Nie mówię teraz o wyglądzie. Zyskał trochę Joker, bo z TAS'owego szalonego dowcipnego Jokera, zrobili szalonego makabrycznego mordercę gangstera.


XIII

Jak zdubbigowano Bane`a w polskiej wersji językowej.


EJay

Witam jeśli by ktoś chciał to posiadam link do ściągnięcie prawie wszystkich odcinków Batmana jakie zostały wyemitowane w polsce z lektorem  ;) chętni pisać na PW, link dałbym tutaj ale nie wiem czy wolno.  ;)

MJ

Wyślij mi na moje gg jak możesz 8555249.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...