Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Hydro

Wiec tak... Powiedziala ze na 99% LEKTOR, w weekendy o  godz. 15.10, w poniedzialek 14.45, wtorek 14.50, w środy nie ma, czwartek 14.30, piątek 13.30. Powiedziala ze bedzie wiele konkursów z Batmanem, prawdopodobie wszystkie 4 sezony. Mnie tam godziny jako-tako pasują :D Aha, i powtórki bedą w godzinach rannych.
It's a funny world we live in.

Man-Bat

Ale super   :D   . Tylko troche czwartek mi nie pasuje bo ko?cze o o 14 20 ale moza jak dam speeda to moze szybko zdąze  :P
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

codic

no ja najpierw musze swoj plan przepisac na czysto i zobaczyc godziny, zakupic kanal w cyfrze+, i bede ogladal * (wiecej info w spoilerze :P)

Spoiler
oglądal czytaj równiez nagrywal :D
[Zamknij]
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Hydro

Przerazila mnie wiedza ZZ o tym serialu, bo w glownych zdjeciach dala fotke kiczowatej kreskówi Batka z '66 ::) 

PS. 3 gwiazdki :D 8)
It's a funny world we live in.

Dezerter

Moze bedziemy mieli niespodzianke :D Wszyscy spodziewali sie TASu a tu dadzą...

codic

oj mam wielką nadzieje ze nie :/ mówili ze Batman Animacje... ale wszyscy dobrze wiemy jaka jest polska telewizja nieprawdaz?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Hydro

Dajcie spokój, wszystkie poszlaki na to wskazują :D
It's a funny world we live in.

Dezerter

"Kultowy Batman". No prawde mówiąc prawie wszystkie pozycje z lat 60-tych są kultowe :D Batman TAS tez by sie zgadzal, tylko, ze TAS z wersji z lat 60-tych :D Ale bysmy mieli niespodzianke :D

Hydro

Kultowy - bo stary, lata 60

Animacje - bo animowany

Zdjecie glówne - tego starego

Hmm, coś tu nie gra ;D
It's a funny world we live in.

vincent

Kocham TAS. Pamietam, zawsze przed odejściem do przedszkola oglądalem jeden odcinek. Po prostu coś fantastycznego.. i pomyślec, ze moją kasete VHS z TAS skasowalem jak puścili TNBA -_-
Maly bylem i glupi..
I teraz mam pytanie. Jest odcinek TAS, który mnie dreczy po nocach i nie wiem jak sie nazywa. Bylem maly i pamietam tylko jedną scene: W jakimś duzym hangarze byli gangsterzy z jakimś samochodem, a Batman obserwowal ich siedząc pod dachem na jakichś rurach.
Wiem, ze to bardzo mala wskazówka, ale jeśli ktoś coś wie - niech da tu znac.
Dzieki.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

Vincent, takich odcinków bylo pelno, ale akurat Batman siedzial nie tylko na rurach ;)
It's a funny world we live in.

Raziel

Ej no ludziska

Widze, ze musze wam troche ulatwic zycie. Ja sam na serwisie www. youtube znalazlem kilkadziesiąt odcinków Batman TAS,TNBA oraz praktycznie wszystkie odcinki Batman Beyond. Filmy pelnometrazowe tez są. Niestety trzeba znac angielski, choc nie na jakimś ultra zaawansowanym poziomie.  Oto uzytkownicy którzy zamieścili najwiecej odcinków : rabbitdog26, rioly666,xbonghitx.
Wystarczy zalozyc konto i ich subskrybowac. Zresztą kto korzystal z youtube ten wie  ;).
Odcinki mozna ściągnąc przy pomocy np. programu " save2pc "

http://pl.youtube.com/watch?v=jndn4xqsRz0  ---> tak na zachete link do Batman mask of the phantasm

pozdrawiam

codic

ano na bank bede ogladal w tej rozdzielczosci, jakosci, w czesciach po max 10minut.

troche szacunku dla Batmana :/

na youtube mozna ogladac jak sie komus nudzi i nie chce mu sie plyt szukac ;]
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Raziel

Jakośc wcale nie jest tam tragiczna- akurat w tym wypadku. Do podzialu na cześci da sie jakoś przyzwyczaic. Po za tym nie kazdego stac na plyty dvd. Co to ma wspólnego z szacunkiem wobec Batmana nie wiem. Ja tylko wskazuje miejsce czy ktoś z tego skorzysta to juz jego sprawa  ;).

Firm

Mozna wlączyc "oglądaj w wysokiej rozdzielczości"....