Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

LelekPL

Muzyka jest z Władcy Pierścieni. To motyw kiedy umiera Gandalf.
Zimmer jeszcze nie skończył swojej muzyki do tego filmu, dlatego póki co na razie używana jest inna muzyka

Leon Kennedy

A to takie buty. Za Władcą nie przepadam i pewnie stąd mój brak wiedzy :P

Juby

Materia? z Comic Con:
http://www.youtube.com/watch?v=mM28tBMSh6o

Jak dla mnie ten trailer jest ?wietny, pokaza? naprawd? fajne uj?cia. Jak wida? Superman nie b?dzie zbyt lubiany (czy?bym widzia? wojsko, które pojma?o Supermana?), no i sceny walk mi?dzy nim i Zodem b?d? wymiata?. Szkoda, ?e nie ma go w oficjalne jako?ci, ale licz? na powrót eSa w ?wietnym stylu. 8)

Co do oficjalnego teasera, to jestem troch? mniej zachwycony. Muzyka z LotRa bardzo dobrze dopasowane, z uj?? wynika, ?e film b?dzie mroczniejszy a Clark b?dzie brodaty i podró?owa? po ?wiecie (jak Wayne w BB, wida? wp?yw Nolana ;)). Niestety pokazano w nim bardzo ma?o (a przecie? zdj?cia do filmu s? ju? ca?kowicie zako?czone i trwa post-produkcja) i zbudowany jest tak samo jak teaser do SR (czyli kilka losowych uj?? z filmu i w tle g?os ojca Kal Ela). Jednak podoba mi si?, z czym zdecydowanie lepsze wra?enie zrobi?a na mnie wersja z Costnerem (Crowe'a ma s?abszy tekst i mówi strasznie niewyra?nie).

Zapowiada si? ?wietny film. Obok Iron Mana 3 i Uniwersytetu potwornego najbardziej oczekiwany tytu? przysz?ego roku wg mnie.

Patryk02099x

Wow. Robi wra?enie, ale teraz pozostaje czeka? na pierwszy zwiastun. Pewnie b?dzie puszczany przed kolejn? wielk? premier? Warnera po TDKR, czyli chyba przed "Hobbitem", je?li co? omin??em to mnie poprawcie.
Teaser natomiast te? mi si? znacznie bardziej podoba w wersji z Costnerem, bo Crowe'a musia?em pu?ci? 3-4 razy, ?eby go zrozumie?, strasznie be?koce.

Leon Kennedy

Mam nadzieję, że szybko zadebiutuje w dobrej jakości. Jednak już mogę stwierdzić, że jest to najbardziej oczekiwany przeze mnie film przyszłego roku.

LelekPL

No w przyszłym roku wychodzą aż 3 świetnie zapowiadające się filmy sci-fi:
Oblivion, Pacific Rim i Elysium. To są dla mnie bezapelacyjnie najbardziej oczekiwane filmy 2013. Superman jest gdzieś w drugiej dziesiątce. Iron Man 3 i Monsters University niewiele wyżej

Co do zwiastunów to mi się bardziej podoba wersja z Crowem, zdecydowanie. Ma dużo lepszy tekst.

Patryk02099x

Oblivion? Ja bym się nie napalał,  bo Kosinski przy Tronie nie zaszalał i dał widzą tylko film dobry. Może jak na debiut nie było źle(porównując z Fincherem i jego Alienem), ale potencjał był na znacznie więcej i to nie tylko fabularnie, ale nawet od strony technicznej- wiele bardzo dobrych ujęć z trailerów nie zostało wykorzystanych na rzecz "takich sobie". Najlepszym przykładem jest rozmowa Sama z Quorą, gdzie wszystko pokazano z boku i przez szybę, a mógł być jeden z najbardziej emocjonalnych momentów w filmie.

Rado


Leon Kennedy


Mr.G

No w?a?nie, Leo mnie uprzedzi?. W czym problem aby da? ju? do ogólnego wgl?du ten super trailer z comic-conu w dobrej jako?ci?
Ale skoro ju? wypowiedzie? si? o materiale z konferencji, to dwie uwagi. Pan re?yser musi - bardzo, bardzo musi - po?wiczy? przed lustrem sw? charyzm?. Druga - czy? istnieje twarz i sylwetka bardziej nadaj?ce si? na Supermana ni? te oferowane przez Hanry'ego? Nie znam si? na jego grze aktorskiej, ale wizualnie jest po prostu idealny... ale to ?adne odkrycie, wiedzieli?my to odk?d wygra? casting, tyle ?e o czym pisa?, skoro nie daj? ?adnych nowo?ci z filmu -_-

Altair

Oglądam tak sobie ten materiał z Comic-conu i dochodzę do jednego wniosku...
Cavill JEST SUPERMENEM tak jak Downey Jr. JEST IRON MANEM poza światłem kamer. ;)

Mr.G

Gdzieś tam wyczytałem, że trailer oficjalnie - i to raczej nie do końca chodzi tu o wersję z comic-conu - ma pojawić się dopiero w grudniu, przed projekcją Hobbita. Smutna to wieść o ile prawdziwa.

bart-allen

Cytat: Air Jordan w 23 Lipiec  2012, 20:26:00
No w przyszłym roku wychodzą aż 3 świetnie zapowiadające się filmy sci-fi:
Oblivion, Pacific Rim i Elysium. To są dla mnie bezapelacyjnie najbardziej oczekiwane filmy 2013. Superman jest gdzieś w drugiej dziesiątce. Iron Man 3 i Monsters University niewiele wyżej

Co do zwiastunów to mi się bardziej podoba wersja z Crowem, zdecydowanie. Ma dużo lepszy tekst.

Jaki znów Crow? Nowy film czy co? Oczywiście Oblivion musi się udać a czym jest Pacifc Rim i Elysium?
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Kwiatek


Leon Kennedy

Trailer dopiero w grudniu?! Co oni se tak w kulki lecą z nami do cholery?! Hmm... W ogóle tego całego Black Zero nie kojarzę, a Wy?