22 październik 2021, 05:37:57

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Rado

1
Uniwersum Batmana / DC Rebirth
15 październik 2021, 16:13:59
Ta teoria spiskowa mnie zaciekawiła. Musisz kiedyś opowiedzieć.
2
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batmanem
15 październik 2021, 16:00:12
Wrzuciłem na wetransfer. Przez ileś tam dni pod tym linkiem można pobrać filmik.

https://we.tl/t-RTeDhoImSO
3
Jak nie przegapię, to kupię "Projekt Omac". Nie czytałem tego, a podobno Batman tworzy tam coś na kształt Ultrona, żeby szpiegować czy w jakiś inny sposób zapewnić "bezpieczeństwo". Brzmi to jak bardzo paranoiczny Batman, a mnie to właśnie odpowiada.
4
Uniwersum Batmana / DC Rebirth
15 październik 2021, 15:29:25
Cytat: Juby w 07 październik  2021, 09:03:11choć patrząc na ostatnią aktywność komiksiarzy na forum, nawet tych którzy deklarowali chęć popisania o komiksach i narzekali na brak dyskusji o nich,  możesz długo czekać

Damn! Touche!

Jeśli chodzi o Odrodzenie, to ze swojej strony mogę polecić serię Detective Comics. Trochę to inny Batman, bo bardziej drużynowy, ale moim zdaniem całkiem sprawnie napisany i narysowany. Nowy czytelnik może przy okazji poznać nieco postaci z otoczenia Batmana, być może ktoś się Ci spodoba, albo w ogóle stwierdzisz, że bat-rodzina nie jest dla Ciebie. Aż sam się zdziwiłem, że ta seria mi się nawet podobała.

CytujZ drugiej strony, jak czasami zerkam na inne forum i na to, co wyprawiają na nim użytkownicy @HUDY i @8azyliszek, cieszę się, że już tutaj nie zaglądają

A co robią?
5
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batmanem
15 październik 2021, 14:55:03
Też kupiłem niedawno trójkę, bo mi brakowała do kolekcji. Jeszcze nie czytałem, ale się przymierzam. Jeśli chodzi o część pierwszą, to mam jakieś stare amerykańskie wydanie, w którym na końcu jest galeria artworków różnych artystów m.in. Tima Sale'a czy Mike'a Mignoli. Nagrałem filmik telefonem, powiedz mi jak tu wrzucić na forum, to wrzucę.

6
Uniwersum Batmana / Three Jokers
15 październik 2021, 14:22:58
Cytat: Crowridd1 w 14 październik  2021, 17:18:07- Kadr, gdzie widzimy Alfreda i rany na plecach Batmana po walce z Pingwinem;

To były raczej rany odniesione ogólnie podczas wojaży Bruce'a. Od dłuższego czasu jest już taki schemat, że plecy Wayne'a są całe w bliznach, można to zauważyć w różnych komiksach, okładkach itp. Ale oczywiście masz rację, te kadry, jak i ogólnie pierwsze strony komiksu na mnie też zrobiły spore wrażenie.
7
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
15 październik 2021, 14:14:53
Ech... Także się bije z myślami czy obejrzeć ten zwiastun, bo bardzo korci, ale z drugiej strony wiadomo jakie trailery dzisiaj potrafią być - zdradzają zdecydowanie za dużo. Jeżeli już się złamię i obejrzę, to tylko jeden jedyny raz.
8
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
09 wrzesień 2021, 11:36:51
Moja szarobura Bydgoszcz też mogłaby być, szczególnie jak deszcz pada - depresyjne Gotham jak znalazł.

Bardziej chodziło mi o prawa za oceanem. Zdaje się, że na takie wydanie u nas w kraju musiałby się zgodzić teraz Marvel, a ponoć oni nie są chętni do takich crossów z DC.
9
Tak sobie myślałem ostatnio, że teraz już nie ma chyba na forum żadnej przedstawicielki płci pięknej i nie zanosi się, by się to zmieniło - szkoda. Może przy okazji premiery filmu coś się ruszy - chociaż wątpię.
10
Oj tak, "Rok Pierwszy" będzie nieśmiertelny. Ja z kolei polecam wydanie Absolute, jeśli ktoś czyta po angielsku. Tam to jest klimacik dopiero kiedy się czyta ten komiks na starym papierze i w starych kolorach. Juby już widział, ale może ktoś jeszcze nie:A propos kontynuacji YO, to ja akurat przymierzam się do ponownego przeczytania "Year Two". Kupiłem jakiś czas temu wydanie deluxe.
11
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
09 wrzesień 2021, 11:01:04
Z Batman vs Predator chyba będzie ciężko teraz, bo Predatora przejął Marvel i nie wiem jak to jest z prawami do postaci przy tego typu edycjach. Poza tym, te wszystkie rzeczy, które wymieniłeś, to jak najbardziej na tak. Dorzuciłbym może jeszcze do tego "Miecz Azraela".

"Batman Świat" prezentuje się zacnie, tylko czemu Warszawa, a nie Kraków? Bardziej by chyba pasował.
12
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
31 sierpień 2021, 19:37:01
Śniło mi się, że oglądałem Batmana z Patinsonem i był tak dobry, że aż się popłakałem ze szczęścia. W tym śnie w sensie.
13
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
19 sierpień 2021, 10:37:26
Okładka tego pierwszego tomu "Death Metal" bardzo fajna, ale i tak nie wchodzę w to. Ja w ogóle nie wiem o co tam chodzi w tym metalu i boję się tego sprawdzać. "Batman Świat" zamówiłem już w preorderze, no i skoro jest to raczej wyjątkowy Batman z udziałem polskich twórców, to i może oprawa będzie wyjątkowa, a przynajmniej nieco inna niż zwykle, stąd ta obwoluta.
14
Cytat: Juby w 18 sierpień  2021, 16:42:47(w ogóle Batman wypadł tu bardzo dobrze)

O, nagle moje zainteresowanie tym komiksem nieco wzrosło. Przejrzałem kilka przykładowych stron - raczej chyba dla koneserów Mignoli.
15
Jestem ciekaw czy to jest właśnie regularny kostium, czy może jakiś "niedzielny" specjalnie wzmocniony na finałową walkę czy coś. W czymś takim, to nie wiem czy bat-linka dałaby radę go wciągnąć na pierwsze piętro.