Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Rado

#1786
Chyba nie jest jednak aż tak źle z tym zainteresowaniem płci pięknej. Na BC wypowiada się więcej dziewczyn niż myślałem  ;)
#1787
Kaczor Donald jest spoko! ;D Do dziś nie wiem gdzie się podziała moja kolekcja "Kaczora Giganta" (albo jakoś tak to się nazywało) którą mama mi kupowała za dzieciaka. Chętnie i dzisiaj z sentymentu bym sobie to przypomniał...
#1788
Cytat: Rexio w 13 Sierpień  2011, 20:14:51
Ja jestem tylko ciekawa jak będą wyglądac pozostałe 9 wyglądów Catwoman. Mogą to byc inspirację z komiksów lub też projekty indywidualne tak jak ten pierwszy.

W każdym razie nie mogę się doczegac żeby zjechac negatywną opinią chociaż jeden z nich  ;D. Bo napewno taki będzie jeżeli już nie jest. Więc nie zapeszajmy , może się okazac że ten będzie jednym z lepszych wersji, chociaż sama w to wątpię.
Nie będzie żadnych pozostałych wyglądów. W newsie aktorka mówiła, że na podstawie pierwszego zdjęcia które było w sieci widzisz jedną dziesiątą możliwości kostiumu, a nie jedną z dziesięciu jego wersji...
#1789
Film Catwoman? Widziałem, genialne!
#1790
Cytat: Rexio w 11 Sierpień  2011, 09:58:49
Uzbierało mi się kasiorki ,No i jaki komiks z Batmanem ( najlepiej w wersji PL) polecacie na taki pierwszy komiks z gackiem ?  :) To będzię pierwszy komiks z Batkiem jaki kupię i chcę dokonac dobrego wyboru, a nie mogę się zdecydowac. Kusi mnie : Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem" ale zastanawiam się też między Year One i kilkoma innymi.  :P Jaki wy polecacie ?
Year One jak najbardziej jak na pierwszy komiks-musisz mieć :). Polecałbym też zapoznać się z komiksami jakie wydawało Tm-Semic. Można je dostać na Allegro za stosunkowo niskie pieniądze. Takie historie jak np. "Electric City" (4,5/94) albo powiedzmy "Powrót Cluemastera" (7,8/94) są IMO lekkie, łatwe i przyjemne na rozgrzewkę przed poważniejszymi komiksami.
#1791
Ogólnie o Batmanie / Odp: Nawiązania
11 Sierpień 2011, 14:04:29
"Młodzi Tytanii"- w odcinku gdzie Gwiazdka trafia do przyszłości i próbuje odszukać resztę przyjaciół jest scena gdzie Bestii dokuczają dwa typki, wyglądają oni bardzo podobnie do mutantów z wiadomego komiksu :)

http://imageshack.us/photo/my-images/851/80510528.jpg/
#1792
Bat-Gry / Odp: Pytania o Bat-Gry
10 Sierpień 2011, 15:01:13
Zapisywałem się już na beta testy paru gier i nigdy nie miałem problemów, że jestem spoza Stanów więc i tu myślę powinno być dobrze...
#1793
Uniwersum Batmana / Odp: Nightwing
10 Sierpień 2011, 09:33:07
IMO bardzo fajny występ Nightwinga był w "Ostatnim Arkham"- podobało mi się w jaki sposób był tam przedstawiony. No ale zapewne już to znasz...
#1794
IMO dobrą scena w Kontratakuje jest chociażby końcówka zeszytu pierwszego jak Batman z Flashem,Green Arrowem i Palmerem dają łupnia Superowi...

Próbowałem oglądnąć  ten link do Linkary i doszedłem do momentu w którym pokazali Batmana i dalej nie zdzierżyłem :)
#1795
Ashelos,myślę że jakbym miał 16 lat to też by mi on nie przypadł do gustu. Nie obrażaj mi się tu tylko proszę bo wcale mi nie chodzi o to jaki to ja jestem mędrzec a Ty dzieciak itp itd. IMO ten komiks jest trudny.

Pisałem tu wcześniej w innym dziale dotyczącym adaptacji Returns na kreskówki,że jeśli będzie wierna to młodszym widzom może się nie spodobać i o coś takiego mi poniekąd chodziło.
#1796
Coś czuję, że zaraz "Zabójczy Żart" zostanie też wymieniony...

Mógłbym wymienić "Zabójczy..." ale to raczej nie w tym dziale. A Batman Lobo to mógł mi się podobać jak miałem naście lat i lubiłem specyficzny humor i latające gałki oczne w powietrzu bo teraz to na pewno nie. Polecam ten komiks raczej tylko fanom Lobo bo fanom Batmana zdecydowanie nie. Ot Elsword ciekawostka, o którym zapomniałem zaraz po przeczytaniu i nie zmieniłby tego nawet autograf samego Lobo wypisany krwią Batmana... No może trochę  :P
#1797
Dwie pierwsze części "Przysięgi.." mnie odrzuciły,potem było lepiej-prawda ale znam ludzi którym żadne się nie podobały. I żeby była jasność: to nie uważam tego komiksu za najgorszy jak jest w temacie.Chciałem jakoś doradzić autorowi nt. stylów przedstawiania Batmana. Być może przeczyta on sam dany komiks i sobie sam wyrobi opinie.
A wracając do tematu  to może Batman Lobo by mógł kandydować? ;)
#1798
Hmm ciężko tak obiektywnie coś napisać bo to wszystko jest kwestia gustu. Jak ja napisze że niewarte jest przykładowo "Rozbite miasto" to pewnie ktoś się zaraz znajdzie komu się to podobało itp,itd i jest to oczywiście zrozumiałe.Ale jak już coś miałbym napisac to jeśli lubisz mrocznego,millerowskiego batmana to nie kupuj albumu "Przysięga zza grobu". Jest to stary album wydany dawno w Polsce dostępny nieraz w necie. Batman jest tam pokazany w starym oldschoolowym stylu i może Ci się to nie spodobać ale pewnie i z tym by ktoś się nie zgodził..
#1799
Offtopic / Odp: Szkoła
08 Sierpień 2011, 08:53:38
Jeśli chodzi o moją edukację powyżej podstawówki to chyba byłem na jej każdym szczeblu. Gimnazjum wtedy jeszcze nie było więc poszedłem do zawodówki (chciałem iść do liceum ale oblałem egz. wstępny z matmy), później do technikum a na koniec udało mi się w tym roku ukończyć studia na uniwersytecie w moim mieście Bydgoszczy. Zdecydowanie najlepiej właśnie zapamiętam studia z wielu powodów...
#1800
To że w Batmanach Burtona Dent "był" to nawet za dużo powiedziane.