Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane

Zaczęty przez Anarky, 22 Maj 2010, 12:52:30

(A)nonim



No ale Bane jest tchórzem...
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Kurczę, chyba się tą serią zainteresuję dogłębniej, a już dajmy pokój komentarzom.
Nigdy nie dostałem bana i wolałbym, żeby tak zostało.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Roy_v_beck

#47
Ech, moglibyście średnio cztery razy większe te strony dawać, ja jestem stary, moje oczy patrzyły w takie monitory już, że cud, że wciąż działają i takich małych czcionek nie widzą.

Ale pojazd ze Star Treka był niezły trzeba przyznać, Bane by lepiej tego nie zrobił.

Użyj na obrazku takie czary mary: prawy przycisk myszy -> pokaż obrazek. Ta -da!

Anarky

Cytat: ?ubudu w 14 Czerwiec  2010, 22:07:41
Bane mo?e nie zosta? poprowadzony idealnie, ale i tak jest dobrze bo mog?o by? tak ?e po pokonaniu przez Jean Paula odszed?by w mroki zapomnienia.

Z tym ze Jean Paul oficjalnie jest uznany za martwego, ale jak to w ?wiecie komiksów bywa - powroty zza grobu mniej lub bardziej naci?gane si? zdarzaj?. Teraz nowym Azraelem jest podobno Michael Lane, ma swoja serie ale jeszcze jej nie czyta?em.

CytatPicard chyba si? zdezaktywowa?. Albo uzna? ?e nie da si? z nami dyskutowa?, albo nie zarejestrowa? kilka razy pojawienia si? s?owa "tchórz" w ostatnich postach, albo Enterprise skierowa? si? na dalekie rubie?e Wszech?wiata.

Mysle ?e on wraz ze swoim Enterprise wyruszy? na ''Wojn? Tchórza'' z Imperium Kli?go?skim

Cytat: Mel w 14 Czerwiec  2010, 22:08:42
Te? mi si? tak dzieje w drodze na planet? Melmak.

Dobrze Alfie  :D

Cytat: m2reily w 14 Czerwiec  2010, 22:07:28
S?dzisz, ?e Pickard ma takie upodobania.
Chocia? nie ?api? jego teorii o tchórzostwie to te? ?ycz? mu wzlotu.
Niech ma ch?opak fun!

A ja upadku z wielkim hukiem :D

Ok daje sobie ju? z nim spokój
Ja wam pokażę!

(A)nonim

Dobra koniec na temat Picarda bo przyjdzie Leon i się skończy impreza.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Jasne, ale z tych kadrów widać, że może i jest morderczym psycholem, ale Bane to swój chłop, który ziomków nie wyda.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Tak jak pisałem, żołnierz doskonały.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Kandydat na męża, hurrrr ~

m2reily

No wiesz, ja bym z nim na tequillę poszedł.
W dodatku zrobilibyśmy burdę, tak dla zabawy.  
Zresztą nie sądzę, żeby Bane był kontent na wynoszenie śmieci i sprzątanie po kocie.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

Nagraj i daj na jutuba, a focie Bane'a ?ami?cego przez kolano kr?gos?up jednego z pijanych klientów daj na NK.
A nó?, w dobie sukcesu meme, znajdzie si? ta fota na 4chanie, a potem i nawet doczeka si? swojego secret fandomu na Rule34.

Łubudu

Cytat: Mel w 14 Czerwiec  2010, 23:24:32
Nagraj i daj na jutuba, a focie Bane'a ?ami?cego przez kolano kr?gos?up jednego z pijanych klientów daj na NK.
Zaciemnione wn?trze knajpy, wszyscy dobrze si? bawi? lekko podjebani, Bane siedzi zamulony, a kto?: "No Bane prosz?, zrób to!" "Nie, teraz!" "Ale bardzo ci? prosz?!" "Nie nie..." "Tylko trzy kr?gos?upy, prosz?!" "No dobraa..." I krrrk...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Mel


Łubudu

#57
Akurat to że jest taka żałosna i bez sensu, najbardziej mnie w niej bawi :)

Taka jest też powierzchowna treść yt komentarza ;)
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Anarky

Dobra skończmy już żarty i powrócimy do dyskusji o Bane
Ja wam pokażę!

KillingJoke87

Bane nie był tchórzem, nie miał może honoru o czym mówią inni ale na pewno miał cel, złamać (dosłownie i w przenośni :D) obrońce i symbol gotham, cel uświęca środki, Bane jest geniuszem ale też mega pakerem i nie musiał się bawić w finezyjne gierki tak jak inny villains,
nie chodziło mu o samą gre tylko szybki finał, nie dał batkowi czasu na skuteczne opracowanie strategi który zazwyczaj ma w przypadku innych bywalców arkham, i to też jak widać było słuszną strategią...nic na siłe? jaaaaasne :D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...