Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Wayne

Szury od Snydera zakłamują rzeczywistość i mają własną wersję matematyki, nie ma sensu inaczej tych ludzi postrzegać jak przez pryzmat empatii i oferować pomoc psychiatryczną. Ci ludzie powtarzają wciąż te same kłamstwa i święcie w nie wierzą. Lubię filmy Snydera z całym ich dobrodziejstwem - dobrym i złym - ale już mi ich fani je skutecznie obrzydzili. Do dziś, choćby na rodzimym forum KMF znajdzie się ktoś powtarzający "trzeba było trzymać się planu". Bo jak wiemy ten plan Snydera taki sukces przyniósł.

Natomiast Gunn strzela sobie w stopę nie odcinając Gadot. Naprawdę bardziej bym zrozumiał zachowanie Jasona Momoy, Raya Fishera gdyby nie był takim narcyzem i aferzystą opluwającym studio, ale wyżej uzasadniałem dlaczego trzymanie Gal nie ma sensu. Nie w roli Wonder Woman przynajmniej, bo gdyby zagrała Hippolyte lub inną Amazonkę byłoby to fajnym smaczkiem.

Leon Kennedy

Z nimi nie ma już co raczej gadać. Żadne argumenty do nich nie trafiają. Spotkałem się nawet z agresją względem Reevesa, bo wiadomo kłamca i oszukał Bena 😂😂😂😂 Co do Gadot, to na razie mało wiemy... Ale skoro ma być WW3, to dziwne by było gdyby nie zagrała Diany mając ja na pokładzie. Tak czy siak długo to wszystko będzie się jeszcze za nami ciągnęło. A przecież restart miał to wszystko zakończyć. No tak, ale prawdziwy restart byłby tu potrzebny.

Leon Kennedy

#797
Gadot chyba jednak nie zagra WW, a może jednak zagra WW, ale będzie to reboot pod nowe DC 🤣. Rozmowy według Variety nie były w żadnym stopniu wiążące, a wywiad odbył się jeszcze przed strajkiem.

https://naekranie.pl/aktualnosci/wonder-woman-3-nie-bedzie-zamieszanie-1691733106?fbclid=IwAR3Gd8aCY0065qOV09JeEIB8WC6d6gVIt1pMzP3LhQldR_lnCmBP6i8-0JU

Miss_Quinn

Ja bym bardziej obstawiała że zagra jednak WW, ale w filmie animowanym.
W wersji aktorskiej, raczej bym obstawiała reboot bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić że Gal Gadot miałaby grać tą role po 40( wcześniej nie ma szans, żeby mieliby ewentualnie zacząć kręcić). Więc jej udział to wtedy bym strzela nie jako aktorka a producentka.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Myślę, że tylko na tą animację może liczyć, albo nawet i na nic, tak na prawdę. Zresztą przez strajk nie mają chyba jak tego wszystkiego zdemontować.

Po_prostu_smyk

Jeżeli miałaby grać wyłącznie w animacji to nie powiązanej z uniwersum filmowym. Jak wiemy z wypowiedzi Gunna, kto użycza głosom animacji = wersja aktorska. Wątpię, żeby Gadot przez "WW3" miała na myśli animowany temat.

Leon Kennedy

#801
A no tak mówił coś takiego Gunn. Sądzę, że śmiało można stwierdzić, że Gadot wygaduje głupoty bez żadnego pokrycia, a jej  ewentualny powrót do roli da więcej szkody niż radości.

Q

Nie wycieli cameo WW z "Flasha" i "Shazama 2", w planach mają serial z Amazonkami ("Paradise Lost"), więc przed klapą "Flasha" możliwe, że rozważali kolejny film z Wonder Woman, zwłaszcza, że dwa pierwsze nie były zbytnio powiązane z pozostałymi produkcjami.

Ale to WB, tam sytuacja zmienia się z dnia na dzień.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

No i mamy nowego Luthora. Z wyglądu pasuję mi idealnie, do tego dobry aktor. Liczę na świetny i niezapomniany występ naszego kochanego łysielca. A zagra go Nicholas Hoult. Mogliście go widzieć w Mad Max: Na drodze gniewu, Renfield czy chodźby X - Men : Pierwsza klasa gdzie wcielił się w Bestię.

Po_prostu_smyk

Mamy też nowego Olsena i Teschmacher. Kolejne świetne castingi. Zarówno aktorsko, jak i wizualnie

Leon Kennedy

Jest super. Oby dali nam z siebie wszystko co najlepsze, ale jak na razie nie ma się czego obawiać 😀

Leon Kennedy

Gunn w końcu wybrał 'Dziewczynę Jutra'. I chyba jest dobrze z wyglądu ładniutka i do tego blondynka czyli nie powinno być tyle narzekania co przy Sasha'ie z Flasha. Ok, zatem w Kare wcieli się tym razem Milly Alcock znana ( chodź nie mnie 😋 ) z Rodu Smoka. W sumie w niczym jej jeszcze nie widziałem 😀

Q

Była jasnym punktem "Rodu smoka", więc powinna też się sprawdzić w roli Supergirl. Gunn z castingami trafia. Wiele zależy od tego filmu, bo jeśli zawiedzie, to pewnie czeka nas kolejna zmiana planów w podejściu WB do filmów DC.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Oficjalnie ruszyły zdjęcie do "Superman: Legacy". Tak tytuł to teraz tylko "Superman". Czyżby Gunn nie potrafił wymyślić bardziej oryginalnego tytułu, ale po "The Suicide Squad" można się było tego spodziewać?

Plus zdjęcie loga z kostiumu Supermana. Widać inspirację Kingdom Come.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Po_prostu_smyk

Cytat: Q w 01 Marzec  2024, 00:26:12Oficjalnie ruszyły zdjęcie do "Superman: Legacy". Tak tytuł to teraz tylko "Superman". Czyżby Gunn nie potrafił wymyślić bardziej oryginalnego tytułu, ale po "The Suicide Squad" można się było tego spodziewać?

Plus zdjęcie loga z kostiumu Supermana. Widać inspirację Kingdom Come.



Po co silić się na "oryginalne tytuły" skoro prostota sprawdza się najlepiej i oddaje o czym ma być film?