Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

camel

#585
Myśle że news o Foxxie i to co powiedział tj."\Max będzie "nikim", będą nim pomiatać, kraść jego pomysły, życie będzie dawać mu w kość."(wprawdzie to fw) potwierdza że w scenie po napisach był Norman.

Co do czarnoskórych- poczekajmy chwile to Bond też będzie czarny. I będzie porywał chłopców ::)

Edit: Hishe w formie :D Genialny odcinek, zwłaszcza pogawędka w Super Cafe.
I co do dwójki dodam że nowa MJ to strzał w 10 (pod względem wyglądu), jak i Harry.
Dunst na MJ miała zbyt kwadratową twarz, Franco był dobry jako Harry (zwłaszcza że byli do siebie z Normanem podobni) lecz wg mnie nie ujęto jego charakteru jak choćby w głupiej kreskówce z Fox Kids.

Nightrain

Może się mylę, ale czy pojawienie się MJ nie oznacza śmierci Gwen? A siłą rzeczy, żeby Gwen umarła musi pojawić się Goblin ;D Chyba, że MJ nie pojawi się po to żeby się z Peterem spotykać... Ktoś bardziej obeznany mi wyjaśni, czy jeszcze za mało wiadomo?
A tak sobie myślę, że Emma Stone do złudzenia przypomina moją panią od biologii... Tylko trochę młodszą, ale rysy twarzy nadal strasznie podobne... Co ciekawe ona od roku jest na urlopie macierzyńskim... Wyczuwam spisek.
Bardziej w roli Gwen pasowałaby mi Jennifer Lawrence. Nie ze względu na talent aktorski, czy coś, ale po prostu jest zarąbistą laską.

Valar Morghulis

camel

Pojawienie MJ nie oznacza śmierci Gwen (o ile pamiętam to PP przyjaźnił się z MJ będąc z GS), Green Goblina już tak.

E
"Bardziej w roli Gwen pasowałaby mi Jennifer Lawrence. Nie ze względu na talent aktorski, czy coś, ale po prostu jest zarąbistą laską. "
A ja sie zastanawiałem jakim cudem takie paskudztwo gra "seksowną" Mystique :P cóż gusta i guściki

Altair

Jestem rozczarowany przeciwnikiem Parkera w 2 części... Elektro to tak denna postać. Dlaczego nie możemy się pokusić o kogoś ciekawszego? Morbius, Scorpion czy Venom w wersji Ultimate (wielki potwór, z którego symbiot aż wypełza w trakcie noszenia czarnego kostiumu)? Mam nadzieję, że Elektro to tylko drugi przeciwnik, a tak naprawdę podstawą będzie ktoś inny. ;)

JaRo II

Cytat: Altair w 29 Styczeń  2013, 01:47:05
Jestem rozczarowany przeciwnikiem Parkera w 2 części... Elektro to tak denna postać. Dlaczego nie możemy się pokusić o kogoś ciekawszego? Morbius, Scorpion czy Venom w wersji Ultimate (wielki potwór, z którego symbiot aż wypełza w trakcie noszenia czarnego kostiumu)? Mam nadzieję, że Elektro to tylko drugi przeciwnik, a tak naprawdę podstawą będzie ktoś inny. ;)

Kwestia gustu, ja akurat bardzo lubię Electro i uważam, że to świetny wybór, jednakże jak już wcześniej pisałem jeden przeciwnik to zdecydowanie za mało. Przydałby się ktoś jeszcze. Ja proponowałbym Scorpiona, a jego pojawienie się miałoby silny związek z wprowadzeniem do serii postaci J. J. Jamesona.
Co zaś do Venoma, to moim zdaniem drugi film to za wcześnie jak na tak mocarną postać. Spider dopiero co oswoił się ze swoimi mocami, a Venom to aż nazbyt poważny przeciwnik. Dla mnie Venom jest dla Spidera niemal tym, czym dla Batmana jest Bane, a dla Supermana jest Doomsdey. Venom to totalna zagłada, mega kozak. Takiego gościa zostawiłbym sobie na finalną część serii, byłby on najtrudniejszym wyzwaniem dla Spidera.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

PieSzy

Chodzą plotki, że kolejnym przeciwnikiem ma być Rhino. Jestem jak najbardziej za. :)

Ogromna masa i siła kontra Parker, dobry pojedynek mógłby wyjść.

Rado

Cytat: JaRo II w 28 Styczeń  2013, 16:03:54
I po trzecie. Ostatnio bardzo modna kwestia koloru skóry. Odrazu zaznaczam (żeby co wrażliwsi się uspokoili), że nie jestem rasistą, ale mnie już naprawdę w*****a to, że tak kombinują z tym kolorem skóry. Ostatnio w Hollywood panuje jakaś poroniona moda na tym punkcie.

Ostatnio? Ja bym nawet powiedział, że ten trend trwa już od ładnych paru lat. Nie podoba mi się to.

Co do Electro, to moim zdaniem, dobry wybór przeciwnika. Jeszcze go nie było we współczesnym kinie, a ja zawsze będę za tym żeby pokazywać nowe, a nie popadać w rutynę.

A tak a propos rutyny, to tam gdzie w fabułę wwiązany jest Oscorp, to prędzej czy później musi pojawić się wiadomo kto. Może tym razem kostium Goblinowi zrobią dobry...

Cytat: Altair w 29 Styczeń  2013, 01:47:05
Dlaczego nie możemy się pokusić o kogoś ciekawszego? Morbius

Morbiusa to prędzej w jakimś nowym Ghost Riderze. W tym teenageowym Spiderze nie ma dla niego miejsca jak dla mnie. Chociaż, w dobie tych wszystkich przystojnych i ogolonych wszędzie wampirów, to kto wie.

Cyborg/ robo Rhino? Jeszcze ujdzie...


JaRo II

 Electro i Rhino w jednym filmie jako przeciwnicy- coś pięknego :) Oby tylko te plotki o Rhino były prawdziwe. Wtedy miałbym swoich dwóch (z czterech) ulubionych złoczyńców w jednym filmie.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mr.G

Prace nad kontynuacją ruszyły i twórcy od razu dają fanom do myślenia:
http://stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=934139

Altair

Coś pomału wydaje mi się, że Rhino i Electro będą tylko "dodatkami" na torcie. Ta szafka może wiele oznaczać, ale osobiście mam nadzieję na Venoma w wersji Ultimate ;)

Nagi Wonrz

To już raczej w trójce, tutaj mogą wprowadzić symbiota (wyleczenie Normana blablala), ale bez łączenia go z PP i dalszą częścią tego wątku. Grunt aby nie było jak w kreskóweczce Ultimate Spider-Man, gdzie Venomem był Harry.

Altair

Myślę, że żaden poważny reżyser nie będzie kierował się wizją scenarzystów kreskówki, tym bardziej, że scenariusz filmu musiał powstać sporo PRZED emisją tego odcinka serialu ;)

Nagi Wonrz

Jest jeszcze jedna opcja: współczesny Venom czyli Flash Thompson. Postać jest już wprowadzona, wystarczy poprowadzić odpowiedni wątek i już. Zawsze alternatywa dla Brocka.

franek

Venom w 3 części jak już musi być. Teraz go nie zrobią, tylko zamienią 2 słowa na temat Symbionta.


Show Must Go On!!!

Nightrain

Dziękujemy franek, ze powtórzyłeś to co wiemy od kilkunastu dni  :)

Valar Morghulis