Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Comic Book Men

Zaczęty przez Rado, 28 Luty 2012, 10:55:19

Rado

Czyli serial dokumentalny o pracy pracowników sklepu z komiksami i nie tylko. Sklepik nazywa się Secret Stash, a właścicielem jest Kevin Smith. Oprócz codziennych zajęć w sklepie, program pokazuje nam gaworzących pracowników wraz z właścicielem, zebranych w trakcie audycji radiowej.

Wg mnie, ciekawy program, dużo humoru dla komiksowych geeków i nie tylko. Na tą chwilę dostępne są bodaj trzy odcinki. Ogląda ktoś?

Leon Kennedy

Gdzie można na to zerknąć, że się tak wyrażę ;)

Rado

Cóż... Na tym kanale z logiem tego statku pirackiego, na pewno kiedyś już go oglądałeś  ;).

Skoro temat świeci pustkami, to może parę słów, by Was do niego zachęcić. Dość ciekawe są codzienne akcje w takim sklepiku. W jednym odcinku, facet przyniósł na sprzedaż Detective Comics #35 ze stycznia 1940 roku. Inny facet, prawdziwy fan Batmana, przyjechał raz do sklepu prawdziwym Batmobilem, oczywiście pracownicy chcieli się nim przejechać. Innym razem, do sklepu przychodzi gościu, z walizką przypiętą kajdankami do nadgarstka, oferując sprzedaż tej tajemniczej zawartości. To co było w walizce okazało się dość zaskakujące.

Rado

Odświeżę temat, może ktoś nie zna i się zainteresuje.

Niedawno ruszył trzeci sezon. Poziom show utrzymany na, moim zdaniem, dobrym poziomie. Cały czas można się pośmiać z żartów Briana (aczkolwiek specyficzne poczucie humoru - nie dla każdego) czy Kevina Smitha. W programie cały czas dość ciekawi goście i interesujące sytuacje. Np. w pierwszym odcinku trzeciego sezonu, sklep odwiedza Lou Ferrigno - czyli dawny serialowy Hulk. Drugi odcinek powinien spodobać się szczególnie batfanom. Ekipa sklepu odwiedza bowiem tego gościa, który wybudował w swoim domu Jaskinię Batmana z prawdziwego zdarzenia. Elegancko ich oprowadza i pokazuje prawdziwe smaczki - świetnie się to oglądało.

LelekPL

Ja obejrzałem chyba cały sezon drugi, ale trzeciego jeszcze nie ruszyłem. Fajny program, dla takiej osoby jak ja znajdzie się sporo ciekawostek na temat komiksów, pracownicy są wystarczająco charyzmatyczni i zabawni.

Niedługo zabiorę się za trzeci sezon to napiszę może coś więcej.