Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

vincent

Mnie osobiście drażni moda na puszczanie trailerów 2 lata przed premierą filmu przecież to jest parodia.

Dla mnie mogłoby w ogóle nie być trailerów filmów.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

Black Zero zupełnie nie kojarzę ale mogę się wypowiedzieć o trailerze.

@ Leon - kampania reklamowa jest przeprowadzana dokładnie w ten sam sposób co i przy Batmanach Nolana. Naprawdę dziwi cię, że trailer będzie dopiero w grudniu, bo ja wiedziałem że właśnie wtedy możemy się go spodziewać już od lipca (kiedy wypuszczono teasery)?

@ vincent - każdy by chciał aby trailery nie istniały, w ogóle aby nie reklamowano filmów a te niech zarabiają setki milionów dolarów. ::) No i nie spotkałem się jeszcze nigdy z trailerem 2 lata przed premierą filmu, przy MoS teaser był 11 miesięcy przed planowanym dniem otwarcia. ;)

Leon Kennedy

Trochę mnie to dziwi, bo na Comic Con pokazali już dawno temu i myślałem, że ogólny debiut zaliczy wcześniej niż parę miesięcy po... Ale ok niech im będzie. Czekam :)

Nietoperz

#348
Cytat: bart-allen w 27 Sierpień  2012, 10:53:44
Cytat: Air Jordan w 23 Lipiec  2012, 20:26:00
No w przysz?ym roku wychodz? a? 3 ?wietnie zapowiadaj?ce si? filmy sci-fi:
Oblivion, Pacific Rim i Elysium. To s? dla mnie bezapelacyjnie najbardziej oczekiwane filmy 2013. Superman jest gdzie? w drugiej dziesi?tce. Iron Man 3 i Monsters University niewiele wy?ej

Co do zwiastunów to mi si? bardziej podoba wersja z Crowem, zdecydowanie. Ma du?o lepszy tekst.
Jaki znów Crow? Nowy film czy co? Oczywi?cie Oblivion musi si? uda? a czym jest Pacifc Rim i Elysium?
bart-allen: Nie "Crow", ale Crowe, Russel Crowe - Air Jordanowi chodzi?o o to, ?e z obu teaserów do nowego eSa (w obu wideo to samo, audio ró?ni si? narracj?) woli ten, w którym narratorem jest Jor-El (grany przez Crowe'a), a nie Jonathan Kent (grany przez Costnera).
Co do reszty filmów, niech si? inni wypowiedz?, ja ich nie kojarz?. A Ty mo?esz wyszuka? informacje w sieci - polecam Filmweb, Wikipedi?, wujka Google, itp.

Reszta osób na forum: przykre jest Wasze ignorowanie czyich? wypowiedzi - fajnie by by?o, gdyby pojawia?y si? odpowiedzi na zadawane przez kogo? pytania. Tymczasem, to nie pierwszy raz, kiedy pada pytanie, a reszta to z niewiadomych przyczyn olewa i idzie dalej. Odpowied? to mo?e 1-2 minuty, a na pewno plus dla odpowiadaj?cego za nieolewanie kogo?.

LelekPL

Możemy odpowiadać na pytania i często to robimy... ale niech to będą sensowne pytania i takie, które nie wyskakują na pierwszej stronie po wgooglowaniu. Niech się młody uczy, że zamiast czekać na odpowiedź na forum, wiedzę może zaczerpnąć w dosłownie sekundę po wgooglowaniu.

Leon Kennedy

Daj spokój co to było za pytanie, które samo na siebie odpowiada, a wynika chyba z byt pośpiesznego przeczytania posta, innego wyjścia nie widzę.

Nietoperz

Cytat: Air Jordan w 25 Wrzesień  2012, 16:31:26
Możemy odpowiadać na pytania i często to robimy... ale niech to będą sensowne pytania i takie, które nie wyskakują na pierwszej stronie po wgooglowaniu. Niech się młody uczy, że zamiast czekać na odpowiedź na forum, wiedzę może zaczerpnąć w dosłownie sekundę po wgooglowaniu.
Air Jordan, w pełni się z Tobą zgadzam, ale można było sprostować kwestię Crow vs Crowe, no i zapodać na to drugie pytanie odp. typu "tyle możesz znaleźć sam w sieci" lub "kliknij www.lmgtfy.com/?q=pacific+rim+elysium". ;) Bo bez jakiegokolwiek wpisu to wygląda jak lekceważenie czyjejś wypowiedzi.

LelekPL

No bo to było lekceważenie tej wypowiedzi. Wybacz, ale na takie wpisy nie trzeba odpowiadać.

Nietoperz

Cytat: Air Jordan w 27 Wrzesień  2012, 12:57:08
No bo to było lekceważenie tej wypowiedzi. Wybacz, ale na takie wpisy nie trzeba odpowiadać.
Acha, no to tylko źle świadczy o lekceważących. A na dobrą sprawę, nie trzeba w ogóle na nic odpowiadać, ale warto komuś pomóc ogarnąć temat.
PS. Wybaczam. ;)
Pozdrawiam

A kończąc offtopa, ciekawe, kto w końcu się okaże być czarnym charakterem filmu, Zod czy Black Zero. Miło by było zobaczyć nie pokazywanych dotąd na wielkim ekranie przeciwników eSa. Ja najchętniej ujrzałbym Metallo, w drobnym stopniu kojarzy mi się z Clayfacem z Batmana i wydaje mi się być ciekawym wizualnie i konceptowo przeciwnikiem. Ale na to chyba trzeba by czekać do trzeciej, czwartej części (lub czekać w nieskończoność...). :)

vincent

Je?li trylogia to na 3jke tylko i wylacznie Doomsday. Tak jak u Nolana chcialem w 3 czesci Bane'a i nikogo innego, tak tutaj Doomsday musi by?.
Marzy mi si? zajebista ekranizacja tego komiksu. Tylko bez nasladowcow Supera, bo to ju? pozniej naciagane by?o tak jak zmarwychwstanie.
Takie jeb na koniec, S dead i tyle ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Tylko że S nie może tak jeb i dead bo... to Superman. Trzeba zmartwychwstanie zrobić ;)


Show Must Go On!!!

vincent

My?l?, ?e je?li zrobi? to w konwencji 'nolanowej', to mo?na zako?czy? seri? ?mierci? Supermana.
Co? jak w TDKR, z tym ?e Clark ju? by nie wróci? ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

wyobrażam sobie te przemowy na koniec filmu, smutną (zimmerowską) muzykę, pomnik eSa w parku, łły Lois Lane... Dajcie Doomsdaya pleaaaaaaase.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Powtórzę własne słowa z forum KMFu i filmwebu - plakat wygląda fatalnie!!!