Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mr.G

Zdjecia wyglądają świetnie i cieszy mnie ta blizna na twarzy Heatha Leadgera, ale czy zdjecia są w 100% oficjalne, i czy nie jest to jakiś profesjonalny foto-montaz?

Maxie Zeus

Niby wszystko OK. Ale mnie troche niepokoi dlugośc wlosów Jokera. Porównajcie te na zdjeciu nr.2 i te, gdzie J. przebrany jest za pielegniarke.

Mr.G

No wlaśnie... dlugośc i kolor są niepokojące. De tego facet w lózku szpitalnym wygląda na rozbawionego z sytuacji, w której jego "pielegniarka" z dośc za mocnym makijazem bawi sie uzi.

Crane

Cytat: Maxie Zeus w 02 Kwiecień  2008, 16:21:47
Niby wszystko OK. Ale mnie troche niepokoi dlugośc wlosów Jokera. Porównajcie te na zdjeciu nr.2 i te, gdzie J. przebrany jest za pielegniarke.
Na zdjeciu numer 2 ma schowane pod czapke, a wlosy pielegniarki to ewidentna peruka.

O prawdziwośc zdjec bym sie nie martwil ;)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

To oczywiste, ze pielegniarka - Joker ma peruke, a w reku nie trzyma uzi tylko pistolet maszynowy z tlumikiem, podobny do tego, którego mial John Connor na ko?cówce T3:BM. 

Marquss

Patrząc na ostatnią fotke śmiem twierdzic ze na lózku lezy Morgan Freeman (nie wiem czy dobrze napisalem).A moje marzenia sie spelnily bo juz wcześniej myślalem ze Joker bedzie zabijal przeciwników zlapania batmana poprzebieranych za gacka :D .

Maxie Zeus

Jednym slowem - !!! ZAJEBIOCHA !!!  Te fotki robią wrazenie - szczególnie, ta gdzie Joker bez makijazu przebrany jest za gline. Popatrzcie tylko na jego mine, ten szalony wyraz oczu. Juz bez makijazu J. jest wystarczająco przerazający! Brawo Heath - odwalileś kawal dobrej roboty! RIP

Mr.G

Przynajmniej nie bedziemy sie martwic o brak blizn w ksztalcie uśmiechu na twarzy Heatha.
Takie zdjecia tylko wzmagają apetyt na film!

Maxie Zeus

Teraz pozostaje nam tylko czekac na nowy trailer, który zostanie zaprezentowany ok. 20 kwietnia. Juz rece zacieram... 8)

Juby

W nowym "Filmie" jest mala wzmianka o tym, ze Nolan chcialby aby Heath Ledger dostal pośmiertnego Oscara.

Leon Kennedy

#40
Zdjecia nr: 1, 3 i 4 są świetne i widac na nich, ze Joker bedzie zabijal bez zadnych skrupulów, a to cieszy i to bardzo. Odjazdowo zaprezentowal sie równiez Heath bez makijazu i dzieki temu zdjeciu wiemy juz na sto procent, ze uśmiech bedą tworzyly blizny, ciekawe jednak skąd sie wezmą... A czy na ostatnim zdjeciu na lózku nie jest przypadkiem Dent? Mi osobiście sie tak wydaje.

PS: Odnośnie Oscara dla Ledgera, to jeśli naprawde jest taki dobry w tym filmie jak mówią, to nie widze problemu.

Juby

FILM kwiecie? 2008 str. 14

"OSCAR DLA LEDGERA
Czy Heath Ledger dostanie pośmiertnie nominacje do Oscara? Taką nadzieje ma rezyser Christopher Nolan. Uwaza, ze Ledger zasluzyl sobie na uznanie ostatnią uko?czoną rolą - Jokera w THE DARK KNIGHT. Ledger nie bylby pierwszym aktorem, pośmiertnie nominowanym do Oscara. Wcześniej stalo sie tak w przypadku Jamesa Deana, Spencera Tracy, Petera Fincha i Massimo Troisiego. Z tej czwórki nagroda przypadla tylko Finchowi."

Maxie Zeus


Mr.G

Wyglądaloby to świetnie gdyby tylko glowy byly dopasowanej wielkości.

Maxie Zeus

Szkoda, ze na polskim rynku nie bedzie mozna zakupic tych figurek, bo rzeczywiscie prezentują sie ciekawie!  8)