22 stycznia 2022, 07:26:02

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - shnapps

1
Zawsze uważałem Batmana za najlepszą postać komiksową ever. I wiele osób w okół mnie o tym wie. Ale też tego nie rozgłaszam. Jak temat komiksów się zacznie w gronie ludu, to każdy się dowie, że jestem sympatykiem Batmana. A z jaką opinią się to spotyka to mniejsza. Generalnie nie ma wielkich bulwersów :)
2
Ogólnie o Batmanie / Odp: The Batmobile
21 czerwca 2010, 14:07:40
Zdecydowanie Burtonowski. :) Osłony, reagujące na głos moim zdaniem były najlepszą rzeczą, którą można było wymyślić w samochodzie.
3
Ogólnie o Batmanie / Odp: Najgorszy Villain
21 czerwca 2010, 13:59:43
nie czuj? zbytniego przywi?zania do któregokolwiek Clayface'a. Nie wiem, dla mnie przesadzona i zupe?nie nie batmanowa posta?. Bardziej pasuje mi do komiksów Marvela.
4
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
21 czerwca 2010, 13:51:12
Wybrałem "Begins". Pewnie nie będę oryginalny opisując swój wybór, ale moim zdaniem ta część wniosła najwięcej do uniwersum filmów o Gacku. Przede wszystkim pozbawiła taniej komiksowości, która w filmie nie zawsze zdaje egzamin. Jak ogląda się tę część ma się o wiele większe poczucie realizmu. Gdyby Nolan nie nakręcił tych filmów, to bym śmiało zagłosował na Burtonowskiego Batmana, ale cóż ;)