Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Returns

Zaczęty przez Manigoldo, 15 Kwiecień 2011, 02:58:00

franek

Najlepszy animowany Joker wg mnie to właśnie z "Under The Red Hood)


Show Must Go On!!!

masacra

Mam juz,kopia DVD i Lektor:]
Zaraz odpalam

franek

ja mam kopie 1080p ale brak mi napisów po polsku.


Show Must Go On!!!

8azyliszek

@UP
Właśnie, po co jakieś zmiany wprowadzać, skoro wiadomo, że Conroy i Hamil są najlepsi jako duet i basta. No może jeszcze Diedrich Bader jakby się postarał, może by dał radę. I powtarzam - co takiego Superman zrobił Frankowi Millerowi, że ten zrobił z tej postaci taką szmatę? :) A Clark niech się nauczy, że "Batman ZAWSZE ma kryptonit" o czym już dawno temu powiedział Blue Bettle w "Batman the Brave and the Bold". :)

franek

Ponoć panowie Conroy i Hamill już chcą skończyć z tymi postaciami, przynajmniej coś tak mówili przy okazji "Arkham City"


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Ponoć Andrea Romano ma zeszycik z nazwiskami aktorów, z którymi chce współpracować (źródło: sneak peek TDRK p. 1) i z każdym filmem sukcesywnie skreśla nazwiska. :D

Leon Kennedy

Z tego co pamiętam to źle zinterpretowano słowa Hamila i nie zamierza kończyc przygody z Jokerem.

kelen

Conroy nigdzie nie napisał, że kończy. On uwielbia tą postać i robotę. Poza tym, będzie Batmanem w Flashpoint no i chyba w tej nowej bijatyce?

franek

Nie napisał, lecz powiedział tak coś kojarzę. Flashpoint?. To będzie kolejna animacja od DC?


Show Must Go On!!!

kelen

Tak, już od dłuższego czasu o tym wiadomo. A dokładniej od kwietnia zeszłego roku: http://www.batcave.com.pl/2012/04/kevin-conroy-wraca-jako-batman-w-adaptacji-flashpoint/

BlackBat

Kevin przynajmniej ze dwa razy o tym wspominał, nie sądzę, że tak po prostu to zostawi. Już nie mogę się doczekać Flashpointa, mam nadzieję, że  Michael Rosenbaum będzie voicerem Flasha :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

A, to tak, dzięki kelen, teraz to pamiętam że czytałem tego newsa :D. Ja marzę o Killing Joke albo Superman - For All Seasons.


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Schemat WB jest prosty: Do Graphic Novel Batmana dobieraj? ró?nych aktorów aby dopasowa? ich bardziej do klimatu opowie?ci i tak dalej. Do JLA jest jeden uniwersalny Conroy. I sprawdza si? to dobrze. TDKR z Conroy'em w roli wielkiego bydlaka-brutala-Batmana jako? mi si? nie widzi.

LelekPL

Ja bym bardzo chciał Sowy zobaczyć w wersji animowanej. Knightfall i Hush też fajnie by się oglądało

franek

Obejrzałem właśnie drugą część. Powiem krótko, jest świetna. Głos Jokera to nie klasa Hamilla ale tak jak wcześniej ktoś wspomniał, dobierając różnych aktorów by lepiej oddać historię wybrali Emersona a on wg pasuje to tego Jokera jak ulał. Akcja gdzie Bruce jest przebrany za staruszkę i otoczenie przez policję na maksa naciągane, mogę to wybaczyć zwłaszcza że nadrabia epicką walką z Jokerem i epickim ratowaniem Gotham i jednoczeniem ludu. Natomiast nie mogę uwierzyć że film jest w PG-13, przecież tak jest więcej krwi niż... no nawet nie mam porównania ale jak na animację bardzo dużo. Oceniam obie części na 8/10


Show Must Go On!!!