Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najseksowniejsze kobiety z komiksów

Zaczęty przez RafBat, 12 Wrzesień 2010, 19:53:28

Deuce

Dawniej patrzyłem głównie na wygląd zewnętrzny, więc kształtowało się to tak:

1. Psylocke

Świetny wygląd, a ponadto bardzo nietypowy kolor włosów. Azjatka, po której nie bardzo widać jej pochodzenie.

2. Maxima

Podobnie jak wyżej świetny wygląd, mimo że nie przepadam za rudymi. Dodatkowo zawsze czuło się od niej, że jest z tej "wyższej półki".

Z czasem mój gust się zmienił. Dziś, żeby kobieta była na prawdę piękna, musi mieć piękny charakter.

1. Harley Quinn

Zwykła, wesoła dziewczyna, która nie uważa się za najpiękniejszą w świecie. Blodnynka. Ma najważniejszą dla mnie cechę, a mianowicie potrafi być wierna.

2. Storm

Mądra, rozgarnięta kobieta. Ma poukładane w głowie. Mimo swojego świetnego wyglądu, nie wystawia wszytkiego na wierzch czyli, innymi słowy, szanuje swoją osobę.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mr.G

Cytat: Deuce w 12 Wrzesień  2010, 22:13:03
Ma najważniejszą dla mnie cechę, a mianowicie potrafi być wierna.
Ha! Z tym to mnie rozbawiłeś, naprawdę. Jesteś pewien, że "wierność" jaką Harley Quinn darzy Jokera to ten rodzaj wierności jakiego oczekiwałbyś od swojej kobiety?

Deuce

Każdy rodzaj wierności, który prowadzi do tego, że dana kobieta jest całkowicie oddana tylko jednemu mężczyźnie, jest u mnie jak najbardziej pożądany.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mr.G

Jesteś potworny jeżeli sądzisz, że właściwe byłoby, by kobieta popadła w chorą fascynację na Twoim punkcie, która skłaniałaby do morderstw.

Deuce

Zupełnie nie to mam na myśli. Ja podałem ją jako wzór, a nie wskazałem konkretny "egzemplarz". Jej wierność jest pełna i czysta. Takiej kobiety można być pewnym w każdej sytuacji, a ona wcale nie musi, a nawet nie może, być kryminalistką, bo wie, że jej mężczyzna nigdy jej do czegoś takiego nie nakłoni.
Jeszcze nikt nie nazwał mnie potworem. Ciekawe określenie...
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

m2reily

Wiecie co ciężko jest dokonać selekcji najlepszych lasek z komiksów ale się postaram coś wymodzić.
1. Elektra, piękna i zabójcza greczynka. Czarnowłose kobiety jakoś zawsze mnie pociągały. w dodatku jeśli taka dziewczyna jest też ninją to czego jeszcze chcieć.

2.  Red Sonja, wojowniczka w metalowym bikini, które nie zapewnia żadnej ochrony, mój numer dwa, z nią wybrałbym się na podbój świata ( krwawy oczywiście)

3. Black Cat, jakaś kocica musiała się tu znaleźć, padło na Felicję. Skoro Spider man chce z nią robić niecne rzeczy, to czemu by nie ja.
4. Sara Pezini (Witchbalede), nie ma to jak kobieta i mistyczna broń, a kiedy obie te rzeczy są w jednym opakowaniu, to śmiem twierdzić, że ta pani zasługuje na miejsce na liście.

         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

LelekPL

Wonder Woman
Emma Frost
Catwoman
Poison Ivy
Storm
Power Girl
Mystique

RafBat

 AJ, serio? Mystique jest w twoim typie? Ale chodzi ci o tą Jej wersje, którą prezentowano np w Tm-semicach, czy o Jej wersje z filmu (zdaje się, że miała ona później przełożenie na świat komiksu)? ...a swoją drogą, Jej wygląd w filmie był dla mnie szokiem, kiedy po raz pierwszy oglądałem eXów. :)

LelekPL

Umiejętności Mystique są największą zachętą... no i oczywiście Rebbeca Romijn też miała z tym wyborem wiele wspólnego

Mel

Ooooooook...Taki trochę temat nie dla mnie, ale co tam...

1.Catwoman
No cóż, powód jest ten sam, który przytoczył już BD96. Mimo wielu skaz to chodzący wzór kobiecości.
I fota mojej ulubionej wizji kotki:


2.Emma Frost
Nie przepadam za X-manami i w tym przypadku opieram się głównie na wyglądzie, a nie na innych piękniejszych cechach...Zresztą sami oceńcie, jaka to świetna "sztuka":


3.Harley Quinn
Kretyn i mongoł, ale jaka potrafi być SEXY, kiedy chce lub musi. Nie ukrywam, że podobają mi się jej przemiany z pani doktor na lolitkę lub pokręconą wersję Marilyn Monroe, bo dobrze jej to wychodzi, ale co do jej "charakteru"...Hmmm, tu jest pewien problem, bo tak naprawdę nie jest zwykłą dziewczyną, która nie szczyci się urodą, Deuce. Harley miała wiele za uszami ZANIM poznała Jokera - powiedzmy, że "wykorzystała swoje wdzięki", aby w przyszłości spokojnie dostać tytuł pani doktor. Zatem doskonale zdaje sobie sprawę z swojej nieprzeciętnej urody ;D No ale było, minęło i teraz (a raczej jeszcze 2 lata temu, ale uogólniam) jest chyba najpiękniejszą (najwierniejszą i najseksowniejszą też) ozdobą najpodlejszego villaina w całym universum DC (reszty też).
I ilustracje autorstwa jednego z ojców Harley Quinn:


PS: Ta leżąca Catwoman, którą się jaracie, jest autorstwa niejakiego Josepha Caesara.


TheBeatles


RafBat

#26
CytatNikt nie lubi Black Widow?
Ja Ją lubię ;D (i to bardzo, szczególnie w wydaniu Jima Lee), niestety, nie załapała się Ona do mojej pierwszej trójki. Cóż... może znajdzie się w następnym rankingu (w końcu to co teraz mi się podoba, za parę miesięcy nie musi mnie dalej zachwycać). Na "pocieszenie" dam obrazek z Nią:

Nie ma to jak zimnokrwista Towarzyszka... ;)

Roy_v_beck


Deuce

Cytat: Mel w 13 Wrzesień  2010, 15:07:19
Hmmm, tu jest pewien problem, bo tak naprawdę nie jest zwykłą dziewczyną, która nie szczyci się urodą, Deuce. Harley miała wiele za uszami ZANIM poznała Jokera - powiedzmy, że "wykorzystała swoje wdzięki", aby w przyszłości spokojnie dostać tytuł pani doktor. Zatem doskonale zdaje sobie sprawę z swojej nieprzeciętnej urody ;D

Przyznam, że 90% mojej wiedzy o Harley, to filmy animowane. W nich jest przedstawiana przeważnie w swoim uniformie i nie często wykorzystuje swoje wdzięki. Mało jej w komiksach, które czytam. Mimo wszystko i tak mi się podoba  :P .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mel

To polecam komiks "Mad Love" na którym wzorowano odcinek TNBA o tym samym tytule ;) Niestety, w wersji animowanej pominięto parę szczegółów dotyczących przeszłości Harley, a jednak są warte uwagi.
Posted on: 14 Wrzesień  2010, 11:11:37

 OK, jeszcze do swojej listy dodam Zatannę, bo rzeczywiście ma w sobie to "coś", kiedy jest pisana przez Diniego i oczywiście jest kobietą, która nosi...frak ;D Fraki mi się dobrze kojarzą.