Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

franek



Show Must Go On!!!

Altair

Gdzie? na facebooku wyskoczy?o mi info, ?e teraz Marc udost?pni? zdj?cie z Ultimate'a z Brockiem w laboratorium. :) Ciekawe czy to prawda, ale jakby tak by?o to chyba mamy potwierdzenie.

Nagi Wonrz

Udostępnił to:

Co jest bliźniacze z tym:

Pierwsza fota podpisana była #happybirthday (równe 25 lat temu wydano TASM 299).

Altair

Wiem co udostępnił wcześniej, słyszałem, że teraz oficjalnie udostępnił tę drugą fotkę ;)

Tengu

To by się w sumie zgadzało fabularnie - Norman Osborn jest umierający, a przecież symbiont w universum Ultimate był lekarstwem na raka. Zapewne w dwójce, tajemnica związana z rodzicami Petera skręci w stronę Venoma, i Peter odkryje symbionta, a głównym wątkiem będzie dalej walka z Electro. Ciekawe, czy pod koniec Spider-Man połączy się z symbiontem i będzie latał w czarnym kostiumie, czy czeka nas to dopiero w trójce. No i co ciekawsze, jako że filmowy świat Marca Webba łączy elementy Ultimate i Amazing Spider-Mana, to zastanawia mnie jak zostanie przedstawiony Eddie Brock (bo wydaje mi się że jego występ jest pewny).

Altair

Tak czy owak na szczęście zmierzamy w stronę symbiontów! (TASSM 299 to występy Venoma) Bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw. :)

Tengu

Spoiler
[Zamknij]

Nowy kostium Spider-Mana. Nie sądzicie że wygląda jak nowa wersja tego z filmów Raimiego?

Nagi Wonrz

Wygląda jak komiksowy. To oznacza, że wygląda zajeb$@(ie.

franek

Ale w filmie z tą "komiksowością" może wyglądać głupawo, to tylko moje zdanie.


Show Must Go On!!!

Altair

Franek nie hejtuj już tak tego Marvela. Ja rozumiem, że lubisz go mniej niż DC, ale to nie powód żeby w każdym wątku rzucać coś właśnie w tym stylu. Czemu ma głupawo wyglądac? Przecież to już jest render, wygląda super, mix kostiumu Raimiego i Webba, czego więcej chcieć? Jeżeli tak będzie wyglądać w akcji to będzie najlepszy kostium ever.

Rado

#610
Kostium wygl?da super. Ciesz? si?, ?e zrezygnowano z przyciemnianych soczewek na oczach, które w przeciwie?stwie do w?skich kszta?tów, nijak si? mia?o do klasyki. Teraz mamy szerszy kszta?t oczu, no i te otoki s? równie? bardziej "bagley'owskie". Paj?czyna na kostiumie jest wyrazistsza i bardziej "paj?kowa" od poprzedniej zwyk?ej kratki. Jest te? przemodelowane logo paj?ka na piersi. Zreszt?, co b?d? pitoli?, jak stroje samemu mo?na sobie porówna? o tu :





lady_ozzy

Kostium jest świetny... zgadzam się z Altairem, że będzie to najlepszy kostium w dotychczasowej historii Spider-filmów.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Nagi Wonrz

Z planu fotki:


Druga dość dziwna.

franek

Ale nie chciałem hejtować, ja też uwielbiam kostium z komiksu (zwłaszcza jak rysował Todd McFarlane) ale chodzi mi o to że ta "komiksowość" kostiumu może się rzucać w oczy na tle reszty która wygląda normalnie, zwłaszcza te oczy jakoś tak nie pasują to rzeczywistości.


Show Must Go On!!!

Nightrain

Jezusie, ten kostium jest zarąbisty! Ciekawe czy zrobią i jak zrobią czarny kostium Spidera, bo u Raimiego aż ciarki mnie przechodziły jak tylko go widziałem, jeśli ten będzie lepszy, to pewnie zemdleję w kinie :D Zastanawia mnie, czy po nakręceniu filmu obsada dostanie te kostiumy, jak to chyba było z pierścieniami we WP. I ile tych kostiumów uszyli, bo jak tylko jeden, to trochę lipa :/ Trzeba by było bardzo dużo zapłacić żeby... Ten co gra [na prawdę wyleciało mi z głowy jak on się nazywa] go sprzedał...

A co się tyczy drugiej fotki z planu, to rzeczywiście wygląda bardzo dziwnie...

Valar Morghulis