Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Man-Bat

Wiec jutro niby ma byc pierwszy odcinek ale w Tele Tygodniu nic nie pisze ze to leci to niewiem czy to bedzie . Przekonamy sie jutro
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

Bedzie na pewno, bo TT jest niedoinformowane ::)
It's a funny world we live in.

Man-Bat

No ale w kazdym razie trzeba od razu po szkole szybko spieprzac  do domu :D
: 14 Wrzesie?  2008, 15:34:54

 No za pól godziny bedzie lecial Batman TAS
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Crane

No i nie ma TASu. Zresztą w programie tv tez go nie ma.

Dlaczego mnie to nie dziwi?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Man-Bat

Ja pieprze . Wiedzialem wedlug Zig-Zapupremiera 20 września  i w nowym TT tez pisze ze od 20 września wiec bedzie 20 września . Tylko kur** dlaczego piszą na zig-zapie ze 15 września o 14 45 jest TAS popieprzone wogóle .   >:(
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

darth octavius

WTF???

A juz myślalem, ze po tym calym chlamie, jaki od lat puszczają, zyg Zap da wreszcie coś porządnego - i oczywiście sie rozczarowalem. Brawo, Zig Zap, naprawde, popisaliście sie profesjonalizmem  >:(

P.S. W mojej gazecie z programem (To&Owo) jest napisane, ze jutro (wtorek) Batman bedzie o godz. 14:55. Nie wiem na ile to prawda, natomiast warto sprawdzic (ja niestety nie bede mial okazjii - nie ma mnie jutro w mieście).
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

Man-Bat

A w TT ze od 20 września
: 15 Wrzesie?  2008, 15:01:50

 września :D
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

Well...

To jednak nie jest wina Zig Zapu! Babka powiedziaa mi ze Warner Brothers nie przeslalo im tyle odcinkow ile trzeba wiec to nie ich wina. W sobote bedzie dopiero TAS o godzinie 15. 10, potem w niedziele powtorka o 10 45. I potem o 15. 10 nowy odcinek. I tak co tzzie}, BODAJ do 5 pazdziernika!











It's a funny world we live in.

kelen

Mogles ich tez ochrzanic za zly obrazek na ich stronie :P

Hydro

Zapomnialem o tym bo bylem zly na maxa :P Ale jak 20 wrzesnia nie bedzie TAS'u to wspomne ;)
It's a funny world we live in.

kelen

Panowie (panie?) dzis TAS na 100% - sprawdzalem w programie czy jest, bym mogl nagrac tunerem i widnieje "Batman" o 15 10 na zigzape.

Leon Kennedy

No mam nadzieje ;). Bo ostatnio troche sie wkurzylem na nich, ale dzisiaj o wszytkim chyba zapomne :D.

darth octavius

I jak wrazenia po pierwszym odcinku?

Dubbing mi sie średnio spodobal - zwlaszcza Bullock i Langstrom - sluchanie ich to kartorga, ale reszta daje rade.
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

kelen

Ja nie umialem zniesc glosu Gordona.
A co do ogolnego wrazenia... Dobrze to bylo znow obejrzec w tv :)

Dezerter

Radek Pazura jako Batman(nie mówie o Terrym tej postaci dobrze podlozyl glos) nie moze sie podobac. WB jeśli chodzi o jakośc dubbingu to obecnie jest baaardzo kiepski. Andrzej Ferenc jako Batman(znany z Sub Zero, WF i kilku odcinków z VHS) byl idealny. Zresztą tamte dubbingi z VHS byly perfekcyjne. Bylo dobrze, dlatego WB byl niezadowolony i zwolnil Ferenca i reszte ekipy(chyba tylko Alfred pozostal taki sam). Zatrudnili Radka i nowych aktorów. Jak jest to kazdy widzi(wlaściwie slyszy). WB pnie sie w dól.