Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najgorszy Villain

Zaczęty przez Anarky, 24 Maj 2010, 14:03:24

RafBat

 Przypomniałem sobie o takim gostku jak Cavalier. To dopiero porażka, sorry, niby nie powinienem tak mówić chociażby z szacunku do jego twórcy (wydaje mi się, ze stworzył go sam Kane, ale mogę się mylić), ale w przypadku tej postaci widać gołym okiem brak pomysłu. Wrzucono po prostu "żywcem" postać z literatury (Dumas) w świat komiksu. Ok, żeby Was "dobić" :) daje obrazek z typkiem:

(A)nonim

Postać rzeczywiście żałosna, nie wiem czy stworzył go Kane, ale nie musisz się bać jego krytyką, bo miał parę kwiatków na koncie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Podczas "Upadku Rycerza" Gacek mu dowalił w pięć sekund ;).

Deuce

W jednym z pierwszych numerów Secret Six, Bane "przełożył go przez kolano". Facet teraz wącha kwiaty od spodu. W najbliższym czasie nie powinniśmy go zbyt często widywać.
Czytałem też, że istniał Cavalier II, ale on nie żyje już od dłuższego czasu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

I dobrze, bo po co komu tacy słabo wyraziści przestępcy.

Rado

Ostatnio trafiłem na kilku ciekawych badassów, z bardzo starych czasów Gacka, którzy by pasowali do tego tematu. Pierwsze miejsce mnie rozwaliło, aczkolwiek kalkulator też jest niezły.  ;)

http://www.cracked.com/article_19638_6-insane-batman-villains-you-wont-see-in-movies.html

Johnny Napalm

Kalkulator był rzeczywiście całkiem niezły, ale to... Rainbow Creature... co to kuźwa miało być? Chociaż sama nazwa współcześnie mogłaby znaleźć spore zastosowanie... wszak nie jedną tęczową  kreaturę mamy chociażby w Sejmie.
PS: Z góry sorry, gdyby ktoś się obruszył tym tekstem... taa, to był tekst poniżej pasa. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...