Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwierzeta

Zaczęty przez Funky, 19 Sierpień 2008, 02:59:33

Funky

Myśle ze napewno nie jeden uzytkownik forum ma w domu jakieś zwierzątko :) Ja mam psa foksteriera Rock`ego 2 letniego, jest straszynym urwisem i oprócz siostry to nikogo sie nie slucha. Wcześniej mialem średniego Pudelka Tare ale niestety nie zyje  :'( i dzisiaj z psów to najbardziej szaleje za Pudlami ;D Ogólnie bardzo lubie zwierzeta (najbardziej psy) i nie wyobrazam sobie świata bez nich. A jakie wy macie zwierzaki? zapraszam do dyskusji.

Hydro

W wieku 6 lat dostalem psa Amiego :D Jak go dostalem, do DZISIAJ jest taki maly :P Brązowy, kochający czekolade i nienawidzący mojej ciotecznej siostry ;D Mialem tez tak z dwa lata kota o i mieniu Ugry? (nie musze wyjaśniac dlaczego), ale uciekl i do tej pory nie wrócil :(( Teraz bardzo chce kupic sobie psa Yorka :D
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Kota nie posiadam, ale mam za to dwa psy: wilczur Cywil i moj kochany peki?czyk Kacper ;)

MJ

Ja tez mam piesa Saba sie nazywa jak jej matka, mam ją juz rok nauczylem ją z rodzinką najprostszych sztuczek, straszny urwis jak coś zbroi to zawsze chowa sie pod samochód, ale ostatnio zlapala jeza i kreta.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

van hellsing

ja mam zólwia i nazwalem go Franklin. Nie wiem ile ma lat, bo tato go znalazl .
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

MJ

Zapomnialem dodac ze jest to owczarek niemiecki.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Czyli tak jak mój Cywil.. ;)

batek_88

Ja mam miesza?ca (owczarek Niemiecki z Kaukazem) wabi sie Diego i w maju sko?czyl roczek :)
Nie zamienilbym go na zadnego innego


Firm

2 Husky, Roxa i Rapper (ten drugi jest synem pierszego).
Roxe dostalem na 7 urodziny, Rapper ma 3 lata.
Cos niesamowitego.
Mój brat ma świnke morską Kaoru, posiadalem: Mysz, Zólwia, Patyczaka, Rybki.

kelen

Kiedys trzy myszy, dwa chomiki (drugi zdechl po tygodniu).
Aktualnie pies york, suczka. Ma juz ok 3 lat a dalej strasznie mala.

Smilerka

Ja mam tylko chomika Ciapka .

Philips V38

Ja mam 2 psy:  Rex, mieszaniec doga z wilczurem (prawdziwy twardziel ), ma 4 lata,  drugi mieszaniec wabi sie Kajtek (3 lata), takie male wredne g**no, potocznie nazywany Czarną zmiją ze wzgledu na charakter. Uwielbiam je.

Mam tez zólwia Karola, nie wiem ile ma lat bo tato go znalazl . Pozdro Van   ;)

Niedawno mialem jeszcze 2 koty , ale gdzieś poginely...

No i na parapecie choduje sobie pająka, szkoda mi go zabijac  ;D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mel

Niby (suka)




Mieszanka husky z jakimś kundlem. Zauwazylam ją w Inowroclawskim schronisku kiedy odsiadywala w nim swój drugi wyrok (miala zaledwie rok i juz dwa razy znajdowala sie w tym samym schronisku). Pies prawdopodobnie byl bity i tresowany w dośc surowy sposób o czym świadczą blizny na klatce piersiowej, traumy bez powodu (nie wiadomo dlaczego nagle wpada w panike, zrywa sie z glebokiego snu i drąc sie na caly glos biega po mieszkaniu), a co do tej tresury...Chwilami sie zastanawiam czy czasem z cyrku sie nie wyrwala, bo salt do tylu to chyba normalny treser nie uczy...

A tak z milych rzeczy....
Ostatnio Niby zdobyla pierwsze miejsce na Wystawie Psów Wielorasowych w Myslowicach ;D Z tym psem zdominuje świat!


(W tle zdjecia widac mój stary i spalony komp....Ah te letnie burze)


Maxie Zeus

CytatPies prawdopodobnie byl bity i tresowany w dośc surowy sposób o czym świadczą blizny na klatce piersiowej, traumy bez powodu (nie wiadomo dlaczego nagle wpada w panike, zrywa sie z glebokiego snu i drąc sie na caly glos biega po mieszkaniu)
Az mi sie zal zrobil tej psiny..  :'( Mam nadzieje, ze dbasz o nią, hm ? Bo jak nie.. to poszczuje cie Cerberem !! ;) ;D

Mel

Oczywiście, ze dbam... Byle pies nie wygralby wystawy ;D

A tak ogólnie udalo mi sie ją ponownie przekonac do ludzi. Z dzikusa z traumą przeobrazila sie w (mimo wzrostu szczeniaka husky'ego) straznika rodziny oraz wiernego towarzysza na dobre i zle ;)