Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

jakura

Ja zauważyłem. Ale nawet nie zadałem sobie trudu żeby sprawdzić rok produkcji i stwierdzić, które było pierwsze:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

camel

#406
No ja sprawdziłem, pierwsze był BB. :)

Post Merge: 29 Styczeń  2013, 22:30:04

O Man of Steel
Cytat: David S. Goyer
It's very much a story of a man with two fathers
;D ;D ;D ;D ;D Nie mogłem się powstrzymać. Pytanie czemu w takim wypadku nie ma majtek na stroju oraz sutków.

Leon Kennedy

Zanim zobaczymy nowego Supermana na ekranach kin, zapraszam do przyjrzenia si? Cage'owi w stroju Krypto?czyka, s?abym jak dla mnie, a po jego rezygnacji rol? zaproponowano... ::)

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=933951&klik=naj_doba

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Czy ja dobrze przeczytałem, że Will Smith miałby grać Supermana?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Kadaver

Gdyby nie zakola, to Cage móg?by by? Supermanem. Michael Keaton nie przypomina? Batmana z wygl?du, a by? dobrym Batmanem. Podobnie mog?oby by? z Cage'em jako Supermanem.

Rado

#411
No tak, tutaj można posłuchać Kevina Smitha, który był przymierzany do napisania scenariusza do SUPERMAN LIVES. Można się pośmiać.

http://www.youtube.com/watch?v=Wo2KB1dEDdk#

Post Merge: 02 Luty  2013, 09:35:24

A tak w ogóle, jest już od jakiegoś czasu oficjalne zdjęcie Lois.

http://movies.cosmicbooknews.com/content/superman-man-steel-2013-amy-adams-lois-lane-first-official-look

Nagi Wonrz


Altair

Bardz podoba mi si? wizja takiego filmu:
CytatSuperman V: Reborn
Several details of the script are unknown, but what has been confirmed is that it was loosely based on "The Death of Superman" story. The script features an insecure Clark Kent unable to admit his feelings for the human woman whom he loves, Lois Lane. Before he is able to resolve those feelings with her, Doomsday appears to challenge him. Just as in the comics, they fight to their respective deaths. As Superman dies in Lois' arms, he finally confesses his feelings to her. Unbeknowst to either of them, this final confession not only releases his soul from his body, but said soul enters the body of Lois. She soon discovers that she is pregnant with Superman's child. Days later, the child is born and within the span of three weeks, he grows into the body of a 21-year-old man. As Lois is killed in the middle of the film (by what has not been confirmed, but some reports list it as the resurrected Doomsday), the new-born assumes his birthright as the new Superman and defeats the villain, saving the world.

Funky

Postanowiłem zobaczyć zwiastuny do "Człowieka ze Stali" i... jestem pozytywnie zaskoczony. Szczególnie pierwszy teaser jest bardzo klimatyczny w przypadku drugiego trochę się rozczarowałem (jakieś statki kosmiczne i bitwy z ich udziałem ::) ) Nie liczę na to że to będzie tak dobre jak Trylogia z Batmanem (wiadomo Bats to człowiek a nie żaden latający fiolet) ale jak na Supermana jest naprawdę nieźle. Być może się skuszę i będzie to mój pierwszy Super-Hero movie? (nie licząc Batmanów)

Tengu

Cytat(jakieś statki kosmiczne i bitwy z ich udziałem  ::) )

Czyli rozczarował Cię element, który jest w sumie jedną z podstaw w historiach z Supermanem. To tak jakbyś zawiódł się trailerem TDKR, bo Batman w używał nowoczesnej technologii.

Funky

Dlatego nie lubię Supermana i kina super-hero :P (wyjątek to Batman). Ale liczę że sam film będzie niezły, oczywiście jak na produkcję z tym bohaterem.

HUDY

Sądzę,  że jako fani Batmana powinniśmy wspierać produkcje DC . MoS zapowiada się na świetne kino i może otworzy drogę innym herosom na wielki ekran ;]

Leon Kennedy

Coś w tym jest :D Ale i tak czy siak "ES" ma pewną moją flotę :)

Kadaver

Wed?ug Aicn Lex Luthor pojawi si? w MOS i zagra go Mackenzie Gray. Ja bym wola? w roli Luthora Arnolda Vosloo lub Luke'a Gossa. Bruce Payne te? móg?by by? dobry.