26 wrzesień 2021, 08:13:26

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - MJ

1
The Dark Knight / Odp: Joker wedlug Nolana
26 styczeń 2018, 11:21:10
No niestety, ale pamiętam taką wypowiedź Nolana lub Goyera gdzie było powiedziane że Joker w Mrocznym Rycerzu był jak rekin w Szczękach, przewijał się i krążył w okół, a dopiero w 3 części miał w pełni rozwinąć skrzydła. Ciekawe czy jest jakiś wczesny zarys scenariusza do 3 części przed zmianą villaina.
2
Bat-Filmy / Odp: Batman Gotham by Gaslight
24 styczeń 2018, 18:31:42
Jeżeli nie czytałeś komiksu to nic straconego, ponieważ jest naprawdę sporo zmian fabularnych w animacji, ale i tak się cieszę że najpierw przeczytałem komiks. Film jest przyjemny dla oka, fabuła wciąga, czuć napięcie , w takich momentach zastanawiam się jakim cudem aktorskie filmy z DC są tak płytkie ostatnimi czasy, wystarczyłoby jako scenarzystów zatrudnić Paula Diniego, Bruca Tima i innych im podobnych. Bo szkoda pieniędzy na takie barachło jak BvS czy JL, nie mogę oprzeć się wrażeniu że w sprawie kwestii fabularnych osobami decyzyjnymi są tam idioci.
Gotham by Gaslight w mojej opinii 9/10.
3
The Dark Knight / Odp: Joker wedlug Nolana
24 styczeń 2018, 18:24:45
Prawda li to szkoda wielka, a zwłaszcza że 3 część trylogii wyglądałaby zupełnie inaczej. Sądzę że oscara dostałby tak czy siak, więc jego kariera i możliwości dopiero by rozkwitły, szkoda talentu. Co do Jacka Nicholsona to życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję że jeszcze zobaczymy go jak błyszczy na ekranie w remaku Toni Erdman , nie chciałbym żeby jego ostatnią rolą była ta z How do you Know, Jack powinien zakończyć karierę filmową z hukiem.
4
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
12 styczeń 2018, 18:28:33
Jak to jest że kiedy dostajemy idealnego Batmana jeżeli chodzi o wygląd to dostajemy głupią historie jak BvS. Skoro Afleck odchodzi po Flashpoint to myślę że idealnym następcą byłby Jon Hamm pasował by do niego strój z długimi uszami w stylu Alexa Rossa lub ten z animowanego serialu Justice League .
5
Ogólnie o Batmanie / Odp: Bat-kostiumy
12 styczeń 2018, 17:50:51
Nie jestem pewien na 100 % , ale słyszałem kiedyś że chodziło o prawa autorskie do logo i prace na kostiumem rozpoczęto zanim je dostali , więc dopiero w Batman Returns logo na kostiumie wygląda klasycznie.
6
Dawno nic nie pisałem, ale temat Afflecka u Reevsa jest ciekawy. Wystarczyłoby tak na prawdę nie nawiązywać niczym do BvS i nie widze problemu. Batfleck w konwencji detektywistycznej może być przekozacki, zwłaszcza że wygląda jak żywcem wyjęty z komiksu. Justice League będzie zapewne typowym popcorniaciem, dlatego zostaje mi tylko czekać na The Batman i mam tylko nadzieje że nie spieprzą tego spłycając tą postać jak BvS.
7
Wasza twórczość / Odp: Fan Art
30 lipiec 2017, 13:10:45
Może poczekaj trochę niech cienkopis bardziej wsiąknie żeby sie utrwalił. Albo zrób kalke i nałóż cienkopis po kolorowaniu.
8
Suicide Squad / Odp: Suicide Squad
06 sierpień 2016, 13:21:06
Film dużo lepszy niż BvS , straaaasznie mało Jokera , ale każdą scenę z nim oglądałem z przyjemnością , te lekko załzawione oczy , Kiler Croc czegoś mi tu brakowało w tej postaci , aktorstwo na najwyższym poziomie, zdjęcia i sundtrack z klasyków również, fabuła mogłaby być mniej przeciętna ale jak na popcorniaka naprawdę dobrze się oglądało. Nic tylko czekać na solowego Batmana może wtedy Joker rozwinie skrzydła i pokaże się w pełnej krasie, szkoda że tyle ujęć z nim wycięto może będzie jakaś rozszerzona wersja, a co do relacji Joker Harley wg mnie miło zobaczyć to w nowym świetle.
9
A nie była przypadkiem 19 ?
10
Yo oglądał ktoś już odcinek 12 z 2 sez?
11
Dziękóweczka
12
Wie ktoś może gdzie się dostaje ten mroźny granat? Przeszedłem fabułę i ani razu go nie miałem w gadżetach.
13
Gregman Batman obecnie to kryminał, sicience fiction i parę innych opcji, a mi chodzi o typową zagadkę kryminalną taką jak mamy np Long Halloween lub Broken City.
14
Znacie może jakieś typowe kryminały z Batmanem? Coś w stylu Broken City?
15
Kostium wg mnie jest świetny ale w jednym zgodzę się z Lelkiem faktycznie jakoś grubo na twarzy wygląda może przez perspektywę i to światło , ale w filmie myślę że będzie luks.