Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 25 Kwiecień 2016, 00:18:13

LelekPL

No oczywiście, że zbiry - transport i dostawa to straszna zbrodnia :P

Juby

Błagam, nie wracajcie znowu do tej rozmowy. Batman morderca z BvS to temat wyczerpany. :P

Z komentarzem na temat ostatniego kopa kampanii promocyjnej do filmu, wstrzymam się do jutra, kiedy będzie już zwiastun.

Funky

Ja tam z chęcią ujrzałbym jak tym batarangiem zabija Flasha :P

Leon Kennedy

Barry musiałby mieć porażenie mózgowe, aby ten batarang go zabił  :D

CytatNo oczywiście, że zbiry - transport i dostawa to straszna zbrodnia

No przecież Lex wynajmuje listonoszy od.poczty polskiej  :D W końcu wiadomo, że to dobre ziomki  :P

Już dziś trailer!! Jaram się jak tylko mogę!!

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 25 Marzec  2017, 05:03:56
No przecież Lex wynajmuje listonoszy od.poczty polskiej  :D W końcu wiadomo, że to dobre ziomki  :P
Mógł wynająć najgorszych gwałcicieli i morderców - ale Batman o tym nie wie. Zabija ich za pomoc w transporcie przedmiotu.

Cytat: Leon Kennedy w 25 Marzec  2017, 05:03:56
Już dziś trailer!! Jaram się jak tylko mogę!!
Podziwiam twój optymizm. Też czekam, ale po BvS i po tym co do tej pory usłyszałem/zobaczyłem o JL nie potrafię nawet minimalnie się jarać.

Leon Kennedy

CytatMógł wynająć najgorszych gwałcicieli i morderców - ale Batman o tym nie wie. Zabija ich za pomoc w transporcie przedmiotu.

Wie nie wie, ale my wiemy i on raczej z ciemnogrodu się nie urwał. Ale dobra starczy tego.

CytatPodziwiam twój optymizm. Też czekam, ale po BvS i po tym co do tej pory usłyszałem/zobaczyłem o JL nie potrafię nawet minimalnie się jarać

Rozumiem, że poprzednie filmy cię rozczarowały i ciężko być u Ciebie optymistą, ale spróbuj chodź trochę. A co takiego wiemy o JL, że praktycznie odbiera ci jakąkolwiek frajdę z czekania na trailer?

Juby

Już wymieniam:
- Reżyserem nadal jest Zack Snyder, którego uważam za kiepskiego twórcę, a właściwie odtwórcę, bez dystansu do materiału źródłowego.
- Zmieniono operatora na jakiegoś leszcza, a Aspect Ratio na 1,85 : 1, co w ogóle nie pasuje do stylu Snydera i poprzednich filmów, który akurat wyczucie odnośnie zdjęć ma dobre.
- Pod wpływem krytyki BvS, "na szybko" poddano scenariusz poprawką, aby zmienić "ton" filmu. Takie poprawki nigdy dobrze nie wróżą.
- "The Avengers" powstali po odpowiedniej podbudowie dla niemal wszystkich bohaterów. JL powstaje po pokracznych cameo połowy ekipy w idiotycznej scenie z BvS. Jak tu się ekscytować spotkaniem ulubionych superbohaterów, skoro już widziałem film z ich udziałem i nie wypalił, a z ich filmowych wersji dobrze znam tylko Supermana, Batmana - wkrótce Wonder Woman - i tylko ich losy mnie obchodzą?
- W lidze nie ma Green Lanterna, za to jest najnudniejsza, najgorsza możliwa postać jaką mogli zwerbować do tego składu - Cyborg. niech wróci do Teen Titans. :P
- Film jest częścią uniwersum budowanego w pośpiechu, byle dogonić Marvela, bez pomysłu, które potyka się przy każdym kolejnym projekcie.
- Jestem tym filmem zainteresowany głównie dlatego, że uwielbiam "Man of Steel" i Cavilla jako Supermana, od którego wszystko się zaczęło. W JL natomiast jego rola najwyraźniej jest marginalna, a w kampanii strasznie go pomijają.

To tylko pierwsze z brzega. Wymieniać dalej? ;P

LelekPL

No i po zwiastunie wygląda to na całkiem fajną... grę wideo :P

Post Merge: 25 Marzec  2017, 16:14:38


Cytat: Juby w 25 Marzec  2017, 13:26:56
Już wymieniam:
- Reżyserem nadal jest Zack Snyder, którego uważam za kiepskiego twórcę, a właściwie odtwórcę, bez dystansu do materiału źródłowego.
- Zmieniono operatora na jakiegoś leszcza, a Aspect Ratio na 1,85 : 1, co w ogóle nie pasuje do stylu Snydera i poprzednich filmów, który akurat wyczucie odnośnie zdjęć ma dobre.
- Pod wpływem krytyki BvS, "na szybko" poddano scenariusz poprawką, aby zmienić "ton" filmu. Takie poprawki nigdy dobrze nie wróżą.
- "The Avengers" powstali po odpowiedniej podbudowie dla niemal wszystkich bohaterów. JL powstaje po pokracznych cameo połowy ekipy w idiotycznej scenie z BvS. Jak tu się ekscytować spotkaniem ulubionych superbohaterów, skoro już widziałem film z ich udziałem i nie wypalił, a z ich filmowych wersji dobrze znam tylko Supermana, Batmana - wkrótce Wonder Woman - i tylko ich losy mnie obchodzą?
- W lidze nie ma Green Lanterna, za to jest najnudniejsza, najgorsza możliwa postać jaką mogli zwerbować do tego składu - Cyborg. niech wróci do Teen Titans. :P
- Film jest częścią uniwersum budowanego w pośpiechu, byle dogonić Marvela, bez pomysłu, które potyka się przy każdym kolejnym projekcie.
- Jestem tym filmem zainteresowany głównie dlatego, że uwielbiam "Man of Steel" i Cavilla jako Supermana, od którego wszystko się zaczęło. W JL natomiast jego rola najwyraźniej jest marginalna, a w kampanii strasznie go pomijają.

To tylko pierwsze z brzega. Wymieniać dalej? ;P

Nic ująć... można by jeszcze trochę dodać ;)

Funky

To faktycznie wygląda jak trailer gry komputerowej, sztuczne CGI (Cyborg wygląda koszmarnie) i na plus Aquaman. BvS tylko z grupą cudacznych superbohaterów, to może być gorsze niż film z Cavillem i Affleckiem :P

Juby

Banerek:



Okej, jeste?my na finiszu tego etapu kampanii reklamowej JL. Pora na komentarz.

Muzyczka rockowa w tle - jest. ?arcik z "I'm rich" - jest. Supermana - brak. Emocje, które wzbudzi?by we mnie ten trailer - brak. Efekty specjalne - jak przysta?o na film Zacka Snydera - nie maj? za grosz fotorealizmu, prezentuj? si? jak gra komputerowa (w dodatku nie najnowsza). Zdecydowanie najgorzej wygl?da Cyborg (który w ogóle jest do dupy) i postacie stoj?ce na green-screenie.

Wygl?da mi na to, ?e wi?kszo?? akcji skupiona b?dzie na walce z parademonami. Zieeeew....

Nowe uj?cia z Batmanem potwierdzaj? to co pisa?em ju? rok temu - wygl?da jakby w?o?yli mu g?ow? do maski o 2 rozmiary za ma?ej. Jest strasznie ?ci?ni?ta, a Ben wraca do ery Schumachera i nie mo?e kr?ci? g?ow?.

Nie podoba mi si? to co zobaczy?em. Zapowiada si? jeszcze gorzej od BvS.

Cytat
MoS wizualnie mi si? podoba?, BvS mniej ale w sporej cz??ci równie?, a tu... ehh...

Uj?cie w którym Cyborg co? tam gada - FA-TA-LNIE wykonane, no a jak lecia? to rzeczywi?cie skojarzy? si? Iron Manem. Ogólnie ma tu nic, NIC, czym móg?bym sie jara?, czy co mia?bym ochot? zobaczy? na du?ym ekranie. Wszystko jest sztuczne, odrealnione, w tle za tymi bohaterami nie widz? ?adnego ?wiata tylko jakie? obrazki z gry komputerowej. No jak jeszcze pomysl? o tych ca?ych parademonach...

Snyder, id? ju? sobie, serio.
To ^ co napisa? Gieferg. Nie sposób si? z tym nie zgodzi?.


Plakaty w wi?kszo?ci s? okej, ale nie rozumiem czemu Batmanowi zmienia si? na nich kolor emblematu na klacie, a ten z Cyborgiem - fatalny.


Najwi?kszy FAIL tej kampanii to - póki co - ukrywanie, ?e w filmie nie b?dzie Supermana!! LOL, przecie? wszyscy wiedz?, ?e b?dzie, po zako?czeniu BvS. Ma?o tego - pokazano go na pierwszym zdj?ciu Ligii na ubieg?orocznym Comic-Con i w pa?dziernikowym materiale zza kulis o zako?czeniu zdj?? w Wielkiej Brytanii. A teraz wpadli na pomys? ?eby go ukrywa?? Brawo.


No có?, nie jara?em si? i wci?? si? nie jaram. Moje zainteresowanie jest znikome, bo zapowiada si? to nie najlepiej. Obstawiam zdecydowane spadki w box office wzgl?dem BvS! :P

Q

Jeśli potwierdzą się plotki, że ten zwiastun będzie przed filmem "Szybcy i wściekli 8", to jest to dobrze dobrany.

Nie pokazali żadnych dłuższych scen, skupili się głównie na akcji. Superman cały czas nieobecny - i bardzo dobrze, jeszcze mają czas by go pokazać, a jeśli ma mniejszą rolę niż pozostali bohaterowie to tym bardziej nie powinny go wyeksponować.

Momentami niestety niektóre sekwencje wyglądają jak kręcone na green screenie ale inne zaś jak atak Amazonek wyglądają już zachęcająco.

Sam zwiastun może nie daje może efektu WOW, ale w gruncie rzeczy co raz bardziej nie mogę się doczekać listopadowego seansu.

Co do CGI, to Cyborg cały czas tak sobie, ale już efekty przy Flasha robią wrażenie, a Momoa w roli Aquamana jest prawdziwym badassem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Smoke

Czy tylko ja mam wra?enie, ?e tekst z ko?ca trailera (Rozmowa z Gordonem) w którym komisarz mówi " Znów wspó?pracujesz z innymi ?" jest nawi?zaniem do Robina i jego ?mierci.


A co do Trailera, to niestety te CGI rzuca si? strasznie w oczy, a Cyborg nadal fatalnie wygl?da co? czuje, ?e czarnym koniem (Tak jak w MCU byli Stra?nicy) czyli filmy i postacie zupe?nie nieznane i na które nikt nie liczy?, to Aquamen b?dzie tym koniem, bo film ma dobrego aktora i to mo?e by? jedena z lepszych zmian wizerunku w kinie superbohaterskim, a po za tym solowy film ma re?ysera James'a Wana , którego lubi? i my?l?, ?e on co? z tej postaci wyci?gnie.

Gieferg

Juby juz zacytował moja opinię o trailerze, dodam tylko:


MoS - 8/10 - jeden z moich ulubionych CBM
BvS - wersja kinowa - 7/10 - w kinie bawiłem się nieźle
BvS - wersja rozszerzona - 5/10 - w domu się niestety wynudziłem
SS - w kinie w ogóle nie byłem, a gdy juz obejrzałem - 3/10 - za powtórki podziękuję
JL - po zwiastunie nawet nie wiem czy w ogóle chce to oglądać.

Way to go, Warner!
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatMógł wynająć najgorszych gwałcicieli i morderców - ale Batman o tym nie wie. Zabija ich za pomoc w transporcie przedm

Według mnie wiedział, że to są najemnicy. Przecież rozpracowywał tą sprawę i zhakował nawet telefon KGbeasta i zdawał sobie sprawę z jego fachu. Tak to pamiętam, może coś pomyliłem...

CytatReżyserem nadal jest Zack Snyder, którego uważam za kiepskiego twórcę, a właściwie odtwórcę, bez dystansu do materiału źródłowego

Wiadomo było, że to będzie pierwszy przykład  :) Ja tam więcej jego filmów lubię niż nie i w sumie oba jego filmy z DC lubię.

CytatZmieniono operatora na jakiegoś leszcza, a Aspect Ratio na 1,85 : 1, co w ogóle nie pasuje do stylu Snydera i poprzednich filmów, który akurat wyczucie odnośnie zdjęć ma dobre

Też mi powód... Wątpię, aby wziął się tam zniczego i ciężko czepiać się już teraz gdy nic nie mamy, ale ok.

CytatPod wpływem krytyki BvS, "na szybko" poddano scenariusz poprawką, aby zmienić "ton" filmu.

Nie jestem pewien, ale Snyder chyba coś gadał przed premierą, że JL ma być lżejsze.

CytatThe Avengers" powstali po odpowiedniej podbudowie dla niemal wszystkich bohaterów. JL powstaje po pokracznych cameo połowy ekipy w idiotycznej scenie z BvS. Jak tu się ekscytować spotkaniem ulubionych superbohaterów, skoro już widziałem film z ich udziałem i nie wypalił, a z ich filmowych wersji dobrze znam tylko Supermana, Batmana - wkrótce Wonder Woman - i tylko ich losy mnie obchodzą?

Warner robi po swojemu i tyle! Zresztą ja uwielbiam tych superbohaterów
( no może oprócz Cyborga ) i nie potrafię się nie jarać nimi tylko dla tego, że jeszcze nie mają solowych filmów. A jakby robili jak Marvel to i tsk sporo osób by narzekało, ze ich małpują...

CytatNajwiększy FAIL tej kampanii to - póki co - ukrywanie, że w filmie nie będzie Supermana!! LOL, przecież wszyscy wiedzą, że będzie, po zakończeniu BvS. Mało tego - pokazano go na pierwszym zdjęciu Ligii na ubiegłorocznym Comic-Con i w październikowym materiale zza kulis o zakończeniu zdjęć w Wielkiej Brytanii. A teraz wpadli na pomysł żeby go ukrywać? Brawo.

Lol, ale na Supermana jeszcze przyjdzie czas. Jeśli o mnie chodzi to mogą go.pokazać w ostatnim trailerze jak nadlatuję, chodź co fakt to fakt i szkoda go trochę.

Co do samej zajawki, to jest fajna i chyba tyle. Mało w sumie pokazuję, jest ciut humoru, postacie świetnie się prezentują, Gacek wyśmienity w nowym stroju. Czekam, czekam i czekam.

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Według mnie wiedział, że to są najemnicy. Przecież rozpracowywał tą sprawę i zhakował nawet telefon KGbeasta i zdawał sobie sprawę z jego fachu. Tak to pamiętam, może coś pomyliłem...
No i? Nawet jeśli wiedział co to za ludzie, to na gorącym uczynku gdy kogoś mordują/gwałcą ich nie złapał. Zabijał ich, dlatego, że jechali samochodem. :P

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Wiadomo było, że to będzie pierwszy przykład  :) Ja tam więcej jego filmów lubię niż nie i w sumie oba jego filmy z DC lubię.
1. Zack nakręcił już 3 filmy na podstawie DC (Watchemen, MoS, BvS).
2. Lubię tylko dwa jego filmy (dwa pierwsze z powyższego nawiasu). Reszta była słaba.

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Też mi powód... Wątpię, aby wziął się tam zniczego i ciężko czepiać się już teraz gdy nic nie mamy, ale ok.
Mamy materiał z Comic-Con i pierwszy trailer. Już teraz widzę, że wizualnie jest totalnie nie tak jak lubię.

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Nie jestem pewien, ale Snyder chyba coś gadał przed premierą, że JL ma być lżejsze.
Przed premierą BvS, ale już po głosach krytyki odnośnie zbyt mrocznego tonu. Poza tym, poprawki i tak miały miejsce, więc twoja obrona to żadna obrona.

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Warner robi po swojemu i tyle! Zresztą ja uwielbiam tych superbohaterów
( no może oprócz Cyborga ) i nie potrafię się nie jarać nimi tylko dla tego, że jeszcze nie mają solowych filmów.
Uwielbiasz Aquamana-Mamoę, lub filmowego Flasha? Za co? Za dwa ujęcia w BvS? :P Ja też uwielbiam większość z tych superbohaterów, ale z kreskówek i komiksów. Wersje filmowe to nowe wersje, które powinny być mi - widzowi - jakoś przedstawione, a póki co nie są = są mi obojętne. To uniwersum budowane jest jak szafka przez Ala i Jeffersona w jednym z odcinków Świata wg Bundych. Łączny czas występów Flasha, Cyborga i Aquamana w filmach DC nie przekracza nawet 5 minut!! Mało tego, W 2016 roku Ezra zaliczył tyle samo występów jako Flash, ile Keaton jako Batman w swojej karierze, a mimo to jego największą do tej pory rolą nie było podwójne cameo w BvS, ani cameo w SS, a Comic-Con Footage z ubiegłego roku! :P Budowanie uniwersum level -9000. To już bym wolał żeby papugowali Marvela, którzy wiedzą co robią.

Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2017, 03:39:51
Gacek wyśmienity w nowym stroju.
Jeszcze nigdy wcześniej nie miałem niekontrolowanej beki patrząc na Batmana w filmie. Teraz mam:


Pomijam już zbędne wstawki do znakomitego(!) kostiumu z BvS, jakimi są te płytki na kończynach i torsie, oraz to, że ewidentna linia między elementami czarnymi szarymi została zatarta (teraz cały kostium wygląda na ciemnoszary), ale to co zrobili mu z maską woła o pomstę do nieba. Nie dość, że wracamy dwie dekady wstecz do czasów, kiedy batman nie może kręcić głową, to ma jeszcze gorszy "wyraz twarzy", a całość go tak obciska, że wygląda jakby na głowę Bena włożyli maskę o co najmniej x2 rozmiary za małą! Przekomicznie to wygląda. XD

Z kolei coraz bardziej podoba mi się ten kostium-zbroja. Jedyne problemy jakie z nim mam to: 1) po zmianie stroju na bardziej komiksowy w tym świecie, znowu wracają do pancerza i quasirealizmu? :P 2) w tych okularkach wygląda jak Nocny Puchacz z Watchmen, nie jak Batman.