20 październik 2021, 21:48:15

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Riko

1
Akurat ja to używam każdej możliwej: IE, Chrome, Firefoxa, Chromium, Opere itd. itc. magia bycia webmasterem. Natomiast zobacz sobie raporty ostatnie, które mówią, że wielu jest jeszcze właścicieli IE i to dla nich został poprawiony wygląd.
2
Styl powinien się już poprawnie wyświetlać na przeglądarkach od IE 7 w górę.
3
Sam muszę przyznać, że z Wolandem super się pracuje i gratuluję mu świetnego wykonania headera, mi osobiście bardzo się podoba, ponieważ ma rację, Alfred, to kolejna postać, która utożsamiana jest z BatCave i pasuje tam jak nikt inny.
Chmura tagów nie jest zerżnięta i nie jest też standardowa, wordpress nie obsługuje domyślnie takiej chmury. Większość ciekawszych funkcji z ArkhamInfo będzie wdrażane w portal, jeżeli będą to funkcje pożyteczne, dla przykładu poprawiłem"Przeczytaj także" w każdym niusie, na pewno będzie to wszystko urozmaicane, bo zmiany będą dokonywane na bieżąco, póki z Wolandem nie wypuścimy tego portalu w wersji oficjalnej, na razie jest jedynie BETA+.
4
Witam wszystkich,
Strona działa na razie w wersji beta, ponieważ poprawki będą nanoszone wraz z użytkowaniem. Nie jest do końca powiedziane, że coś jeszcze się nie zmieni do tej pory.

@Corso
Czy tak samo wygląda na innych przeglądarkach? Jaką masz rozdzielczość? U mnie na IE9 jest dobrze.
5
Nic zlego na mysli nie mialem, wrecz przeciwnie, chyba zle odebrales moje slowa.
Przypomne jednak slowa, ze theme byl we wczesnej wersji beta, Woland nie mial wplywu na grafike do tej wersji, robil je ktos inny. Z Wolandem wspolpracuje teraz nad zmianami do obecnej wersji.
6
Jak mowilem, to wersja beta, posiedzialem troche z Wolandem i dopracowalismy ten wyglad, logo zostanie zmienione, zostalo dodane na razie aby mozna sie na czyms wzorowac. Verdana tez powroci.

Odpowiadajac na pytanie uzytkownika @Juby, jestem administratorem portalu ArkhamInfo.com. Odpowiadam w chwili obecnej za zmiane wygladu forum i rowniez w tej kwestii prosilbym o opinie, ktore pomoga znacznie go usprawnić.  Jeżeli władasz umiejętnościami tworzenia stron internetowych to zapraszam. Akurat przyda się każda para rąk.

Co do układu kolumn bocznych to są one jedynie przykładowe, na pewno nie będą takie w przyszłości.
7
Strona została nieco poprawiona(inne czcionki, ustawienie, wyglad sidebarów), samo logo też zostanie zmienione, to tylko wersja beta
8
Theme robiony jest pod kolorystyke forum oraz pod stare logo.
9
Przecież napisałem, ze to fake.


Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do przeczytania artykułu przygotowanego przez Skyhawka(Altaira), Witkosa i mnie. A dokładnie mowa tutaj o ukazanym obszernym tekście dotyczącym pierwszych 30 minut gry. Jezeli nie boicie sie spoilerów zapraszam.
http://www.arkhaminfo.com/poznaj-pierwsze-pol-godziny-gry-arkham-city/
10
Odno?nie glosowania na Gordona.
Tak my?le czy to przypadkiem nie bedzie taki przewrót o 180 stopni w historii. Zdemaskujemy Strange'a i Sharpa. A "pa?eczke" w tym czasie b?dzie przejmowa? Gordon. Albo poprostu ubiega? si? te? o stanowisko burmistrza.
11
Świetny art niczym te z biura Sharpa :) Widze psa u jednego ze strażników. Ciekawy jestem czy twórcy biorą pod uwagę taką opcję. Mogłoby być ciekawie.
12
Bat-Gry / Odp: DC Online
10 październik 2010, 22:36:04
Coś niesamowitego. Arty wręcz genialne. Naprawdę robi wrażenie. I ten Joker:D Bajka
13
Offtopic / Odp: Sport
10 październik 2010, 21:45:29
Racja dobrze , ze Kuba Blaszczykowski jest jednym z motorów napędowych zespolu. Z biegiem czas i rosnącym doswiadczeniem bedzie trzeba mu dac opaske kapitana reprezentacji. Szkoda też tej sytuacji z pierwszej połowy.
14
Offtopic / Odp: Sport
10 październik 2010, 12:26:27
Pamiętam czasy jak Del Piero był na topie obok Zidana. Człowiek tylko latał na targ aby zdobyć koszulkę jednego z piłkarzy. W samej szkole miałem chyba kilkunastu Del Piero. Trzeba się przyzwyczaić , że piłkarze z lat młodości powoli odchodzą na emeryturę. No właśnie ciekawy jestem kiedy Totti odejdzie. Oby nie za prędko.
15
Nie tylko Ty :)
Ja myślę, że twórcy chcą dobrze wywiązać się ze swojego zadania. Sefton Hill podkreślał nie raz w wywiadach, że pracują pod presją. Co powoduje, że gry po prostu nie może zostać spie... Wiadomo czas taki długi to wina też developerów, którzy chcą przygotować się do zareklamowania gry w szerszym świecie, czy chodź by sprawdzenia zainteresowania tytułem. Im większy czas tym więcej możliwości do popisu dla nich. Myslę, że pracę nad beta potrwają jeszcze z pół roku.