Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksy

Zaczęty przez Max, 13 Lipiec 2009, 22:39:19

Rado

Ja ze swojej strony już nic do polecenia nie mam. Musisz popytać gdzie indziej, albo po prostu sama kupować w ciemno i później radzić innym.

Jak na coś interesującego trafię, to dam znać.

aneczka92

A wiesz co zacz??am szpera? po dc wiki i angloj?zycznej wiki jakie historie najbardziej dotycz? J'onna i zacz??am z chomika ?ci?ga? zwyczajnie. No i ?ci?gne?am to infinite crisis
ale to zaczyna si? w momencie gdy Liga jest na jakiej? planecie i zastanawiaj? sie gdzie J'onn znikn??
a chcia?abym si? dowiedzie? bardzo co by?o wcze?niej.

jak patrz? po kolejno?ciach jak s? te przypisy(na en wiki) to w kolejno?ci przed infinite crisis jest jakie? JLA#118 ale jak wesz?am na multiversum w celu ogarni?cia w jakim zbiorczym wydaniu jest i ?ci?gniecia tytu?u ?eby ?atwiej na chomiku znale?? to jest tam napisane w opisie ?e to sequel do Identity crisisa nie infinite crisis
tak?e w tym miejscu si? zgubi?am.

MistrzSeller

Ostatnio zarejestrowałem się w Marvel Unlimited i szukam czegoś ciekawego.

Chodzi mi zwłaszcza o:
1. Jakiś run z wielkim zagrożeniem z którym muszą zmagać się bohaterowie. Gdzie są tacy posągowi, a bardziej tacy ludzcy, popełniający błędy (jak w Civil War czy Star Wars Republic w runie Clone Wars)

2. Jakiś ciekawa seria z superbohaterką
Ms Marvel z 2006 jakoś mi się nie podobała, raczej chodzi mi o historie, gdzie się coś dzieje, ale gdzie historia ma jakąś treść, a nie jest naparzaniem dla samego naparzania

3. Jakaś historia, gdzie występuje wątek miłości lesbijskiej (tu może być i DC)
Batwoman DC52 już czytalem. Mogą być komiksy z podtekstami les.

4. Jakiś run z ciekawymi postaciami dziejący się w kosmosie opowieść (poza Strażnikami Galaktyki)

5. Jakiś dobry run z X-menami

6. Jakiś naprawdę dobry run z wciągającą historią, ale nie takie, które skupiają się na wątkach kryminalnych.

7. Czy jest jakaś seria z żeńskim androidem/cyborgiem? W którymkolwiek wydawnictwie

Jolly_Roger

2. Jessica Jones
3. Sunstone